Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - DecouDream - 10-29-2014

Lubię biel i pastele na meblach. A najbardziej lubię Twoje cieniowania.


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Merilon - 10-29-2014

Piękne mebelki i piękny motyw różany z ślicznymi cieniowaniami Smile krem, róż i złoto - zestaw idealny dla angielskiej damy Smile


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Shanna - 10-30-2014

Komoda piekna. I z zameczkami na kluczyk. Takich juz chyba nie robia?


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Virgo_777 - 10-30-2014

Ognista kobieto, podziwiam za gabaryty prac. Ja jak mam większą skrzyneczkę "zrobić" to zabieram sie do niej jak pies do jeża. A tu... i jakie efekty... Chociaż jak dla mnie to zbyt "wyrazisty" krak jest.


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Pasada - 10-30-2014

Piękne te róże, gdzie Ty kupujesz te wielgaśne papiery??
Na taki mebel to jednak musi być spory ten motyw.


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - abask - 10-30-2014

Motyw mi się bardzo podoba ( chyba mam podobny)
Całość też fajnie wygląda ale ten kraczek mi nie bardzo lezy.

Poszukaj w sklepach Range kraka w sprayu. On sie lepiej nada do takich rzeczy.

   


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Ginger - 10-30-2014

Marzenko..tu coś Angielki w Kremach się lubują ostatnio.A z tymi cieniowaniami to jakoś mi nie szło.Maziałam..ścierałam i nic.W końcu musiałam przestać się z tym męczyć bo wylałam z farbę z puszki(tak to jest jak się walają pod nogami) a potem starałam się ją łyżeczką do puszki z powrotem zbierać.Smile.Tak do 2 w nocy farbę sprzątałam.Rano jakoś łatwiej było mi te cieniowania zrobić.Wreszcie coś z czego zadowolona byłam.Shanna.Ten mebel to chyba po pra...pra babci ta Angielka ma.On ma ze 200 lat.Właśnie się suszy blat który łatałam bo ma dziur tyle ,że ho ho.Dopiero jutro się za niego zabiorę.Zameczki są ,ale było włamanie do nich jak widać może i chyba nie działają.Nie ma już takich komód.Ona jest naprawde ogromna. Dziewczyny...uparłyśice się na tego mojego kraka a ja właśnie małych nie lubię.Jak już wspomniałam marnują się na mojej półce rózne kraki ,bo ich nie używam.On miał być duży i miało go widać.To stary rozpadający się mebel ,który jako tako naprawiłam i ma nadal wygladać staro.Po lakierowaniu i woskowaniu ten krak się schował trochę...ale nadal zaznaczam...duży krak na duze meble u mnie Wink.Dziękuję Haniu.Zobaczę sobie te kraki bardzo chętnie.Jak sie je używa?.chociaż ja nie lubię zbytnio kraka używać.W przypadku tych mebli krak miał pasowac do czegoś jeszcze...a na komodzie miał przełamać symetrię.Pasada ja kupuję w sklepie u Ewy Sadowskiej.Są duze papiery do decoupage np Stamperii.Zresztą można coś i z małych zbudować.Ja na komodzie połączyłam kwiaty.To ten papier z komody http://www.nicnierobienie.com/sklep/papiery-klasyczne/37/64/papiery-klasyczne/papiery-stamperia/papier-do-decoupage-roze-dfg292-detail no i ten z szafki nocnej http://www.nicnierobienie.com/sklep/1807/61/papiery-ryzowe/papier-ryzowy-decomania/papier-ry%C5%BCowy-decomania-r%C3%B3%C5%BCe-cod7706-detail

Haniu tak teraz patrzę na zdjecia tych kraków w sprayu to w zasadzie w Wilkinsonie je widziałam.Używam też niektórych farb tej firmy.Farby niektóre fajne.

Proszę jak na ten moment blat wyglada...no i namazianie wosku na motyw.Chyba mi sie to woskowanie spodobało.Mebel wyglada zupełnie inaczej.Tak satynowo.Jutro jak wyschnie będzie polerka. Przetarłam też tu i tam papierwm sciernym ranty i gałki.Mam nadzieję,że za dwa dni skończę.


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Shanna - 10-30-2014

Ten krak co Hanka pokazuje mozna tez dorwac u nas w Hobbycraft. Widzialam tez cos podobnego w B&Q.


RE: Szafka Nocna str 73 iKomoda74 - Ginger - 10-31-2014

Ja mam ok 2 litrów kraku gdyby te słoiczki i ten z budowlańca podliczyć.Jak wyjdą mi te zapasy to chyba wypróbuję ten rekomendowany przez Hanię Smile.Shanna tak sobie myślałam jak przybliżyć Tobie wielkośc mebla.Do najwiekszej szuflady wejdzie 8 letnie dziecko i będzie miało luz...gdyby chciało się bawić w chowanego.Zapewne dla tego Pani zależało na tym by mebel troszkę odnowić.Właśnie pracuję dalej nad blatem.Teraz mocuję się z cieniami w miedzy czasie powstaje też pudełeczko kupione wczoraj w charytatywnym.Takie samo miałam już wcześniej.Wtedy umieściłąm na nim lawendę.Na drugim zdjęciu widać łuszczącą sie deskę.To kolejny mebel do zabawy.Tym razem znależiony przez kolezankę.Mebel domowej roboty.Drewniany.Na nim będzie taki motyw jak na małym pudełeczku.


RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - DecouDream - 10-31-2014

Ale otulasz te róże, niby puchem Smile
Nigdy jakoś nie skłaniałam się do motywów różanych, ale coraz bardziej zaczęły mi się podobać. Masz w tym ogromny udział.