Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Pudełko z MM str 113 - Pasada - 03-07-2016

Rany Madziu właśnie odkryłam Twoją morską szafeczkę, Dudo, po prostu Dudo.
A te farby, cudnie się nimi pracuje, a przecież ja mam tylko podróbki innych firm ;o))


RE: Pudełko z MM str 113 - martag90 - 03-08-2016

Nadrabiając zaległości - zerknęłam nieco wstecz. Nie wiem jak to robisz, ale potrafisz "sprzedać" przepych Wink turkusowa toaleta w złocie jest przeurocza, zdjęcia nieźle się w niej komponują, nie są tutaj tak "z głupia". Sama pewnie bym się nie odważyła takiej mieć, ale nie zmienia to faktu, że jest cudnej urody Smile a co szktułki z MM - czytam komentarze i się zastanawiam o jakie lusterka chodzi bo myślałam, że to jakieś turkusy są, a później ogarnęłam, że to się tło odbija w lusterkach... ech. Dół - super arabeski, fajna faktura. Przykład tego, że jesteś w stanie zrobić prawie wszystko w różnych stylach Smile


RE: Pudełko z MM str 113 - Ginger - 03-18-2016

Jasne Marta że rozumiem o co ci chodzi. Bardzo podoba mi się ten długi wpis.Doskonale cie rozumiem i przyznaje rację.Jest jeden myk.Produkt jest już gotowy a klient myśli inaczej niż twórca.Mozna tworzyć jak się lubi ale nie można się zawalić swoimi pracami.sukces polega w tym by zrobić to co się sprzeda.Drugi raz takiego pudełka nie zrobię a pokazało mi że moje obserwacje gustów są prawidłowe.


RE: Pudełko z MM str 113 - Ginger - 03-20-2016

Dzisiaj przedstawiam wam moje pudełko na nitki.Dotychczas trzymałam je w metalowym pudełku po ciastkach.Od czasu gdy moje dziewczynki nauczyły się szyć to nitki magicznie zaczęły się plątać a igły gubić.Postanowiłam sobie zrobić "niciarkę" taką troszkę "zjechaną".Użyłam ryżowego papieru Stamperii.Papieru do scrapu i scrapkowe dodatki.Bejca,lakier kredówki Americany.Kupiłąm dwa słoiczki farby rok temu i mam je i mam....jakby się magicznie odnawiały w tych słoiczkach.Jak je kupowałąm to się zastanawiałam czy nie kupić więcej co by mi wystarczyło chociaż na jeden mebel. Pomalowałam nimi już sporo rzeczy a wydawało się ,że słoiczki niewielkie.Może nie cały mebel ale pudełka ,fragmenty mebli a nie zużyłam nawet połowy.


RE: Pudełko z MM str 113 - DecouDream - 03-20-2016

Jej, jak fajnie robić coś dla siebie Smile Też używam papieru scrapkowego, Twój jest cudny. A i ten papier Stamperii mam w swoich zbiorach, czeka spokojnie na swoją kolej. Ładnie je połączyłaś. Też mi się marzy własna zdekupażowana niciarka, ale poczekam na przeprowadzkę i wtedy się zorientuję, w której szafce będzie stać i stąd jakie ma mieć wymiary.


RE: Niciarka w stylu Vintage str 116 - Ginger - 03-20-2016

DD jeżeli masz taką mała maszynę do szycia to ja mam taką Vintage niciarkę do odnowienia.Na razie drukarka na niej stoi.To taki jakby stoliczek z klapką i w środu wyłożony żółtym atłasowym materiałem.Ten papier to kupiłam rok temu i do niczego mi nie pasował chociaż bardzo mi się podobał.Pudełko z którego zrobiłam ten przybornik kupiłam dla kilentki.Miała być w Egipskie wzory ,ale zrezygnowałam z tego zlecenia chociaż kupiłam wszystkie materiały.Jej oczekiwania wzrastały wraz z każdym mailem do mnie.Zakupię jeszcze takie pudełko i zrobię takie Egipskie bo już mam wizję tego i ona dała mi dużą inspirację .Tylko,że chciała za niewielkie pieniądze coś co kosztem samych materiałów by przekraczało to co mi chciała dać.


RE: Niciarka w stylu Vintage str 116 - DecouDream - 03-20-2016

Skoro o maszynie mowa Smile Moi rodzice mają na strychu starą maszynę do szycia na żeliwnych nogach. Widzieliśmy już ją jakiś czas temu i zapowiedzieliśmy, że ją za jakiś czas porwiemy do siebie. Ten czas nadchodzi za tydzień. Trzeba będzie jej się przyjrzeć jeszcze raz. Na pewno potrzebuje odnowienia, nie pamiętam już w jakim stanie jest blat. Póki co myślimy, by stała w sypialni.
Aaa niciarka musi być gdzieś pod ręką na parterze. Widzieć się raczej nie będą Wink


RE: Niciarka w stylu Vintage str 116 - abask - 03-20-2016

Zakochałam się w tej Twojej niciarce. Jest cudna Wink Świetny motyw i wykonanie super Wink))


RE: Niciarka w stylu Vintage str 116 - Ginger - 03-20-2016

Dziękuję Haniu i Marzenko Tobie również.Nie mogę się doczekać odnowionej maszyny.My też taką mieliśmy, ale mama komuś oddała.Jak urodzily się dzieci to wiele rzeczy szyłam ręcznie co by nie hałasować ...jak miałam problem z saśnięciem.Ta niciarka którą mamdo przeróbki jest też idealna jako stolik do kawy czy pod laptopa .Taki przybornik pod ręką Smile.Jak znajdę zdjęcia ,które jej zrobiłąm to pokażę.


RE: Niciarka w stylu Vintage str 116 - Ginger - 03-20-2016

Dziękuję Oli Blush Mery bardzo dziekuję.Masz racje i biżuterię też można trzymać.Co do maszyn to moja 90-o letnia sąsiadka w Łodzi nadal ma taką maszynę szyjacą.Cały czas coś na niej produkuje.Powiedziała,że po jej śmierci chce bym ja sobie zabrała.Maszyna błyszzy jak nówka.tak o nią starowinka dba.