Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - abask - 03-13-2014

Piękne to pudełeczko ale ja bym dorzuciła troszkę kropeczek Wink))


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Merilon - 03-13-2014

hmm...a ja bym nic nie dorzuciła. to pudełko jest piękne w takiej czystej postaci, bardzo lekkie czyste i proste Smile ozdobniki wszelkie są tu zbędne moim zdaniem, wylakierowała bym tylko pięknie na jedwabisty połysk i jak dla mnie wszystko Smile


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Vika - 03-13-2014

To ono jest nieskończone?
Tak???
Mnie się wydaje, że nic mu już nie potrzeba...


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - DecouDream - 03-13-2014

Mnie też się podoba w takiej postaci, jednak jeśli wydaje Ci się nieskończona, to głosuję za cieniowaniem bitumenem i ewentualnie dodatkowymi delikatnymi nim przetarciami na brzegach.

Madziu, a dół skrzynki po pomalowaniu bieliłaś akrylem na sucho?


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - z_agatka - 03-13-2014

Ja też ewentualnie bym coś przybrudziła, ale ja lubię przybrudzone Wink


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Erato - 03-13-2014

Mnie brakuje jakiejś kropki nad i, jeśli chodzi o wieko - albo jakiejś delikatnej ramy, nawet w postaci podcieniowania krawędzi, albo wycieniowania motywu, z tym, że ja akurat wolałabym cieniowanie kolorem, zielenią Smile


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - AlaJ - 03-13-2014

Nie wygląda na niedokończone. Jest piękne. Zostawiłabym matowe, takie jakie jest, jak malowane akwarelami Smile


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Shanna - 03-13-2014

Mnie tez nie wyglada na niedokonczone. Wrecz przeciwnie.
Przecierki super. Bardzo ladny efekt.


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Virgo_777 - 03-13-2014

(03-13-2014, 02:13 PM)Erato napisał(a): Mnie brakuje jakiejś kropki nad i, jeśli chodzi o wieko - albo jakiejś delikatnej ramy, nawet w postaci podcieniowania krawędzi, albo wycieniowania motywu, z tym, że ja akurat wolałabym cieniowanie kolorem, zielenią Smile

Dokładnie tak samo pomyślałam z naciskiem na raczej ramkę niż cieniowanie motywu. Reszty już nie tykać proszę Smile


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Ginger - 03-17-2014

Dziękuję dziewczyny. Chyba zostawię je proste.Odkryłam w Covent Garden ,ze większość ludzi jacy się tam pojawiają nie lubią brudzenia,postarzania,lubią rzeczy proste i kolorowe.Nie interesuje ich artyzm w decoupage.To są "komercjaliści " jak by ich określić.Im wystarczy np .zdjęcie sławy lub Londynu naklejone na pudełko.Zapięcie i bejca nic więcej.Oczywiście będą się zachwycać dopracowanymi pracami ale nie kupią ich .Nawet za niska cenę.Dzieła iście wykwintne nie na ich gusta.Musze szukać innego miejsca dla siebie, bo się zamęczę robiąc to czego ode mnie oczekują.Puki co nadal będę próbować wszak uczę się tam czegoś o gustach.