Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Marilyn i Audrey str.78 - Ginger - 01-18-2015

Cieszę sie dziewczynki,że wam się podobają.Moja mama kochała MM jak i AH też ale nie tak jak MM.Ona mnie zaraziła też miłością i do jednej i do drugiej aktorki jak i innych gwiazd jak BB czy Paula Belmondo itd itp...ale ja gadżetów nie zbierałam.Za to wolę filmy oglądać i wspominać historie jakie mi mama opowiadała.Kupowałam mamie jednak różne gadżety.Teraz to wszystko zostało gdy umarła.Kiedyś kupiłam jej kolekcjonerską kolekcję zdjeć z autografami oprawione w ramki.No i zapomniałam o nich.Przeleżały kilka lat.Dopiero dwa lata temu jej dałam.Teraz mamy kolekcja jest własnością mojej mamy przyjaciółki.Poza albumami ,które miałam jej przetłumaczyć na jezyk polski.Przy tym decoupage z MM i AH dowiedziałąm sie sporo o swoich znajomych...Okazało sie,ze wiele osób je lubi.Mam taka koleżankę która nie cierpi decoupage.Jest to dla niej coś strasznego.A jeszcze moje różyczki i aniołki dopprowadzają ją do szału.Jak zobaczyła pudełko z AH okazało się,ze taki decoupage ona lubi i musze jej zrobić pudełko na jej kamyki.Zbiera kamienie szlachetne i półszlachetne,wiec takie pudełko z wieloma przegródkami to coś dla niej.A tą miłosć do dziewczyn wśród Londyńczyków odkryłam gdy zrobiłam swoje pudełka z serwetkami (jedne z pierwszych) z MM i AH..takie proste.Od razu je sprzedałam.Póżniej znowu i znowu.Mam dużo dużych pudełek, więc postanowiłam zrobić duze w tym celu kupiłam papier.Poszły zaraz.AH preferują Japończycy.MM Europejczycy..takie moje sondarze są :-).Zrobiłam też z nimi bombki.Też poszły.Mery.Mylisz się.W Uk sa talerzyki z bohaterami z Westernów.Chaplin to ulubieniec moich sąsiadów.Mają z nim wydruki na płótnie.Dom w czarno-białej tonacji i takie zdjęcia na ścianach.Uwielbiają czarno-białe kino.Jest Trochę tego.Tylko nie do decoupage.Wiesz co robią Anglicy?Takie płótna wycinają z ram i naklejają na meble.Albo tapety.Kiedyś znajomy proponował mi talerz z Bogartem.Nie wziełam.Gdybym wtedy Ciebie pozanała.Zapytam sie czy jeszcze ma.Na boczkach serwetki udajace koronki.na blejtramach z AH koronka.DD masz rację z tym co napisałaś.Dla fanek w różnym wieku.Najmłodsza miała 11 lat i znała całą biografię AH :-).Haniu ciekawa jestem magnesiku :-)


RE: Marilyn i Audrey str.78 - Ginger - 01-19-2015

Muszka ja tez nie bardzo,ale okazuje się,że takiego decoupage oczekuje więcej osób niż takiego jaki ja lubię.Mery będę szukać dla ciebie.Co byś miała miłe towarzystwo wieczorem Naughty.Jeść się z nich nie da ale towarzystwo idealne.Nie gdera ,nie siorbie i takie tam.Idealnie będzie spędzać czas przy stole. Przypomniało mi się,ze kiedyś kupiłam talerze z motywami z Westernu.Te są jak najbardziej użytkowe.Jednak nie wiem gdzie je schowałam.Jak je znajdę To pokażę.Mój mąż się pyta po co mi tyle szkła i talerzy?Normalni ludzie tyle tego nie posiadają.Ja mu na to,że zaproszę wszystkie dziewczyny, których mężowie ględżą i będziemy rzucać tymi talerzami o ścianę Wink.


RE: Marilyn i Audrey str.78 - aiden - 01-19-2015

Ah podobaja mi się AH Big Grin a z MM mniej, ale to dlatego, że ona mnie się mniej podoba Wink


RE: Marilyn i Audrey str.78 - martag90 - 01-19-2015

(01-19-2015, 04:26 AM)Ginger napisał(a): Mój mąż się pyta po co mi tyle szkła i talerzy?Normalni ludzie tyle tego nie posiadają.Ja mu na to,że zaproszę wszystkie dziewczyny, których mężowie ględżą i będziemy rzucać tymi talerzami o ścianę Wink.
doskonałe!! ubawiłam się Smile


RE: Marilyn i Audrey str.78 - Ginger - 01-20-2015

Cieszę sę,że mogłam kogoś dziś rozbawić Naughty .Dawno ,dawno temu gdy byłam w stanie odmiennym i miałam napady humoru to mąż przynosił mi papier toaletowy bym rzucała nim o ścianę.Tak mnie to rzucanie bawiło,ze złość mi przechodziła.No ale rzucanie talerzami to dopiero frajda.Takie przypadkowe tłuczenie to nic zabawnego jesli tłucze się unikatową kolekcję porcelany.No ale w ramach terapii zajęciowej dla koleżanek i z lampką wina w ręku.Super!


RE: Marilyn i Audrey str.78 - Ginger - 01-22-2015

Pokażę teraz prezenty które zrobiłam dla koleżanek z okazji ich urodzin.Wieszako-obraz i Pudełko na guziki.Kierowałam się gustami moich koleżanek i chciałam im podarować coś praktycznego.Znajac ich upodobania i potrzeby zrobiłam coś takiego Blush Zanim to nastapi to przykłądowe talerze z obrazem dzikiego zachodu Kenshin2

dla Mery.Pudełko na guziki jest pomalowane farbami ktedowymi.Szablony i decoupage z papieru do robienia kartek.Wieszak to drzwiczki czy t okiennice...w zasadzie taki panel ma wiele zastosowa.Jednoskładnikowiec podkreśla ordynarność materiału jaki uzyłam.Gdybym zrobiła decoupage na blejtramie to zapewne inaczej bym zaprezentowała papier ryżowy jaki tu użyłam.W każdym razie obdarowane zadowolone.To się liczy.


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - DecouDream - 01-22-2015

Świetne to pudełko, fajnie utrzymana kolorystyka. Zabieram, bo mi się przyda Big Grin


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - DecouDream - 01-22-2015

Skandal! Z rąk mi cudo wyrwano!
No doooobrze, Merysiu. Raz Ci odstąpię... Smile


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - Patrycja - 01-22-2015

zakochałam się w tej komódce Big Grin


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - martag90 - 01-22-2015

Komódka urocza. Bardzo podobają mi się fronty szufladek, co to każda inna, a razem pasują doskonale Smile poza tym kolorystyka miła mojemu oku. Tylko nie widzę tego wieszako-obrazu...