Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Vintage Christmas str 76 - Shanna - 11-30-2014

Wlasnie widzialam na fb. Bardzo ladne. Minimalizm jest ok, bo inaczej byloby za duzo.


RE: Vintage Christmas str 76 - Virgo_777 - 12-01-2014

Klimatyczne pudełka. Relief na ostatnim na piąteczkę.


RE: Vintage Christmas str 76 - Vika - 12-01-2014

Fajne, takie bardziej w stylu wiktoriańskim te pudła.
Lubię epokę wiktoriańską, nie, że w odniesieniu do moralności, ale do stylu w sztuce to i owszem...


RE: Vintage Christmas str 76 - Erato - 12-01-2014

Ładne wykonanie, jak zwykle zresztą u Ciebie... Klimaty nie moje kompletnie.


RE: Vintage Christmas str 76 - Ginger - 12-01-2014

Cieszę się,ze wam się podobają moje na biegu robione pudełka.Masz rację Vika z tym,ze to bardziej Wiktoriańskie niż Vintage.Jednak mimo tego,ze Anglicy lubią się ubierać w lata 50-te...60...i kobiety na tej imprezie były tak ubrane i uczesane.Nawet można było zrobić sobie taką fryzurę bo był fryzjer i makijażystka.Były tez ciuchy z tamtych czasów i inne klamoty w otoczeniu antyków.Bardzo klimatyczne miejsce.Jednak Święta lubią iście Wiktoriańskie.A co dla niektórych Vintage to po prostu stare.Mam dość przyklejania różyczek na serduszka...a ten papier bardzo mi się podobał.Co ciekawe większym zainteresowaniem cieszyły się moje pudełka z tamtego roku z retro serwetkami.Z perspektywy czasu uważam,że są tragiczne te moje prace.Wprowadziłam kilka poprawek gdy mąż zdjął pudła z tymi świątecznymi pierdami ze strychu.Mimo poprawek i tak nadal mi się nie podobały chociaż rok byłam z nich dumna.One się sprzedały od ręki.Sam kiermasz był dość ciekawą kameralna imprezą.Sami Anglicy.Konserwatywni w swoich konserwatywnych strojach.Angielscy wieśniacy w kaloszach i dobrymi manierami.Uznali,że to co widzą jest dla nich nowe.Staruszki chodzące o lasce otwierały usta ze zdziwienia.Mój towar wszak bardzo kolorowy.Zastanawiałam się co ja tam robię.Jednak jeśli mnie zaakceptują będzie to sukces.Oni lubią zamknięte imprezy.Tam gdzie inni nie wejdą.Klubowe.Wręcz rodzinne.Cała wioska się zna.Przychodzą spędzać czas wśród innych.Rodzinnie.Kupić domowe wypieki.Trochę staroci.Pośpiewać kolędy.Obowiązkowo grota Świętego Mikołaja.Pytali czy było to wykonane lokalnie.Chcą kupować lokalne produkty . Myślę,ze dla nich ważne było to,ze nie siedzę na zasiłku tylko coś robię.Dostałam zaproszenie na kolejną tego typu imprezę w innym mieście.Był to relaksujący dzień.Piękna muzyka.Moja sąsiadka z naprzeciwka w pięknych czerwieniach i stylu Pin up w rozmiarze XXXL wyglądała tak pięknie i ponętnie,ze nie mogłam od niej oczu oderwać.Mimo wielkiego rozmiaru poruszała się z wielką gracją.Jednak te kalosze wizytujących do tych pięknych wnętrz mi nie pasowały.No ale jeśli spacerowali po pięknych ogrodach w którym ten piękny dworek stoi to kalosze jak najbardziej wskazane,bo trawa teraz soczyście zielona...i mokra.Pytali się czy będę w przyszłym roku.Powiedziałam,ze jeśli nie będę robić nic innego.Cieszę się,ze mnie zaprosili na taką imprezę.Wtedy łatwiej poznać kulturę tubylców.Takie miejsce podoba mi się bardziej niż nabity ludźmi Covent Garden w Londynie.


RE: Vintage Christmas str 76 - Erato - 12-01-2014

Bardzo ciekawy opis, Ginger! Klimat musiał być niesamowity, świetna sprawa.


RE: Vintage Christmas str 76 - DecuPUG - 12-02-2014

Hej, bardzo ladne pudeleczka, szczególnie to ostatnie ze względu na ladny relief dookola obrazka. Chociaz takie laleczkowate buzie i figurki nie są w moim guście, ale najwazniejsze ze w guście Anglików. Ciekawe co byś zrobila dla Irysów, którzy z jednej strony kochają wszystko co irlandzkie-góry, leśne elfy, whisky, guinessa i piosenkę o Molly Malone, a z drugiej strony chcą byc bardzo nowocześni i uwielbiają wszystko co amerykańskie Smile


RE: Vintage Christmas str 76 - Ginger - 12-04-2014

DecuPUG nie wszyscy Anglicy lubia Wiktoriański styl.Duża część kupuje w sklepach za funta.Tacy ludzie nie kupili by ode mnie nic.Myślą ,że wszystko jest maszynowo robione.A najwiecej ile chcą wydać to 2 funty.Wolą wydać na bingo lub przejeść w barach szybkiej obsługi czy PUBach.Te pudełka, które zrobiałm są w gustach średniej klasy i wyższej jak i ludzi wykształconych.Tak samo Amerykanie je lubią.Ja dla takich klientów jak piszesz zrobiłabym mikołaja z coca-colą z lat 50-ch.To dziwne co piszesz bo Amerykanie lubią Wiktoriański styl...a najbardziej retro serwetki naklejone na butelki.To samo Australijczycy.Ja ci powiem co ode mnie kupują Irlandczycy.Najwiecej prac jakie pojechały do Irlandii wiesz z czym są?Zgaduj...Jak nie zgadniesz to Ci powiem Smile


RE: Vintage Christmas str 76 - RotkiwKerianna - 12-04-2014

ale mnie zaintrygowałaś.....taaaaaak mocno że już się nie mogę doczekać konkluzji....
Swoja drogą to zazdroszczę doświadczeń i wrażeń po takim spotkaniu....ehhhh musiało być jak w innej czasoprzestrzeni...


RE: Vintage Christmas str 76 - Shanna - 12-04-2014

(12-04-2014, 04:30 PM)Ginger napisał(a): DecuPUG nie wszyscy Anglicy lubia Wiktoriański styl.Duża część kupuje w sklepach za funta.Tacy ludzie nie kupili by ode mnie nic.Myślą ,że wszystko jest maszynowo robione.A najwiecej ile chcą wydać to 2 funty.Wolą wydać na bingo lub przejeść w barach szybkiej obsługi czy PUBach.

No w 100% opisalas Szkotow. Dla nich wszystko ''wyklulo'' sie w Chinach,a zatem ma byc najtansze. Jak tlumaczylam, ze to reczna robota,ze nikt nie bedzie mial takiej samej bombki,to rozdziabiali buzie. Wszystko za drogie ale na tombole wydawali kupe kasy zeby wygrac np. szampon.