Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - Ginger - 10-31-2014

Dziękuję Marzenko Smile ciesze się,ze mogę cię do czegoś zachęcić.Tak na prawde to motyw różany to nie do konca tylko mój wybór.Tylko tych dla kogo robię.No i papiery z różami sa takie cudne.Nie mogę się im oprzeć.Zamówiłam u Ewy Sadowskiej w sklepie sporo różanych wzorów bo wydaje mi się,że meble z różami te co teraz robię nie są ostatnimi.Anglicy Kochają motywy róż.Oczywiscie Kocham je w naturze też jak i ich zapach.Na dodatek teraz te w moim ogrodzie nadal rozkwitają.W moim domu jest jednak jeden mebel z różami.Sekretarzyk mojej Oliwki.Nie bardzo wiem jak radzić sobie z cieniowaniem ,ale sobie próbuję.Kiedyś wypracuję metodę.Chociaż tak na prawdę nie wszystko do wszystkiego pasuje.


RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - Virgo_777 - 10-31-2014

Fajnie rozmyte kolorki.


RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - RotkiwKerianna - 10-31-2014

"otulasz te róże" cyt DecouDream.....lepiej bym tego nie ujęła ..... pięknie, fantastycznie.....ja też tak chce!!!.....JAK TO SIĘ ROBI....????


RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - abask - 11-02-2014

Lakiery są proste w "obsłudze"
Najpierw podkład się psika. Złoty lub brązowy. Następnie od razu na to kolor kremowy. Po minucie robią sie spęki. Im więcej dasz drugiego koloru tym masz je większe. Na pionowych powierzchniach trzeba uważać aby nie spłynęło. Po 5 minutach można dalej pracować z przedmiotem. Strasznie lubię te spraye ale już mi sie kończą Sad jadę na oparach Sad

Na gitarze jest ten kraczek.
   


RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - Shanna - 11-02-2014

Pieknosci pani w tych bletkitach tworzysz.


RE: Cienie na blacie i szkatułka str 75 - Ginger - 11-30-2014

Byłam kilka Tygodni w Polsce...a jak wróciłąm na biegu musiałąm jakieś Vintage pudełka sklecić...na dziś...bo jade na Vintage Christmas Market do Faversham.Bardzo jestem ciekawa tego miejsca bo jeszcze mnie tam nie było.Nie będę miała czasu na zwiedzanie okolic ale przynajmniej zrobię rekonesans.Pudełka na zdjeciach nie są skończone.Zrobiłam jednak jakieś nocne fotki.Z uwagi na to,ż emoże nie bedę miała wiecej okazji by to zrobić.Miewam takie przypadki,że nie zrobię zdjecia i nie mam pamiątki po swojej wesołej twórczości.Pudełka w zamierzeniu miały być skromne z uwagi na oczekiwania klientów.


RE: Vintage Christmas str 76 - aniaa - 11-30-2014

Robione "na biegu" - szacun, ja tam nie widzę w nich nawet odrobiny pośpiechuSmile Piękne, klimatyczne...Klienci napewno będą zadowoleniSmile


RE: Vintage Christmas str 76 - Merilon - 11-30-2014

Bardzo fajne pudełeczka, motywy bardzo mi się podobają Smile na pewno szybko znajdą nabywców Smile


RE: Vintage Christmas str 76 - DecouDream - 11-30-2014

Idealne na Vintage Market. Świetnie wyglądają. Próbuję wybrać pracę, która najbardziej mi się podoba, nie mogę, wszystkie są super.


RE: Vintage Christmas str 76 - abask - 11-30-2014

Mnie się najbardziej podoba ostatnie ale wszystkie są bardzo fajne Wink))