Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Jeszcze przed papieżem... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Jeszcze przed papieżem... (/showthread.php?tid=1802)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Ginger - 06-04-2014

Świetne transfery..tak się zastanawiałam ,czy niektóre motywy to nie serwetka.I ty mnie upewniłeś w tym w swoim komentarzu.Skrzynia bardzo mi się podoba mimo tego od sasa do lasa.Taki Angielski styl bogaty w obrazy.Jedyne co mnie przeszkadza to to,ze stale powtarzasz ,że nie jesteś dość dobry i nie dorównasz niektórym...i takie bla bla.Czy my jesteśmy tutaj po to by z kimś się ścigać?Czy może być lepszym od kogoś?Tworzymy tutaj grupę wsparcia dla rozwoju każdego z nas.To ma być nasza przyjemność tworzenia.Wzajemnego inspirowania.Nie ma gorszych czy lepszych.Jedynie jesteśmy na innym etapie poznawania.Uwagi często pomagają w rozwoju.Takie kłapouche podejście masz do tematu, a Twoje decou jest bardzo interesujące.Ja np. nigdy nie robiłam transferu na klej,wiec dla mnie jest to coś bardzo nowego.Czekam na dalsze Twoje prace.


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Tusia - 06-04-2014

Czadowa skrzynka, ja jakoś ciągle nie mogę się odważyć na takie przetarcia. Chylę czołaSmile


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - DecouDream - 06-04-2014

Ginger dobrze mówi. Trzeba się jej słuchać Closedeyes


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - asik1979 - 06-04-2014

Fajna, ogólnie mi się podoba chociaż max chaos na niej panuje Lol jedyne co mi nie pasi to ten napis z recyklingiem. Moim zdaniem nie pasuje do reszty stylem. Dzbanuszki, pozostałe napisy są "stare" a ten recyklingowy taki nowoczesny... no ale to takie moje anse Smile
Mógłbyś się podzielić tym fajnym napisem "fabryka mebli" Naughty


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Shanna - 06-06-2014

Mnie sie podoba. Bardzo fajny pomysl na kosz piknikowySmile


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Pasada - 06-08-2014

Fantastycznie złachane ;o))) I już nic więcej dodawać nie trzeba ;o))


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Teśka - 09-26-2014

(06-08-2014, 11:24 AM)Pasada napisał(a): Fantastycznie złachane ;o))) I już nic więcej dodawać nie trzeba ;o))

każdy ma swój gust, i każdy lubi to co lubi
tworzysz dla siebie i to jest najfajniejsza zabawa


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - frujenny - 09-27-2014

A gdzie takie fajne skrzynki piknikowe dają? Bardzo fajna skrzynka na piknikowe smakołyki. Zwłaszcza, że choruję na wszystko co związane z piknikami Wink


RE: Moretti - Piknikowy koszyk s.14 - Moretti - 09-27-2014

Ano z moim synkiem robimy takie Smile
On bardzo lubi pikniki jakkolwiek by one nie wyglądały.
Z reguły kojarzą mu się z rozłożeniem na kocyku, zabraniem czegoś do przegryzienia, picia, czegoś słodkiego i rozłożenia się na trawie.
Taki koszy, czy skrzyneczka doskonale się do tego nadaje.
A dają takie skrzyneczki w Biedronkach, Lidlu, rzadko w Kauflandzie.
Mamy jeszcze kilka na stryszku i czekają na "natchnienie" i wizję, bo akurat zacząłem jakiś czas temu inną tematykę nie piknikową przerabiać i to akuratnie pochłania nasze myśli i zasoby.


RE: Moretti - Cyryl i Metody - Moretti - 10-01-2014

Witajcie.
Miło mi znów się tu pojawić.
Kogo jeszcze nie odwiedziłem w jego wątku, to odwiedzę niebawem., jak tylko troszkę czasu wygospodaruję. A póki co, pozazdrościwszy Shannie... wrzucam coś jakiś czas temu udało mi się zrobić.
Cyryl i Metody.