Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Jak stara szafa str 53 - asiek_71 - 06-29-2014

Piękna szafkaSmile stylowa, delikatna i jedyna w swoim rodzaju, a wiem co mówię, co ostatnio zwiedzam sklepy meblowe i wszędzie to samoSad A Twoja szafka jest genialnaSmile


RE: Jak stara szafa str 53 - Kruszyna - 06-30-2014

fajnie podcieniowałaś motyw, zielone brzegi też mi się podobają. Ładnie wyszła szafeczka Smile


RE: Jak stara szafa str 53 - Merilon - 06-30-2014

Przepiękna ta szafa, nic tu więcej nie można napisać oryginalnego Wink oj... przydała by mi się taka "szafa" !


RE: Jak stara szafa str 53 - Erato - 06-30-2014

Prześliczna - dokładnie oddaje styl angielskich romantycznych wnętrz. Róże bardzo malarsko wycieniowane, całość delikatna. Osobiście nigdy bym czegoś takiego nie chciała mieć, ale masa kobiet uwielbia taki styl, a wykonanie bez zarzutu. Gdyby jeszcze w środku było wykończenie zielenią, a nie różem, to już w ogóle bym się zakochała Wink


RE: Jak stara szafa str 53 - Ginger - 06-30-2014

Dziewczyny moje Kochane dziękuję za wasze miłe komentarze.Muszę dodać,że to nie jest mebel a pudełko na biżuterię,które wygląda jak szafa.Mam kilka takich.Różnych kształtów i wielkości.Największa miała 90 cm.Ta też jest sporawa.Na samym początku trenowałam naklejanie serwetek na takich pudełkach.Kupionych na starociach.Zrobiłam wcześniej kilka takich miniaturowych szaf ,ale tylko mam gdzieś zdjęcia dwóch pierwszych.Taka jak ta i w takim stylu jest pierwsza.Grarut ...zdecydowałam się na zieleń bo mnie od tego różu mdliło.No ale Angielki lubią takie kolorki jak zauważyła Erato.Bez cieniowania wszystko wydawało się płaskie.Mam do zrobienia kilka dużych szaf i sekretarzyków ,ale trenuję najpierw na małych przedmiotach.Gdy patrzę na meble nawet piękne pomalowane na kursach Annie Sloan czy Autentico na naszych Polskich stronach na fb jak i innych, to wydaje mi się,że te meble są bez wymiaru.One są pomalowane tak bezstresowo jak dla mnie. Nie mają tych cieni jakie miały meble dawniej.Dlatego stare meble pomalowane tak jak tam malują dla mnie tracą na wyglądzie.Chcę się nauczyć malować je tak by były wymiarowe.Na to trzeba troszkę wprawy.Oczywiście dużej szafy bym tak nie pocieniowała ,ale mam już pewne wizje.Erato róż w środku był najpierw.Jednak gdy były już naklejone motywy i podcieniowane trochę to wydało mi się, że jest za mdło i zbyt płasko.


RE: Jak stara szafa str 53 - Zuza - 06-30-2014

Omatko!!!


Weszłam sobie na Twój wątek, pooglądałam ostatnie prace i doszłam do wniosku, że jeszcze u Ciebie nie byłam... To sobie poszłam zobaczyć początek, tak tylko na chwilkę.. No i siedzę tu już nie wiem ile godzin! Bardzo ciekawe prace robisz, bardzo ciekawe obserwacje czynisz i bardzo ciekawie o tym piszesz! Smile A już te Twoje odzyski to mnie zauroczyły kompletnie!!! SZACUN!!!!


RE: Jak stara szafa str 53 - Erato - 07-01-2014

No widzisz Zuzalencjo, tak to jest, jak się człowiek leni i forum nie "odrabia" na bieżąco Naughty A tu takie perełki się pokazują Big Grin Więc się popraw i nie znikaj!


RE: Jak stara szafa str 53 - gerda_w - 07-02-2014

Ależ dudo! A jakichże rozmiarów ta szafencja jest?


RE: Jak stara szafa str 53 - abask - 07-03-2014

Cudnie, zjawiskowa szafka. Piękne cienie i motyw cudniasty Wink


RE: Jak stara szafa str 53 - Shanna - 07-03-2014

Cudenko. Skad ja wytrzasnelas? Przydalabymi sie takaTongue
Podoba mi sie w calosci, no moze nie ten roz w srodku, ale przeciesz to tylko szczegol...mozna go niedowidziecTongue
U nas jest sklepik z meblami vintage- masakra. Myslalam ze recznie robione, a to maszynowo, byle wygladaly na stare.