Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Sekretarzyk.Wariacje na temat Secesji str 101 - Merilon - 05-06-2015

Ehh... zazdraszczam Ci Madziu tych "helpów jorselfów" Wink


RE: Sekretarzyk.Wariacje na temat Secesji str 101 - Ginger - 05-07-2015

No Natabusku taka możliwość jest..Zagraciłabyś zapewne.Jednak po czasie nauczyłabyś się selekcji.SmileWszystkiego zabrać się nie da.


RE: Sekretarzyk.Wariacje na temat Secesji str 101 - Pasada - 05-11-2015

Madziu powaliłaś mnie na kolana tym co się tam dzieje na tym sekretarzyku, a tam oczywiście wszystko współgra i pasuje. Szacun za wkład ogromnej pracy ;o)))


RE: Sekretarzyk.Wariacje na temat Secesji str 101 - Ginger - 05-21-2015

Pasada jak mi miło,że się tobie podoba Smile.Dawno tutaj nic nie wstawiałam a to nie znaczy,że nic nie robię.Okazało się,ze tak naprawdę albo mam tylko zdjęcia prac w trakcie a nie już skończonych albo nie zrobiłam wcale.Z dużych gabarytów ostatnio robiłam szafkę nocną i skrzynię na zabawki.Przy szafce utknęłam bo zabrałam się za skrzynię.No ale dziś pokażę to co chyba nie było pokazane.Blejtram który zrobiłam wcześniej niż te które tu pokazywałam.Motylki są na nim 3D robione na klej na gorąco a ten pośrodku pokryty lakierem do 3D czy jakoś tak. Nie bardzo mi wyszedł ,ale daje po oczach kolorystycznie.No i pudełko z balonami i 3D po angielsku.


RE: Pudełko i blejtram str104 - cavi - 05-21-2015

Balony są świetne, zwłaszcza wraz z hasłem Big Grin Ta struktura z tyłu mi się podoba, jak ją robiłaś?
Blejtram jest cudny, jedno co mi trochę przeszkadza, to czerwone podcieniowanie motyla, wydaje mi się, że przy bardziej stonowanym cieniu te kolorowe motyle jeszcze bardziej by się wybijały. Ale ogólnie bardzo fajny Smile


RE: Pudełko i blejtram str104 - Ginger - 05-21-2015

Dzięki Cavi. Struktura na pudełko to wypełniacz do drewna.Tylko,ze kupiony w UK on jest troszkę inny niż ten w Polsce.Generalnie jest jak pasta strukturalna .Nałożyłam dłutkiem i potem tak po prostu w tym mieszałam. Potem pokryłam farbą metaliczną.Może masz rację z tonacją na blejtramie ,ale ogólnie sama grafika jest w ostrym wydaniu.Dzieło pewnej Angielki bodajże.Przy środkowym motylu( wydruk laserowy) cienie były na grafice.Jakoś chciałam połączyć z dołem na którym motyle są zrobione z serwetki.Jakoś nie mogłam sobie z tą grafiką poradzić zwłaszcza,że drukowane było w drukarni na satynowym papierze i nic nie powinno się dziać z tym papierem . Jednaka farba (druk) odpadała od papieru przy klejeniu. Uznałam ogólnie,że to zmarnowana praca i leży w pudle do czasu jak coś nie wymyślę.To moje pierwsze próby zrobienia decoupage 3D za pomocą kleju.Nawet mi wyszły Smile


RE: Pudełko i blejtram str104 - martag90 - 05-21-2015

Piękne obie prace. Struktura kapitalna i te balony w 3d prezentują się świetnie. Podobnie jak cavi mam z tym czerwonym cieniem pod motylem, ale ogólna kolorystyka tego wydarzenia motylego jest wspaniała. Podoba mi się jak odważnie łączysz kolory tworząc spójną całość.


RE: Pudełko i blejtram str104 - martag90 - 05-21-2015

A tak z innej beczki. Zapytałam u siebie w wątku ale powtórzę pytanie: pochwalisz się jakimś utworem Twojej młodej pisarki? Dziewczyny też są ciekawe Smile


RE: Pudełko i blejtram str104 - DecouDream - 05-21-2015

Hasła rządzą Smile
Bardziej przypadła mi do serca księga z fajną strukturą i balonami Smile


RE: Pudełko i blejtram str104 - malgana - 05-21-2015

Z blejtramem mi nie po drodze, ale balony bardzo, bardzo Big Grin