Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Vintage Christmas str 76 - Ginger - 12-05-2014

RotkiwKerianna nigdy nie wiadomo co czeka na Ciebie za doświadczenie...najważniejsze by płynąc z falą która nas uniesie .Kiedyś nie byłam zadowolona z doświadczeń a teraz nawet mnie ciekawi co będzie dalej. Shanna wypisz wymaluj ta sama nacja a się tak tłukli przez lata Wink.Mój syn mówi,że powinnam pisać Sale i oczywiście większą sumę wtedy będzie to godne uwagi hahaha... lub losy sprzedawać Smile.Czekam na Decu PUG z niecierpliwoscią bo ciekawa jestem czy zgadnie Smile


RE: Vintage Christmas str 76 - DecuPUG - 12-06-2014

Hej, nie pisałam że Amerykanie lubią wszystko co amerykańskie, tylko że Irysy lubią wszystko co amerykańskie. Był okres że wielu Irysów wyjechało do USA, a do tej pory w oknie królowej Irl jest światełko dla Irysów wracających z Ameryki. Co do Amerykanów - wiem że lubią wiktoriański styl, szaleją za nim! Moja koleżanka z mężem kupili w USA stary dom, wyremontowali własnymi rękami w takim stylu i sprzedali za kolosalne pieniądze w 5 dni od wystawienia (jeszcze przed kryzysem).

Ale do rzeczy - co Irysy lubią? Hmmmm... Koniczynek i krzyżyków celtyckich jest w sklepach full i to raczej dla turystów atrakcyjne gifty. Skoro lubią wszystko co amerykańskie i nowoczesne, a do tego prawdziwe, współczesne Iryski (nie wszystkie oczywiście ale większosc) są zapuszczone, zaniedbane, chodzą w getrach i nike'ach na kawę do sklepu z rana, ubierają białe skarpety i czółenka na obcasie, nie mają gustu i nie wstydzą się wyjsc na dwór bez makijażu i umytych zębów, to obstawiam że zamawiają coś tandetnego i takiego, co my byśmy zjechały na forum - że nic szczególnego. Może coś z logiem jakiejś znanej firmy, albo piwem? Wymieniam co mi przychodzi do głowy: chińskie motywy (W Dublinie co druga knajpa jest chińska), koniki albo pieski, auta???


RE: Vintage Christmas str 76 - Ginger - 12-07-2014

DecuPug...żle mnie zrozumialas ,bo i ja nie pisałam dosłownie tylko chyba sama do swoich mysli pisałam...przecież nie czytasz w moich myślach Smile.Pomyślałam,ze skoro Amerykanie lubią Wiktoriański styl to co kurcze jest takiego Amerykańskiego? Co oni takiego mają?Wiem ,że nie pisałaś o Amerykanach Takie panie o jakich piszesz chodzą i tutaj.One nie są moimi klientkami.Nie zgadłaś Kochana.Irlandczycy kupują ode mnie pudełka ,serduszka z aniołami i cherubinami.np takie jak na zdjeciu poniżej(to jeszcze praca z moich początków Smile ).To nie jest to ,że sprzedałam jedno czy dwa pudełka ...jest ich więcej.Pieski też bywają ale to Angielki też lubią.Tace zaś z kwiatami.Jak tak patrzę na te moje stare pudełka to tandeta od nich bije...ale tak to już jest, że nasz decoupage się zmienia wraz z zdobytym doświadczeniem.


RE: Vintage Christmas str 76 - Ginger - 01-16-2015

Trochę nie zaglądałam na forum...ale teraz już będę Smile.Chętnie pobuszuję po waszych wątkach.Dziś chcę pokazać moje prace z papierem klasycznym z wizerunkiem Marilyn Monroe i Audrey Hepburn.Zrobiłam je w celach komercyjnych a nie z potrzeby duszy.Nie omyliłam sie co do gustów moich potencjalnych klientów.Bardzo im się prace podobały.

Po zrobieniu zdjeć były jeszcze poprawiane...ale nie zdążyłam już zrobić koleinych.


RE: Marilyn i Audrey str.78 - DecouDream - 01-16-2015

Nie dziwię się, że się podobają i sprzedają. Wzór ponadczasowy i dla kobiety w niemalże każdym wieku. A co więcej, świetne wykonanie Smile


RE: Marilyn i Audrey str.78 - Patrycja - 01-16-2015

Mnie też się podobają Smile uwielbiam Audrey i Marilyn Smile


RE: Marilyn i Audrey str.78 - Vika - 01-16-2015

Marilyn i Audrey są chyba ponadczasowe.
Sama lubię i to naj właśnie w biało-czarnej kolorystyce.


RE: Marilyn i Audrey str.78 - martag90 - 01-16-2015

Wydaje mi się, że MM i AH po prostu mają ładne buźki czy też są ikonami piękna i elegancji - może stąd to wzięcie, bo rozprzestrzeniają wokół siebie pewną aurę... Jak się okazuje, piękna kobieta może stanowić ozdobę nie tylko mężczyzny Big Grin
A co do samych prac to podobają mi się szalenieSmile Dużo na nich elementów, ale nie odczuwam "przeładowania". Piękna klasyka i klasa, o tak. Panie mają klasę - może taki przedmiot sprawia, że jego posiadacz odczuwa jakby odrobinę z tej klasy sobie uszczknął Smile


RE: Marilyn i Audrey str.78 - Shanna - 01-17-2015

Piekne. Zabralabym z Audrey bo z nich dwoch ja bardziej lubie.
Kolorystyka tez pasuje. Oddaje klimat.


RE: Marilyn i Audrey str.78 - abask - 01-17-2015

Mnie się podobają bo obie aktorki lubię. Przemyślane i super wykonane Wink)

Na uszko Ci powiem, że ja właśnie lakieruję magnesik z Merlin Wink))