Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Toaletka z Klimtem str111 i szafka nocna z latarnią morską str 112 - abask - 02-11-2016

Cudna szafka. W sam raz dla mojego Dominisia Wink))


RE: Toaletka z Klimtem str111 i szafka nocna z latarnią morską str 112 - Ginger - 02-11-2016

Dziękuję Natabusku.Sama jestem ciekawa gdzie szafka nocna została postawiona.Nie znam nowego właściciela.Jedynie nazwisko takie sie Włoskie zdawało być.No ale nie dowiem sie jak zostałą wykorzystana.Miałam frajdę w jej robieniu.Moja znajoma zażyczyłą sobie by jej zrobić takie w kolorach różowych.Powiedziałąm jej ,ze jak znajdzie odpowiednie szafki to jej zrobię.
Atanerku jeśli uważasz,że za dużo wszystkiego jest na toaletce to zapewne masz rację wedle Twojego gustu.Ja mam troszkę odmienny gust.Dużo jest obecnie naleciałości zwiazanych z tym,że mam do czynienia z wielokulturowością i tam właśnie sie dużo dzieje.Same papiery z pracami Klimta te ,które właśnie użyłam na froncie toaletki są bogate.To włąśnie te przeładowane wzorami obrazy Klimta cieszą sie ogromną popularnością.Tradycyjne obrazy tego malarza raczej nei sa rozpoznawalne.Ja uważam ,że zdjecia kolorystycznie pasują do reszty.Smile Aczkolwiek uważam,zę możesz to widzieć inaczej.Ja sie ciesze,że są takie właśnie odbiory moich prac różnorodne i budzą przeciwstawne skojarzenia jaki i odczucia estetyczne.
Co to stateczku na blacie to ja tak z zamiarem zrobiłam go bardziej widocznym.Co by sie nei wtapiał w tło.Inaczej musiałąbym też zrobić blat w innych kolorach.Zresztą na szafce nocnej zazwyczaj jest lampka i inne przedmioty ,więc to nie bedzie widoczne.
Dziękuje DD...ja sobie atk lubię eksperymentować w tym moim tworzeniu na meblach.
Abask czekam,więc kiedy zrobisz dla Dominisia szafeczkę Smile.Jak nie masz takiej serwetki to podeślę.


RE: Toaletka z Klimtem str111 i szafka nocna z latarnią morską str 112 - b-b - 02-12-2016

Toaletka jak dla mnie genialna! Dużo się dzieje ale ja i tak lubię Smile
A najważniejsze jest to ,że podobała się obdarowanej wiec...Wink

Uśmiałam się z tego "W Maju znalazłam na ulicy szafkę nocną." Szkoda,ze u nas tak nie idzie Smile
Ładniutka Smile Niestety ja swojemu wnusiowi - 9.02 skończył roczek - takiej nie zrobię bo mu rodzice kupuli mebelki do pokoju. Jedyne co mi zostaje i na co się szykuje to wielka skrzynia na zabawki Smile
Już zaczynam szukać odpowiedniej Smile


RE: Toaletka z Klimtem str111 i szafka nocna z latarnią morską str 112 - Ginger - 02-12-2016

Malola Ty kochana rozumiesz mój ból...fajnie jest robić co sie lubi, ale czasem trzeba pod publikę.Twoje butelki to dzieła sztuki jak sądze.Wszak znam Twoje zapierajace dech w piersiach prace.Ja pokaże te blejtramy ,ale chyba muszę je umiescić w innym watku.Nie moge pokazać wszystkich, bo jak nie mam zgody to nie zrobię tetgo.Jednak czułąm się rozczarowana,ze za taki kicz dostaje wiecej niż ludzie w Polsce pracując w fabrykach przez miesiąc i więcej niż moja mama miała emerytury po ponad 30 lat pracy a tu wysiłku zero.A prace decoupage nad którymi spędzałam godziny nie miały tego wziecia.To jest paradoks.B-B...ja ciągle znajduję meble...nawet mój pies znalazł w parku ławę w krzakach.W Maju znalazłam tez fotel na biegunach.Zrobiłam go dla teściowej.Od tego czasu chyba ,ze 4 meble przytachałam do domu, bo nie dałam rady wiecej.

B_B moja Ula ma urodziny 8.02 .Wodniki Smile


RE: Toaletka z Klimtem str111 i szafka nocna z latarnią morską str 112 - Ginger - 02-15-2016

Marta dziękuję.Czekam na Twoje odnowione szafki.Ja nie wiem czemu ale widzę je w ciepłyh pastelowych barwach.Masz rację u nas nie bardzo się opłaca sprzedawać meble jak jeszcze je kupujesz.Ja sprzedaję te które znajdę.Problem jest,że mam strasznego lenia i wiecej czeka do zrobienia niż tych już gotowych.Część chciałabym przywieźć do Łodzi do tego mieszkania o które jak pamietasz po śmierci mamy walczyłam.Latem robiłam tam wstępne porządki.Mam piękny stół z krzesłąmi w stylu Victoriańskim ,które chciałam postawić w kuchni.Moze kiedyś przetransportuję to do domu.


RE: Toaletka z Klimtem str111 i szafka nocna z latarnią morską str 112 - Ginger - 02-22-2016

No i znowu pudełko z MM...Chyba go nie pokazywałam tutaj chociaż już zrobiłam je dość dawno temu.Czeń,Biel,Szarość i srebro królują w tym pudełku.Dodatkowym elementem są lusterka w kształcie serc.


RE: Pudełko z MM str 113 - DecouDream - 02-22-2016

Fajne pudełko, kolory mi odpowiadają i niezły tekst Smile Może krawędzie zdjęcia M ubrałabym w ramkę, nawet reliefem odręcznym, ale i tak na pewno zaraz ktoś ją porwie Smile


RE: Pudełko z MM str 113 - wiolka42 - 02-22-2016

Tak się zastanawiam nad tymi lusterkami i nie wiem czy mi tam pasują czy nie . Ogólnie praca bardzo ładna . Nie wiem co znaczy tekst , bo znam tylko kilka podstawowych słówek Wink. Ale pewnie ktoś zaraz przetłumaczy .


RE: Pudełko z MM str 113 - Ginger - 02-22-2016

DD tego nie widać na zdjeciu ,ale to srebro jakby tworzyło ramkę.Reliefy to świetny pomysł.Chciałam jednak by styl był bardziej nowoczesny.No i klientela tutaj jest zupełnie inna.Dawno już nie mam tego pudełka.Zostało kupione pewnie na prezent gwiazdkowy.Miałam ciekawą przygodę z tym pudełkiem.Jedna Amerykanka skopiowałą zdjecia z mojego fanpage na fb i wstawiłą jako swoje na amerykańskeij grupie o decoupage.Nie wiedziałąbym o tym gdyby nie pewna Irlandka, która jest fanką moich prac a należała do tamtej grupy.W ten to sposób stałam się członkiem amerykańskiej grupy o decoupage.Jednak jakoś dawno tam nie zaglądałam.
Wiola tam są słowa MM można powiedzieć ,że mówi ona coś w tym stylu :"Lubię jego uśmiech ,ale wolę swój własny".
Miałam kilka pudełek z MM ale klientka wybrała to właśnei ze względu na lusterka.Z ludźmi tak to włąśnie jest nie wiadomo co im się spodoba.Zrobiłam jeszcze jedno pudełko z lusterkami ,ale już nie z MM.Pudełko było dla faceta który godzinami jeździ na rowerze.


RE: Pudełko z MM str 113 - Virgo_777 - 02-22-2016

Kurczę, coś z tymi lusterkami jest na rzeczy... I mnie jakoś nie bardzo leżą. Może zbytni błysk od nich bije i nie trzymają klimatu wieka, dna, całości..?