Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - wiolka42 - 09-04-2014

Magda Heart.


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - DecouDream - 09-04-2014

Madziu, przykro mi z powodu Mamy.
Prace Twoje podziwiam. Urzekła mnie koronka na szafeczce. Ślicznie.


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - Erato - 09-05-2014

Fajne te szafeczki, wprawdzie takie rzeczy same w sobie kompletnie do mnie nie przemawiają, ale Twoje wykonanie - rewelacja Smile


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - Shanna - 09-06-2014

Piekne szafeczki. Widze, ze Twoje sa drewniane. Ja znalazlam podobne na carboot sale ale z jakiegos tandetnego plastiku. Nie kupilam. Kisdys szarpnelam sie na zegar z takiego badziewia i okazalo sie, ze roboty tyle, ze szkoda zachodu. Taki plastik jest do d...
Twoje obie mi sie podobaja. W tej slubnej super zgralas kolory i cienie z materialowym srodkiem. Tak taki kolor ze nie daj mi ryczecSmile
Ciemna to juz bardziej po mojemu. Ale doczepie sie...musze....przepraszam.... Nie podobaja mi sie takie zapackane zawiasy. I juzSmile


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - Vika - 09-08-2014

No co ja, biedny żuczek, mogę dodać nowego?
Nic, bo wszystko już powiedziane zostało.
No to się podpisuję Smile
Brawo Maga!


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - Virgo_777 - 09-08-2014

Te beżowe koronki...aham!!!


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - Ginger - 09-10-2014

Dziękuje Dziewczyny.Bardzo mi miło.Smile Shanna tak są drewniane.Jak już kiedyś pisałam...zgromadziłam w ciągu kilku lat sporo takich szaf.W różnych rozmiarach i wyglądzie.Wszystkie drewniane.Oprócz tych co już wcześniej pokazywałam zrobiłam jeszcze dwie.Na samym początku mojej przygody z decoupage.Mam gdzieś zdjęcia(jak je znajdę to pokażę). Jedna jest podobna do tej co dla Wioli.Pokazywałam ją jej i taka jej się podobała.Niestety nie robiłam zdjęć szafom ,których nie przerabiałam.Były tak piękne same w sobie,że szkoda by było przy nich grzebać.Rozdawałam je w prezentach koleżankom i rodzinie.Jedna taką nie przerobioną mam sama.Reszta ta podniszczona czekała na natchnienie.Jak szukałam pudełka z pozytywką dla koleżanki to raz natrafiłam na właśnie plastikową szafę z pozytywką.To była makabra.Tak samo jak Ty Dorotka nie skusiłam się na to.Poza tym pozytywka wyła straszecznie . Nie miałam szczęścia do szukania tej pozytywki dla koleżanki ,a jej się podobała moja taka w kształcie toaletki z lusterkiem trzyskrzydłowym jak w mojej toaletce.Koniecznie chciała ode mnie ja wydębić.Często jej się udaje coś ode mnie wyciągnąć ale nie tym razem.Ostatecznie zrobiłam jej taką jaką kiedyś pokazywałam.Z ptaszkiem i napisem:"Dla Mamy". Często tak jest,ze jak przestajemy czegoś szukać to się to pojawia.Jak przestałam szukać pozytywki to znalazły się dwie w ostatnim czasie.Obie dźwięczne i obie wygrywają :"Love Story". Nie jeżdżę na te wyprzedaże samochodowe zbyt często.W tym roku byłam dwa razy.Mąż znalazł jedną właśnie na takim targowisku. Nie była tania jak na takie wyprzedaże,ale tak pięknie gra,że warta swojej ceny.Od razu znalazły się chętne do niej...ale niestety moja córka ją sobie już zarezerwowała.No a druga to ta tutaj ślubna.Trafiona w sklepie charytatywnym.Zanosiłam tam niepotrzebne już nam rzeczy i dojrzałam jak stałą sobie ukryta wysoko na półce.Przez ostatnie miesiące nie widziałam szaf w charytatywnych. A tu mi się w ciągu jednego dwie trafiły.Nie obiecuję Shanna ale może znajdę i szafę dla Ciebie Wink.Możesz się czepiać zawiasów.Tez nie lubię...ale czasem mi się omsknie.Angel


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - gofira - 09-10-2014

skrzynia szafka - super super kurcze skąd ty takie fajowe skrzynki i meble wyczarowujesz?


RE: Ślubnie... i Szafa dla Wiolki str 62 - Ginger - 09-10-2014

Gofirko.Skrzynie znalazłam na ulicy..a szafy na starociach lub sklepach charytatywnych.Polowania urządzam.Ostatnio stał stary i piękny sekretarzyk.Nie mogłam go zabrać bo daleko od domu, a mąż miał focha i nie chciał autkiem podjechać.Potem jak mu przeszły te muchy w nosie już nie było.No... ale mam kupne sekretarzyki. Może mniej stare ,ale zawsze sekretarzyki.Zaraz pokażę prace w trakcie nad jednym z nich.Smile

To jest sekretarzyk w trakcie ciapania.Jeszcze go nie skończyłam . Myślę cały czas co zrobić dalej.Teraz pracuje nad szufladami.Przez swoją głupotę uszkodziłam jeden uchwyt Sad

Przemalowywałam go kilka razy na inne odcienie,wiec różni się troszkę kolorystycznie drugie zdjęcie z ostatnim.


RE: Sekretarzyk...praca w trakcie str. 64 - abask - 09-10-2014

Ciapanie świetnie Ci wychodzi ale ja bym rozjaśniła. Zdecydowanie Wink