Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Kraina Elfów str 96 i blejtram 97 - Ginger - 03-24-2015

@ Martag dziękuję Smile.Cieszę się,ze chociaż nie w Twoim guście to się Tobie podoba.Tak naprawdę to za dużo kolorów na nim nie ma.Elementy jak najbardziej ,ale też tylko kilka.Jeżeli ramy są złote to u mnie musza coś mieć.Tylko czyste drewno lubię gładkie.
@Cavi. Może na zdjęciu ten różowy jest intensywny ale tak naprawdę jest przygaszony.Różowy nie jest moim kolorem jeśli chodzi o ubrania ,ale mam taką jedną różaną kieckę którą uwielbiam.Pokochałam róż jak urodziłam pierwszą córkę.Ta róża z obrazka jest tak cudna jak róże w moim ogrodzie.Kocham różowe róże.Te co mam pięknie pachną.Gdyby te róże na papierze były szkarłatne blejtram byłby wtedy ciężki i pełen powagi.Różowy kolor ma też znaczenie ochronne.W symbolice chroni przed złymi urokami i takie tam Wink.
@Dzięki Grażynko Smile
@Merilon bardzo się cieszę,ze mogłam Ciebie zainspirować.Ty mnie zaintrygowałaś.Czekam na efekty tej inspiracji Smile

Dziękuje Haniu Smile


RE: Kraina Elfów str 96 i blejtram 97 - Shanna - 03-24-2015

Mnie sie podoba. Piekne kwiaty.


RE: Kraina Elfów str 96 i blejtram 97 - DecouDream - 03-24-2015

I ja jestem jego fanką Big Grin Najbardziej podoba mi się niejednolite tło i dobór kolorów. Reliefy cudne! O, jak dobrze, że nie pominęłaś boków.


RE: Kraina Elfów str 96 i blejtram 97 - Zuza - 03-25-2015

(03-24-2015, 02:05 AM)martag90 napisał(a): Sporo elementów, ale nic mi nie przeszkadza, wszystko świetnie współgra Smile bardzo mi się podoba Smile w ogóle zauważam, że od jakiegoś czasu zaczynają podobać mi się rzeczy, o jakie wcześniej bym się nie podejrzewała. Ech, to forum... Big Grin

O! Wypisz-wymaluj jak ja! Big Grin


RE: Kraina Elfów str 96 i blejtram 97 - malgana - 03-28-2015

Pudełko z elfem: też miałam wątpliwości o trwałość, ale skoro lakier to 0'k, powinno przetrzymać wycieranie kurzy Wink - i ja należę do nielubiących różu, ale Twoje róże są urocze Smile
Kartka słodziuchna, nie czepiaj się jej!
Obraz na blejtramie ciekawy, i choć znowu róż to jednak znowu jestem na tak Big Grin


RE: Kraina Elfów str 96 i blejtram 97 - Ginger - 03-31-2015

Dziękuję dziewczynki Smile.Róże lubię różowe jak już wspomniałam.Najpiękniej pachną.W zasadzie lubię wszystkie,ale na papierach do decoupage najczęściej są różowe lub żółte.Teraz przedstawiam wam blejtram z odzysku.Było coś innego na nim.Nadruk. Potraktowałam go gesso.Potem pobieliłam i zrobiłam decoupage.Papier ryżowy Stamperii. Róże znowu różowe a tło jak widać.Tło papieru jest w kolorze w jakim jest i farba A.Sloan Provence ,więc to jej użyłam do wtopienia papieru w tło.Reliefy zrobione na biały wypełniacz do drewna.Pomalowane wspomnianą farbą.Na papierze były dwa czarne motylki.W ich miejsce powstały te z szablonu z uwagi na to,ze motyle sugerowały by obraz był zrobiony poziomo ,a mój blejtram ma z tyłu wieszak który sugeruje pion.Dlatego nastąpiła zmiana.Motylki są kolorowane przez moją 11-letnią córkę.To ona wybierała kolorystykę.Nie wtrącałam się.Wszak to zabawa.Reliefy podkreśliłam brązową metaliczną farbą.


RE: Kolejny blejtram str 99 :) - Shanna - 03-31-2015

Sliczne. Tez sobie kiedys zrobie cos na blejtramie.
A corka wkracza do grona pozytywnie zakreconych dzieciakowSmile


RE: Kolejny blejtram str 99 :) - gabiszonka - 03-31-2015

ooo fajne, fajne....Stara rzecz - nowe życie Smile


RE: Kolejny blejtram str 99 :) - martag90 - 03-31-2015

Jeszcze kilka takich prac i przyjmę każdy róż w Twoim wydaniu w ciemno Big Grin prześliczne Smile aż mam ochotę zrobić coś takiego "napakowanego" i jednocześnie nieprzeładowanego i pięknego. Ale czy się uda? Trzeba umieć wyczuć granice. Ty robisz to świetnie. Może jak pokończę wiszące prace to spróbuję...


RE: Kolejny blejtram str 99 :) - Zuza - 03-31-2015

Omatko! I ta Twoja córka tak umie dokładnie te malizny pokolorować?!?!?! Szacun wielki!! I kolorki dobrała idealne! Oj, następna artystka nam tu rośnie Smile