Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Ginger - 09-22-2014

A to zależy..Mam taką miniaturową szlifierkę (ułatwia życie) na którą nakłada się papier ścierny.Jej używam do większych powierzchni ( Detail Sander),które i tak są małe bo za wielkie rzeczy się nie zabieram jeszcze.Lubię tą moją miniaturkę. Tam gdzie nie dam rady to używam papieru ściernego.Tak jak drzewiej bywało Wink http://www.toolstation.com/shop/p50134?mkwid=sNaS2aYUK_dc&pcrid=32239995085&pkw=detail+sander&pmt=e&gclid=CMD9x_ym9MACFdLKtAodeHMAVQ


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - DecouDream - 09-22-2014

Fajna Smile Ja też mam szlifierkę od taty, ale większa trochę i cięższa. Hałasuje okrutnie. Cieszyłam się, gdy mi ją dał, ale włączyłam tylko raz... Poza tym ja głównie robię małe rzeczy. Chciałabym kiedyś mieć okazję (i miejsce) zrobić takie biurko Smile


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Ginger - 09-22-2014

DD ta szlifierka jest bardzo malutka.Lekka.Też trochę hałasuje i odpalam ją tylko jak mogę w ogródku.Mąż mi ją kupił do małych rzeczy.Jednak to biurko czyściłam właśnie szlifierką poza tymi szczebelkami,które kiedyś pokażę.Szybciej poszło.Zapewne znajdziesz czas i miejsce na biurka i inne mebelki.Ja już planuję zabrać się za kredensy.Mam dwa.Nie ma gdzie, bo poza kuchnią wszystko mam w wykładzinie...ale chyba folię malarską podłożę.


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Virgo_777 - 09-22-2014

Bardzo podoba mi się tło. Całe, calutkie po sam brzeżek motywu.
Ładnie całość wygląda, ale tło super!!!


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Teśka - 09-22-2014

cieniowanie ........palcami bardzo udane
całość fajnie wygląda i super się prezentuje


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Ginger - 09-23-2014

Dziękuje dziewczyny Heart


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - asiek_71 - 09-23-2014

Dlaczego moje palce nie mają tego czarodziejskiego daru cieniowania????Nie mogę się doczekać całości biurkaSmile


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Vika - 09-23-2014

W oryginalności siła - a biurko tak właśnie się zapowiada Smile
No i pocieniowałaś koncertowo Smile


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - Ginger - 09-23-2014

Asiek..chyba nie chcesz zobaczyć moich pierwszych prób cieniowania?Przeraziłąbyś się..teraz też dużo mi brakuje do perfekcji.No ale sztuką króliczka gonić a nie go złapać.Sam akt próbowania szalenie jest ekscytujący.A jak jeszcze bym poszła na jakiś fajny kurs w tym temacie i inny to bym czuła się wyśmienicie.Cieszę się,ze moje zmagania z cieniami wam sie podobaj.Próbuje sie bawic w decoupage w kraju w którym decoupage to tapeciarstwo.Zastanawiałam sie czy też nie przerzucić sie na tapety.Mogłoby to być ciekawe doświadczenie.Wszystkiego trzeba próbować.Chociaż wytapetowane meble ciekawe na zdjeciu w bezpośrednim dotyku już takie nie są.Jednak pzreciez i z tapet można zrobić dzieło sztuki przy odpowiednim nakłądzie pracy.M stworzyła grupę o decoupage która siłą rozruchu przeistoczyła się w pokaz tapetowania mebli.Chociaż pokazuje swoje piękne prace i próbuje uczyć tej pięknej sztuki natrafia na opór.Tak w UK wyglada decoupage.Dobrze ,że jest coraz wiecej naszych ,które chcą uprawiać klasyczny decoupage.Taki piękny...urozmaicony.Można łaczyć techniki i tworzyć coś nowego...coś bardziej skomplikowanego niż na poczatku swojej fascynacji tą techniką dekoracji.Tak jak Hania to robi i wiele dziewczyn z grupy.Ah...Jakie wy jesteście wszystkie fantastyczne i inspirujace.Heart


RE: Biurko..a właściwie jego część str 67 - frujenny - 09-23-2014

A co z dołem biurka? Bo góra przepiękna. idealnie pasowałoby pod okno w pokoiku na poddaszu. Masz zdjęcia tego biurka przed przeróbkami?

Widzę po ostatnim poście, że masz identyczne jak ja doświadczenia w tej kwestii. Ostatnio szukałam kontrahentów do współpracy i trafiłam do pewnej kobiety, która próbowała mi wmówić, że to co ona posiada w sklepie to decoupage a ja na niczym się nie znam. Jej decoupagem były oklejone tapetą w panterkę meble, a w miejscu łączenia gdzie coś się jej źle przykleiło przycisnęła to pinezkami lub monetami na kleju na gorąco...