Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - DecouDream - 05-27-2014

Śliczne, wiosenne, radosne. Uwielbiam takie kolory w decoupracach na równi z vintage'owymi.
Tulipany wyglądają jakby wyskakiwały z serca. A na dole to same tasiemki czy paski serwetki też są?
Czcionka napisu też zasługuje na wyróżnienie. Cudne serce!


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - craftingbydominique - 05-27-2014

Bardzo cieple to serduszko jest, kolory dobrane doskonale, napis idealnie umieszczony, swietny prezent na dzien mamy! Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - Ginger - 05-27-2014

Śliczne! Ja też bym chciała takie dostać od swoich dzieci Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - Merilon - 05-27-2014

Fajowe serducho, takie wiosenne Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - wiolka42 - 05-27-2014

Podpisuję sie pod dziewczynami Smile.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - Kruszyna - 05-27-2014

fajny drobiazg na Dzień Mamy Smile Delikatna i ładna ta serwetka, podoba mi się Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - Pasada - 05-29-2014

ło matko długo nie zaglądałam, a Was tyle tu było ;o))
Dziękuję dziewczęta, mam nadzieję, że i mojej mamie się spodoba ;o)


Decou to taka sympatyczna chusteczka jest, zakupiona w "Piotrze i Pawle" ja dodałam tylko koronkową tasiemkę do zawieszenia i jeden szlaczek na dole (to znaczy z tej samej koronki) reszta to chusteczka.
Jak tylko ją zobaczyłam to porwałam od razu ze stojaka ;o))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Serducho na Dzień Matki str 13 - Pasada - 06-01-2014

A u mnie wysyp zakładek do książek ;o))

Tu dwie które wykończyłam złoconym lakierem własnej produkcji ;o))
Mam nadzieję, że choć trochę go widać
               


Tu zbliżenia brzegów zdobionych mieniącą się czerwoną patyną ;o)

                   

Tu ta z serduszkami też jest ze złoconym lakierem, a granatowa z krakiem dwuskładnikowym i brązową patyną

                   

A tu krak dwuskładnikowy pentarta i srebrna patyna

       


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Zakładki do książek str 15 - DecouDream - 06-01-2014

Spory wysyp, jak u mnie kiedyś raz Smile
Najbardziej do gustu przypadły mi te delikatne cieniowania na zakładce z wywijasami i serduszkami, chyba Reni też o tę chodziło Smile Wpadła mi również w oko fajna serwetka dla ucznia z matematycznymi zapiskami.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Zakładki do książek str 15 - Shanna - 06-01-2014

Ja tak jak Oli- porwalabym ta z szafirkami. I ta druga.
Czerwona patyna hmmmmm nie wiem.... chyba mi sie nie podoba. Bez niej zakladka bylaby delikatniejsza. Za to bardzo podoba mi sie gladkosc i zero farfocli. Lakierowalas pewnie glossem, a ja taki efekt uzyskam tylko matem.