Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - Pasada - 04-19-2014

To ja zabieram koguta/koguty na świecznikach ;o))


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - Virgo_777 - 04-19-2014

Proszę, kompleciki Smile Oczywiście, że podobają mi się. Ja lubię wszelakie prace dekupażowe. Z nich serwetnik i świeca jakoś tak najbardziej mi przypadły do gustu.
Ale tym razem filiżanka fiołkowa w pamięć zapada Wink


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - Shanna - 04-19-2014

Swietne zestawy. Kurczaczkowe motywy super. Moglabym miec taki komplet.


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - Ginger - 04-20-2014

Dziękuje dziewczyny za miłe komentarze. Mirandatb to jest papier ryżowy firmy ITD.Kupiłam go z nadzieją ,że zrobię jakieś jajka.Szalenie mi się ten papier podobał.Małe arkusze takie A4 na małe projekty.No ...ale ja nie umiem się przemóc.Dodatkowo nie miałam takich jajek zaś miałam te drewniane świeczniki ,więc pomyślałam:" Jeśli nie umiem się zabrać za coś co mi się podoba u innych to się zabiorę za coś innego". Tak powstały te zestawy dla mnie i koleżanek na Wielkanocny stół.Kupiłam więcej papierów świątecznych.Każdy z innym wzorem.Może zrobię z nich jajka w przyszłym roku abo kartki.Teraz kartki mi chodzą po głowie a to chyba dzięki Reni jeśli dobrze pamiętam.Jeden papier Wielkanocny tak bardzo mi się podoba,ze postanowiłam go użyć na skrzynie ślubną koleżanki.


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - Vika - 04-20-2014

Jak kto zabrał drobiowe, to oddawać, bo one moje (wiem, że to tylko z niedopatrzenia zostały zabrane, więc nie będę z tego robić afery, ale oddać trzeba!).
Brawo Maga!


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - wiolka42 - 04-20-2014

Vika ja wzięłam kurczaczki i nie mam zamiaru Ci oddać Wink. Zrób sobie sama SmileSmile.


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - Pasada - 04-20-2014

A ja zabrałam koguty, ale zapewniam, że one stare i żylaste już były ;o))
Mimo to nadal się świetnie prezentują ;o))


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - DecouDream - 04-20-2014

Dopiero udało mi się dojść do Twoich wielkanocnych wygibasów Wink
Od razu pokochałam zestaw kurczaczkowy przy fiołkowej filiżance, ale porozbierały już wszystko dziewuszki jak na wyprzedaży jakiejś Big Grin Naprawdę wszystko pięknie wyglądało by na świątecznym stole. Prace cieszą oko. Kogucie wzory zawsze mi się podobały i są na mojej liście serwetek, które na pewno muszę wykorzystać.


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - abask - 04-22-2014

Zestawy są świetne Wink))
Takie typowo Wielkanocne Wink


RE: Wielkanocne co nie co... str 46 - gofira - 04-22-2014

drugi komplet ten z filiżanką na zdjęciu - świetny
a serwetnik z kurakiem OBŁĘDNY !!!!!!

A NA TYM SERWETNIKU TO SERWETKA CZY SKĄD TEN WZÓR ??/