Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - Vika - 01-22-2015

Fajna ta szarość Ci wyszła, to już mówiłam, teraz dodam, że świetnie się komponuje z ornamentami Smile


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - wiolka42 - 01-22-2015

W szarościach pasowałaby do mego salonu , ale jedna szafa od Ciebie już tam stoi Wink. Jest w trochę innej kolorystyce , ale i tak pasuje jak ulał Smile. Jak zaczęłam oglądać foty to myślałam ze talerze tez robiłaś Wink. Dopiero potem doczytałam. Jakiś ładniutki obrus szydełkowy czy serwetę masz pod nimi Smile.


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - Ginger - 01-22-2015

Ale jestem zakręcona.Zapomniałam wstawić zdjęcie wieszaka Blush Naprawiam ten błąd szybciutko.Dziękuję za miłe komentarze.Wiola.Twoja szafa jest delikatniejsza i na biżuterię.To pudełko zaś jest dość ordynarnie zrobione.Namęczyłam się przy szlifowaniu ponieważ pudełko było tak zrobione ,że się szuflady nie wysuwały.Podobne można kupic w Ikei.Jednak mają zaletę amianowicie taką ,że są pojemne a to przy ilości guzików jakie posiada moja koleżanka jest wskazane Smile.Twoja szafa jeśli kolorystycznie nie pasowalaby do Twjego domu teraz to zawsze może pasować w przyszłości.Naughty. Ostatecznie mogę ci zrobić i takie pudełko na Twoje koraliki SmileNie posiedzę dziś przy kompie bo mi rodzinka nie da...ah a tak bym chciała pobuszować dziś po wątkach Undecided.


RE: pudełko na guziki str 79 i wieszak str 80 - DecouDream - 01-22-2015

Śliczny i urokliwy ten wieszak. I tło świetne i te ramy. Super robota.


RE: wieszak i pudełko na guziki str 79 - abask - 01-22-2015

Zabieram bo jestem jeszcze starsza Wink))

Talerze są cudne Wink))

Wieszak jest super!!!! Przypomniał mi tarę do prania Wink


RE: pudełko na guziki str 79 i wieszak str 80 - DecouDream - 01-22-2015

To się już bijcie z Merysią Tongue


RE: pudełko na guziki str 79 i wieszak str 80 - Ginger - 01-22-2015

Ogólnie tych talerzy jest więcej,ale nie chciało mi się zdjęć robić.O dziwo są to nieliczne talerze z widoczkami czy postaciami ,które można użytkować.Przeważnie są tylko produkowane w celach ozdobnych tak jak talerze z decoupage.Czy jakieś da się użytkować?.Czas się zastanowić nad jakimś talerzemIdea Dziewczynki zamiast się bić może zagracie o to pudełko w karty ?Naughty Haniu masz racje wieszak wyglada jak tara Smile.To takie typowe drzwiczki do samodzielnego montowania sprzedawane w sklepach budowlanach.Taki mają troszkę kolonialny wygląd.Mnie się też kojarzą z okiennicami.Mam też takie w łazience.Zrobiłam wieszak bo miałam dwa takie panele w domu, a nie miałam blejtramu a w pierwszym porywie chciałam zrobić obrazek koleżance.Leń ze mnie ,więc nie chciało mi się iść do sklepu. Po krotkim namyśle wykorzystałam to co miałam.Chyba z następnego też zrobię wieszak ( w innym stylu)no bo teraz taki nie do pary został.Wiola zapomniałam napisać,że serwety tego typu i obrusy są w moim domu.Też jako firanki w łazience i poduszki na sofie i fotelach są tego typu.Poduszki niestety często ulegają uszkodzeniu bo moje dzieciaki jak oglądają filmy to wkręcają paluchy( paluszki takich zniszczeń nie robią) w między oczka wzorów.Nitka sie przerwie i już...


RE: pudełko na guziki str 79 i wieszak str 80 - wiolka42 - 01-22-2015

Madzia w mojej rodzinie od pokoleń królują takie szydełkowo-drutowo prace. Od kiedy pamietam moja babcia robiła na drutach , szydełku . Wyobraź sobie że nawet chodniki potrafiła zrobić z takich sznurków chyba ciętych z jakiś szmatek . Pamiętam takie krosno tkackie . Moja mama i ciotka też lubią szydełkować. Z ich 3 córek chyba tylko ja odziedziczyłam jako taki talent do szydełka i drutów. Pamiętam jak będąc w 7 czy 8 klasie przerabiałam wszystkie swetry z włóczki żeby co jakiś czas mieć nowy łaszek Wink. Ależ miałam frajdę Smile. Szydełko tez bardzo lubię . Teraz wykorzystuję je do robienia biżu. Dość chwalenia . Wieszak bardzo mi się podoba . Wiesz zawsze podziwiam motywy które umieszczasz na swoich pracach. Są to głownie kwiaty - róże, które bardzo lubię. I czekam na ławę Wink.


RE: pudełko na guziki str 79 i wieszak str 80 - martag90 - 01-22-2015

no cudo wieszak! nie najłatwiejsza to chyba sprawa przyklejać motyw na takiej tarze.
i spękania fajne i te eski zakrętaski maluszki urzekające Smile


RE: pudełko na guziki str 79 i wieszak str 80 - Ginger - 01-23-2015

Wiolka! Toś ty mi z nieba spadasz.Ja jestem szydełkowp-drutowe beztalencie.Szkoda mi te poduchy wywalac do śmieci ,więc mi zawalają.A może Ty je naprawisz?.Moje Serwetki w łazience mają ponad 100 lat.Jak 3 lata temu na pchlim targu przeglądałam obrusy.Pani zobaczyła ,że przegladam te strocie dała mi wszystkie stare serwety które robiła jej prababcia.Powiedziała,że lepiej niech trafią w dobre ręce niż gdyby miała je za marne pieniądze sprzedać.Normalnie nie zna naszego powiedzenia:" co rude to wrdene" Wink.Martyna masz racje trudno było to przykleić z uwagi na to,że nie chciałam przedartego motywu.Mogłam opracowac to tak by każda deseczka miała fragment ,ale ja tak nie chciałam.Chciałam całości.Póżniej wzmacinaiłam to od tyłu.Ten drugi panel co mi został potraktowałam inaczej .Dziury pozalepiałam papierem toaletowym Smile.Schnie teraz.Bedzie sznasa ,że sie nie podrze.A na tym drugim będzie Mucha.Nie Mucha ta co bzyczy i lata latem w naszych mieszkaniach tylko malarza obraz jeden.W zasadzie papier z jego twórczością.Tak sobie myslę ,ze jakiś konkurs mogłabym przeprowadzić i ufundowac nagrody,ale jak się do tego zabrać?Hania może poradzi.