Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - wiolka42 - 05-21-2014

Jestem za słonecznikami a dlaczego? Dlatego że są na bogato , jest złocenie - to kocham . I motyw słonecznikowy bardziej mi pasi . Te herbatki to reklama jakieś cudownego środka ? Działają? Wink


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - craftingbydominique - 05-21-2014

Chustecznik z koliberkiem - prima sort, dziura nie teges na zdjeciu pewnie, wiem, ze zdjecia czesto wyolbrzymiaja... moze za jakis czas machniesz przydasia, ktory tam sie wpasuje?
Pudeleczka sympatyczne, podobaja mi sie te reliefy margaretkowe w srodku Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - Erato - 05-21-2014

Pudełka eleganckie, świetnie wyszedł krak na tulipanach, taki dziwny jakiś, nietypowy, bardzo mi się podoba!


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - abask - 05-21-2014

wszystko cudne ale ja zabieram słoneczniki Wink


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - Pasada - 05-21-2014

Już wiem skąd Wam się tam wziął ten krak na tulipanach, to taka serwetka ;o)))
a ja tłumok jeden zapomniałam o tym ;o))))

Haniu nie możesz, no chyba, że udasz się w pościg za moją koleżanką do Grudziądza ;o))

Reliefy tak jak pisałam wcześniej są zrobione w grubej folii dziurkaczem ;o))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - DecouDream - 05-21-2014

Świetny chustecznik. Kolory ptaszka robią robotę, piękne są. Na tę dziurę, to bym pewnie zrobiła jakiś transfer, może być znów koliber. Szkatułki urocze, wolę tę z tulipanami, bo za słonecznikami szczególnie nie przepadam. Brawo za pomysłowość z wyciętym reliefem Smile
Twoje prace są coraz lepsze Clap


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - gofira - 05-21-2014

Pasadko kochana ciesze się że moglam pomóc
a teraz po kolei :
chustecznik- gdybym nie przeczytała to bym plamy nei znalazła , super robota brawo - ja bym podszlifowała i białym przetarła - powinno wystarczyć

tulipany - fajna grafika choć coś mi ten rant miedzy bokiem a wiekiem nei teges - ale moze się czepiam
sloneczniki - cóż chyba milion rac z nimi zrobiłam ( tylko jeszcze małż nie został zdecupowany w słoneczniki - cała reszta już była) i ta szkatułka jakoś bardziej mi się podoba
tak czy inaczej jestem bardzo szczęsliwa ze mogłam pomóc i że takie fajowe prace ci wyszły barwo

brawo miało byc


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - Pasada - 05-23-2014

Natabus oczywiście, że mogłaś ;o)))

Wioluś czy działa ten cudowny środek.... hmmm... może gdyby się go piło to by i działał... a tak... ;o)))

(05-21-2014, 03:28 PM)grarut napisał(a): Chustecznik, to zdecydowanie moje klimaty. Natomiast koliberek na pięknym napisie... i to mi bardzo przeszkadza. Ale ogólne wrażenie bardzo dobre.
Mnie na słonecznikach nie podoba się krak, ale za to bardzo podobają mi się reliefy. Tulipanowe bardzo fajne. Smile Dobra robota.

Mnie też się nie podoba ;o)) bo mam wrażenie, że nie wyszedł.
Po raz pierwszy robiłam nowym preparatem (wcześniej stamperia) teraz z craft line i miałam wrażenie że się zważył.
tzn jak kładłam drugą warstwę, to zrobił się jakoś dziwnie gęsty, do tego stopnia, że miałam problem z rozsmarowaniem go na pudełku (jakby pierwsza warstwa wyciągnęła z niego wilgoć) i zostały ślady pędzla. Spękania wyszły na tyle duże, że nie dało się ich na dobrą sprawę wypełnić, bo czyszcząc górę ścierałam wypełnienie ;o))
Już zastanawiałam się czy go nie zetrzeć aż do drewna, ale.... się ostało ;o)



Dziękuję wszystkim za okazane zainteresowanie i opinie, aż się chce coś robić, gdy choć jedna osoba wypowie się pozytywnie ;o)))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - DecouDream - 05-23-2014

A ja myślałam, że to ja coś nie tak robię z dwuskładnikowcem Pentartu. U mnie tak samo (nie)wychodzi jak powinno. Te pociągnięcia pędzlem są nadto widoczne.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Chustecznik z ptaszorkiem str 10 i str 11 dwie szkatułki - asiek_71 - 05-23-2014

Bardzo staranne prace- pudełko ze słonecznikami moim faworytem ale koliberek tuz za nim. Bardzo ładnie tworzyszSmile