Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: smoki str 105 - cavi - 06-02-2015

Lubię smoki Smile A Twoje, w połączeniu ze srebrem mają bardzo smoczy klimat i ogromnie mi się podobają.


RE: smoki str 105 - Ginger - 06-03-2015

Dziękuję dziewczynki za wasze komentarze.Smile.Zuza tak źle to nie wygląda jak Ci się zdaje... wszystko współgra...tam też jest dużo drobnych jakby niteczek i zawijasów ,ale bym musiała strasznie dużo zdjęć zrobić by to wychwycić.Mój aparat się nie nadaje do takich zabaw.Cała powierzchnia odbija światło koloru do którego jest akurat przystawiona.Taki smoczy kameleon jest.Miałam zamówienie na pudełko ze smokami.Dziewczynki na fb w tym DD przyszły z pogotowiem grafikowym ze smokami.Mam teraz kolekcję.To pudełko jest dla kobiety ,która to uwielbia smoki.Widziałam ją na zdjęciu.Ma niesamowicie intensywne oczy. Pomyślałam sobie,że Skorpion.Inwestorka...że nie..Waga.Poprosiłam o datę urodzenia i sprawdziłam ,ze w dniu jej urodzin kilka planet było w znaku skorpiona.Z uwagi na to,ze to słoneczna Waga to dwa smoki dla równowagi...reszta to nawiązanie do znaku skorpiona i takie tam.Czyli pudełko wiedźmy dla wiedźmy...Hahah.Malgana następny będzie mój tron czyli krzesełko najczęściej używane przy siedzeniu przy biurku lub komputerze. Martag...jak znajdę fotki radosnej twórczości Oliwki to wstawię.


RE: smoki str 105 - malgana - 06-03-2015

Jak szybko nie zrobisz to zeżre mnie ciekawość Wink


RE: smoki str 105 - DecouDream - 06-03-2015

Bajkowa praca, pełna magii i czarów. Udane kucie!


RE: smoki str 105 - Ginger - 06-16-2015

Teraz pokażę wam coś z innej bajki niż Smoki.Jednakże Smoki mogłyby brać w tym udział bo to skrzynia na skarby a wiadomo chociażby z"Władcy pierścieni",że Smoki lubią skarbów strzec.Najpiekniejsze księżniczki też były strzeżone przez smoki.Skrzynia była dawniej skrzynią na zabawki moich dzieci.Pochodzi ze sklepu Ikea.Teraz będzie skrzynią dla Victora.Co prawda Victor to jeszcze mały Vicuś i cały się do skrzynki zmieści.Jeszcze nawet nie chodzi.Mimo,ze adresat mebla jest mały jeszcze to jednak postanowiłąm zrobić ją tak by do mebli pasowało i gustów rodziców.Widziałąm też obraz, który będzie pasował mojemu pupilowi do skrzyni na zabawki.Zamierzam mu uszyć poduszeczki do kompletu albo coś innego wymyślę.Do pomalowania użyłam farb kredowych Annie Sloan.Motyw balonów to serwetka ryżowa.Malowałam tak by struktura nie była zbyt równa.Na wieku literki mają różne wzorki i z pod farby przebijają złocone reliefy których na zdjęciu nie widać.Miało być troszkę tak jak dawniej troszke tajemniczo i troszkę staro.Miało być z deczka chropowato.Są też delikatne spękania na wieku.Lakierem zabezpieczyłam decoupage a potem kilka razy bezbarwnym woskiem i potem ciemnym woskiem.


RE: Skarby Victora str 107 - cavi - 06-16-2015

Przecudna skrzynia, każdy fragment mi się bardzo podoba, takie tajemniczo-malarskie wrażenie. Bardzo Ci się udała - mały, jak podrośnie, na pewno będzie ją uwielbiał.


RE: Skarby Victora str 107 - abask - 06-16-2015

Ta skrzynia mnie zachwyciła już na bf. Strasznie mi się podoba Wink)
I tak jak Oli, lubie te piekne balony Wink


RE: Skarby Victora str 107 - DecouDream - 06-16-2015

Piękna i dostojna Smile Fajnie to zrobiłaś Smile Brawo!


RE: Skarby Victora str 107 - Virgo_777 - 06-16-2015

Super skrzynia. Motyw pięknie spasowany z wiekiem. Fajne, fajne moja pani Smile


RE: Skarby Victora str 107 - Merilon - 06-19-2015

Co tu dużo pisać, skrzynia jest przepiękna Smile pięknie dobrałaś kolory, zresztą i motywy i wszystko bardzo ładnie ze sobą współgra, udało ci się stworzyć przepiękny prezent Smile