Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Jak stara szafa str 53 - Ginger - 07-06-2014

Zuzanoo jak miło,że mnie odwiedziłaś..Ja tam od dawna jestem fanką Twoich butelek...ciekawa jestem nalewek Naughty Erato,Natabus ,Gerda,Abask,Shanna dziękuję.
Gerda...szafencja ani duża ani mała Wink . Jak przystało na pudełko na biżuterię to spora, bo ma pół metra wysokości.
Shanna ja mam już całą kolekcję takich pudełek.Różnej wielkości i wzornictwie.To moje zdobycze ze sklepów charytatywnych i bootfairów. Przeważnie na bootfaire możesz kupić takie mniejsze od tej ale też ciekawe do przeróbki.No niestety tutaj też są w sklepach vintage zdobione nadrukiem.Wyglądają na stare a to masowa produkcja.Te szafy też kiedyś były masowo sprzedawane w UK.Jeszcze bywają w sklepach z biżuterią.Moda przeszła,wiec ich się wyzbywają.Tą tutaj kupiłam rok temu.Od roku już ich nie nabywam bo nie mam gdzie tego gromadzić.Big Grin .Takiej jak ta już nie mam Shanna...a może być inna?

Mam tutaj w trakcie prób kolejną szafę..próby dotyczą złoceń.Tuta próba użycia płatków do złoceń. Szafencja jest w trakcie poprawek.Bardzo podobała mi się nie jednolita struktura drewna z jakiej zostało pudełko zrobione,więc pokusiłam się na udekorowanie tylko góry.Mój mąż powiedział,ze wygląda jak Szopka Krakowska gdy przykleiłam nadmiar płatków.rotflrotflrotfl No i znowu nie mogę zdjęć wstawić...oh ten komputer coś mi szwankuje Sad


RE: Jak stara szafa str 53 - Ginger - 07-06-2014

Dziś kolejna próba...


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - wiolka42 - 07-07-2014

REWELACYJNA . Złocenia na blacie miodzio . Motyw - wiesz że uwielbiam różane . Wylakierowane na błysk. Brak mi słów. Magda Twoje prace to jest uczta dla oka . Po prostu brak mi słów żeby opisać mój zachwyt .


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - DecouDream - 07-07-2014

Madziu, bardzo podoba mi się to, że nie wpadłaś w szał decoupage'owania i nie okleiłaś całości, ale doceniłaś pierwotne piękno tego mebla. Jeśli chodzi o złocenia, to trochę trzymam stronę Twojego męża, ale tylko trochę Wink


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - Vika - 07-07-2014

Maga rób dalej - efekt Twych działań cudny Smile


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - Shanna - 07-07-2014

Te plateczki zlota naj naj naj. I piekny motyw.
Ja wczoraj oblecialam carboot ale nie bylo nic, na czym mozna by bylo oko zawiesic. Jedynie pozytywke znalazlam, a ze nie lubie to nie kupilam.
Moze w srode zrobie sobie tour po charitach. Kiedys takie byly, kiedys...jak o decu pojecia nie mialam.


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - gerda_w - 07-07-2014

Ooooooo, ta szfencja podoba mi się jeszcze bardziej Cyklop
Zgadzam się z dziewczynami, że zdecoupażowanie tylko góry, było świetną decyzjąExclamation A dwukolorowy front.........robi wrażenie sam w sobie Smile


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - Zuza - 07-07-2014

Lubię drewno... Za złotem nie przepadam, ale wiem, że obfocić toto trudno - więc może w naturze by mi się podobało...? Bo na zdjęciach całkiem, całkiem... Smile


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - Virgo_777 - 07-07-2014

No ładna szafka. Dobrze Ci idzie Smile


RE: Jak stara szafa str 53 i kolejna str55 - asiek_71 - 07-08-2014

krótko i na temat: WOW..... na razie mnie przytkało, tym bardziej ze zwiedzając sklepy meblowe wszędzie widzę to samo - wszędzie dziadostwo- a tu proszę, CUDO