Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - Virgo_777 - 03-25-2014

Serducha i pierwsza szkatuła - to już wiesz - ja w te słowa co wyżej Wink. A druga szkatuła to pasta strukturalna? Mnie się bardzo podoba tek efekt kolorystyczny.


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - abask - 03-25-2014

Serducha i pudełka śliczne ale za serce mnie chwyta to "rodzinne" Wink) jest takie cieplutkie i jak dla mnie, sentymentalne Wink)


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - Shanna - 03-25-2014

A ja na odwrot....mnie sie bardziej podoba pudlo kwiatowe.
Serducha oryginalne. Milo dostac od dziecka cos takiego.


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - Merilon - 03-26-2014

hm....a mi się nie podoba to pudełko z matką idzieckiem, ale to przez obrazek, jakiś taki nie w moim guście Wink ale za to serduszka przepiękne Smile wszystkie bez wyjątku Smile i bardzo ciekawy ci wyszedł ten efekt z pastą strukturalną Smile


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - Ginger - 03-26-2014

Wiolka te serca są duże 20cm X 20 cm. Każde było inne.Z tyłu wierszyki.Pokazałam na fb i Brytyjki to już takie robią i sprzedają.Tylko mniejsze bo moje serducha z Polski Smile. Ja to uważam, żę serducha na każdą okazję.Na Boże Narodzenie były serducha Bożonarodzeniowe.
Alu starsze Angielki (takie prawdziwe damy) wyglądają dość osobliwie.Są przeważnie szczuplutkie i od góry do dołu ubrane w jeden kolor.Jak np. na czerwono to i laskę będzie mieć w tym kolorze.Wszystko piękne.Jedynie włoski siwiuteńkie jak śnieg.Twarze piękne zadbane.Może by nic ode mnie nie kupiły ,bo za tania jestem dla nich . Może lubią wspierać artystów Wink. Mówili mi,że takie istoty nie będą ze mną rozmawiać ,a one jak najbardziej sobie lubią pogawędzić o kwiatkach np.Ten typ klientek lubię..ale są tacy na których proce bym naszykowała.Polacy nie zachowują się ładnie jak słyszą ,że to rodaczka to wytwarza.Wtedy to nie ma dla nich wartości.Przykre.Za to Brytyjczycy nie wierzą,ze to ręczna robota.Bardzo się dziwią.Baner sobie muszę sprawić.Nie wiem czy długo tam wytrzymam .Męczy mnie to strasznie.Wolałabym iść z Viką na moczary i zrobić coś co by mi się podobało.Nudzi mnie to co robię i jakoś odbiera mi radość..ale chyba muszę to przetrwać na razie.Dziś robiłam nowe serduszka i troszkę je pobrudziłam i już mi trochę lepiej.Zrobię listę składników z waszych poradników i poproszę przyjaciółkę by mi kupiła . Będę robić coś dla siebie.Ten mój fotel pod komputer za mną chodzi by go zrobić.Mój sekretarzyk aż krzyczy.Mam pomysły które muszą poczekać.Zresztą nabieram wprawy w prostych rzeczach i zbieram informacje.Przy was to ja się wyedukuję Smile. Za to już wprawnie przyklejam serwetki bez zmarchów .Papier z dziewczynką miał dziurę wiec tak nakleiłam bym nie musiała sztukować.Na leniwca. Cool DD to nie pasta tylko szpachlówka do drewna.Tylko to mam w domu.Mery Ta Mama z córką to papier ryżowy Stamperii.Teraz robię tace do serduszek.Oni lubią zestawy.Jak serduszko pasowało do pudełka i tacy to były kupione by pasowały do serca.Przyznam się , ze poczyniłam jedno pudełko takie nie sprzedajne. Wystawiłam je i nie cieszyło się zainteresowaniem.W środku nawet namalowałam bukiet róż i tło.Mąż się dziwił,ze tak je robię.Wystawiłam je z duszą na ramieniu.Już się pakowałam.Podeszła para młodych ludzi.Ona cudownie piękna i elegancka.Miała jakieś 20 lat.Zobaczyła to pudełko i oczy jej się zaświeciły.Jak je otworzyła to zapiszczała z radości.Jej chłopak powiedział,ze to koniec. Zakochała się.Tutaj są przyzwyczajeni do płacenia kartą.Ja nie mam czytnika kart wiec musiała iść do bankomatu.Przeważnie ludzie wtedy nie wracają.Ona wróciła i była zachwycona.Jednak czasami warto zrobić coś czego większość nie lubi.Zawsze się znajdzie ktoś kto polubi tą inność.Może nie często.Mój mąż się dziwił,że jej się tak ten środek podobał jak i tak pudełko będzie zamknięte.Staram się, by pudełka miały i w środku obrazki.Wtedy bardziej się podobają.Chociaż ich nikt później prócz właścicieli nie ogląda.


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - gofira - 03-26-2014

i ja z mama się zgadzam - że naj to jest szkatuła z kobitka - i nawet omsknięcia się motywu nie zauważyłam więc jak dla mnie ok
co do serduszek - a dokładniej tego pierwszego spróbuj może najpierw naciapac tło po całości - delikatniej w miejscu gdzie będzie motyw i na to naklej motyw, zobaczysz ciekawe efekty z tego wychodzą.


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - DecouDream - 03-26-2014

Madziulku, i dla mnie wnętrze jest ważne. Gdy kupuję torebki, płaszcze czy marynarki zawsze zwracam uwagę na podszewkę, a w sumie jej nie widać. Kiedyś baaardzo spodobała mi się torebka, a miała panterkową podszewkę z byle jakiego płótna, nie kupiłam.To samo mam z bielizną, po prostu lepiej się czuję, gdy noszę ładną bieliznę Smile Więc nie dziwię się, że dziewczyna zakochała się we wnętrzu. Zawsze gdy będzie patrzeć na tę szkatułkę, będzie wiedzieć, że i środek jest piękny.
Życzę Ci wielu takich klientów i wytrwałości z tymi mniej doceniającymi :*


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - Maglia - 03-26-2014

Przegapiłam taką śliczną szkatułkę z różą. Piękna jest, taka delikatna, według mnie nic już jej nie brakuje.
Serce też świetne, bardzo fajny pomysł. Szkatułka z mamą i córką ma śliczny motyw.
Co do tej drugiej, to jakoś nie lubię takich wypukłych struktur, ale całość i wykonanie jak najbardziej ok Smile


RE: Serca na Dzień Matki oraz dwa pudełka strr 38 - Ginger - 03-27-2014

Gofirko..Serducha były na biegu robione..w piątek tak po południu doszło do mnie,ze tu dzień Matki sie zbliża a ja tylko w weekendy w Covent Garden bywam,więc szybciutko takie mało ambitne ale jak sie okazało sprzedajne serducha poczyniłam.Czas naglił bo ja o 6,30 rano z domu muszę zawsze wystartować by nie natrafić na korki do Londynu bo potem to już darmowego parkowania nie ma a mnie się nie uśmiecha 30 funtów za dzień parkowania płacić.Pomyślałam,że poprawie te serducha jak się nie sprzedadzą bo wielce były niedopracowane.Nawet Angielskie koleżanki podchwyciły pomysł i tez takie robią.To pierwsze sprzedałam jako pierwsze.Każde miało inny przód.Teraz robię na sobotę nowe..ale robota ogólnie mi nie idzie bo mi temperatura skacze i jestem wielce słaba.Dwa dni temu trochę popracowałam trochę wyszła z tego taca i kilka innych rzeczy ale nie mam na razie siły by ją dokończyć.Serducha też wymagają szlifu...a ja nie mogę tego robićSad . Maglia ja ze strukturami dopiero się zaczynam bawić.Najpierw było to pudełko co nie po tej stronie rysunek potem drugie które czeka na dokończenie i to jest trzecie.mam szpachlówkę którą łatam felerne pudełka i tak sobie kombinuje.Ogólnie ten kwiatek do mnie nie przemawiał,wiec mnie tak na to naciapanie wzięło.Smile. Tacę którą wam pokażę też robiłam z myślą o Dniu Matki.Nie wiem jak będzie ostatecznie wyglądała.Chyba pisałam już o tym ,ze zauważyłam, że jak jest serduszko z tym samym lub podobnym motywem do motywu na pudełku czy tacy to kupują te rzeczy. Zrobiłam dwa podobne serduszka ,wiec będzie jeszcze pudełko jak się lepiej dziś poczuję.


RE: Różana taca str 39 - DecouDream - 03-27-2014

I ja się im nie dziwię. Zestawy faktycznie mają w sobie to coś, że człowiek chce mieć wszystko (a przynajmniej 2 z serii Wink)
Pięknie prezentują się serca i ta taca. Sama bym mamie sprezentowała taką i w weekendy podawała jej śniadanko do łóżka. Piękne i praktyczne.

Madziu, dużo zdrowia Ci życzę.
Szybko zdrowiej i twórz więcej Smile