Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Pudełko i blejtram str104 - asik1979 - 05-21-2015

Te motyle są piękne. CZerwień mi nie przeszkadza, nie zwróciłabym na to uwagi gdyby nie uwagi forumowiczek na ten temat Big Grin skoro nie zwróciłam tzn że jest tak jak powinno być Wink
3D jeszcze nigdy nie próbowałam Smile


RE: Pudełko i blejtram str104 - Virgo_777 - 05-22-2015

Baloniasta praca superowa. I strukturka, i motyw... podoba mi się cała.
Motylki już mniej. Jak dla mnie zbyt "wyraziste".


RE: Pudełko i blejtram str104 - abask - 05-22-2015

Motylki są super. Balony też ale tę walizkę to bym Ci zajumała Wink))


RE: Pudełko i blejtram str104 - Zuza - 05-25-2015

To "angielskie" 3D nie podchodzi mi... Na kartkach może być, ale na pudełku jakoś nie bardzo...

Za to motylki bardzo, bardzo Smile


RE: Pudełko i blejtram str104 - Ginger - 06-02-2015

Dziękuję dziewczynki za komentarze.Motylki troszkę poprawione były potem...a intensywność kolorystyczna jest pod gusta Brytyjek . Malola pasta na pudełku z balonami to jakiś tani wypełniacz do drewna...chodziło o to by to się kruszyło i rozpadało.Nie chodziło mi o to by było idealnie kartkowo.
Teraz pokażę wam dziewczynki moje pierwsze próby zaklinania drewna w metal. Miałam zamówienie na pudełko ze smokami i pomyślałam sobie,że taka oprawa byłaby najlepsza.Użyłam do tego celu płatków do srebrzeń( przeważnie złoceń Smile ) .Chciałam by było nieregularnie i wymiarowo dlatego użyłam kleju na gorąco do wytworzenia wzoru jaki sobie obmyśliłam.Miałam problem z nabyciem zapięcia.Parę pomysłów miałam(np. skórzany pasek na klamerkę), ale ostatecznie skończyło się tradycyjnie.


RE: smoki str 105 - Zuza - 06-02-2015

Nie przepadam za smokami... Ale połączenie ognistych smoków z zimnym srebrem bardzo mi się podoba.

Na wieczku widać prostokątny ślad... Trochę to kłóci się z miękkimi liniami wzoru...


RE: smoki str 105 - Virgo_777 - 06-02-2015

O tak Muszko, srebro, zwłaszcza postarzone i czerwień... i klejnociki. Pudło czarownicy jak nic (ale tej nie z tych najgorszych). Mnie się podoba. I tak myślę, że tego prostokatnego kształtu na wieku, o którym Zuzek pisze to nie widać w rzeczywistości wcale, albo prawie... Zdjęcia to okrutniki są.


RE: smoki str 105 - abask - 06-02-2015

Świetne latające pudło Wink))


RE: smoki str 105 - Merilon - 06-02-2015

Smoki to zupełnie nie moja bajka, ale kucie jak nic pasuje do takich motywów Smile pięknie ci wyszło to kucie, pudełko wygląda jak stopiona smoczym ogniem skała Smile


RE: smoki str 105 - malgana - 06-02-2015

Mojowe klimaty - zabieram!!! Big Grin
Cudny i smok i kucie i kolory - wszystko, wszystko Big Grin Jeśli to pierwsza próba, to jakie będą następne? Wink