Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Sekretarzyk...praca w trakcie str. 64 i dalej 65 - Pasada - 09-21-2014

Rany Magdaleno wygląda niesamowicie z tym złotkiem, po prostu wow ;o)))


RE: Sekretarzyk...praca w trakcie str. 64 i dalej 65 - Shanna - 09-21-2014

Zloto na brzegach dodalo glebi. Ja bym juz nic nie ruszala.


RE: Sekretarzyk...praca w trakcie str. 64 i dalej 65 - Teśka - 09-22-2014

(09-21-2014, 11:30 PM)Shanna napisał(a): Zloto na brzegach dodalo glebi. Ja bym juz nic nie ruszala.

też tak uważam


RE: Sekretarzyk...praca w trakcie str. 64 i dalej 65 - Ginger - 09-22-2014

Dziekuje dziewczyny..na razie nie ruszam.Stoi .Takie jasne..tak sobie myślałam,że przecież bitum je przyciemni...a tak pięknie się komponuje z lampą na nim stojącą.Szkoda,że zdjęcia nie odzwierciedlają rzeczywistości.Sad..Koncepcja moze być zawsze zmieniona.Nie mam pojecia Gofirko jak lakier się sprawdza w takich przypadkach.Musiałabym dać do testowania swoim pociechom.One potrafią zrobic test wytrzymałości.Dzis wam pokażę moja niedzielną zabawę.Część biurka.Biurko znalezione na ulicy.Domowej roboty jak zgaduję po nietypowym wyglądzie.Przytachane... bo kolezanka mówiła coś o skromnym małym biurku.Okazało sie zby małe.Szkoda było mi wyrzucić takie fajne drewno..a nie jakąś tam płytę.Stało rok w pokoju syna....Koncepcja powtała w współudziale farby.Kupiłąm kiedys farbę o wdziecznej nazwie:"Lovely Olive".Okazała się po otwarciu kolorem lodów pistacjowych.No nic.Trzeba było ją użyć...i tak powstał podkład na płycie biurka.Nic do niego nie pasowało,więc naciapałam też białej farby...a w zasadzie namazałam paluchami i jeszcze dodałam koloru waniliowego..paluchami też to było uczynione.


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - DecouDream - 09-22-2014

Fajne cieniowania. Wszystkie części biurka są na zdjęciach? Smile


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Merilon - 09-22-2014

No i pewnie że szkoda wyrzucać takie fajne biureczko, że też u mnie ludzie na ulicy takich mebli nie zostawiają Big Grin pięknie je pocieniowałaś, ja też maluję paluchami, tak jest najlepiej Wink


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - gofira - 09-22-2014

Blacik super. Moje gratulacje Wink


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - abask - 09-22-2014

Bardzo fajnie się prezentuje Wink Cieniowania super i delikatny motyw. Całość bardzo, bardzo fajna Wink


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Ginger - 09-22-2014

DD nie ma wszystkich części biurka na zdjęciach.Jeszcze ich nie pomalowałam. Musiałam całe biurko rozkręcić aby zedrzeć z niego lakier.Całą konstrukcja dolna nie jest jeszcze pomalowana.Nie mam za dużo miejsca na to by malować większe przedmioty.Dlatego jeśli można coś po kawałku to tak będę robić.Jednak nie wszystkie meble się da rozkręcić jak w przypadku tamtego sekretarzyka.Smile.To biurko ma nietypową konstrukcję.Boki mają szczebelki jak łóżeczko dla niemowlaka. Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.Heart Cieszę się,ze wam się podoba Blush


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - DecouDream - 09-22-2014

Madziu, a czym zdzierasz lakier?