Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Koszyczek str. 21 - Shanna - 07-09-2014

Kosz super. Ladnie sie teraz prezentuje. Ale bardziej mi sie podobaja serducha.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Koszyczek str. 21 - Virgo_777 - 07-09-2014

Serduszka są naj...!!! Bardzo podoba mi się ich przetarcie.
a tam z boku co dynda? Jakaś widelco-gracka? tak jakoś mnie intryguje.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Koszyczek str. 21 - Pasada - 07-09-2014

Lady_Sonko - dziękuję, faktycznie palce odrobinę cierpną od trzymania tych "maleństw"
Gararut - ja również się cieszę, że wyrzuciła, jak tylko go ujrzałam miałam wizję jego nowego wcielenia ;o))
Merilon - dziękuję ;o)
Wiolka42 - cieszę się, że chociaż serducha Ci się spodobały ;o))
Asiek - dziękuję, faktycznie to te piękne różowe kwiaty dopełniają i ożywiają kompozycję ;o)
DecouDream - psina podróżuje z nami przez pół Polski (to na Mazury, to w okolice Warszawy), a że nie mam auta, a w autobusie zdarzają się "nieprzyjemne incydenty" z jej strony pozostaje nam jedynie PKP i co tu dużo mówić, bywa różnie...
Co do kosza, to cieszę się, że kogoś zainspirowałam ;o))
Zuza - dziękuję i mam nadzieję, że te "po wsze czasy" kiedyś nastąpi ;o)))
Shanna - serducha były na końcu, na tzw dokładkę ;o)) jak to mówi pani na inspirello, :"kto bogatemu zabroni" ;o))))
Ataner - dziękuję, taras to w tym wypadku za dużo powiedziane ;o)) mam w salonie duże okno balkonowe, a tam gdzie moi sąsiedzi mają balkon ja mam mały ogródek, bo mieszkam na parterze. Kosz stoi na rogu małego chodniczka przed oknem (około pół metra) ;o))
Virgo - dziękuję, przetarcia tylko tak dały się zrobić;o)) a to to co Cię intryguje w tle to właśnie taka głęboka łopatka i "widelec" z jakiegoś grubego plastiku do grzebania przy moich kwiatkach ;o))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Koszyczek str. 21 - FutrzaQ - 07-09-2014

super te serducha i przetarcia na biało czarnym wyglądają chyba najlepiej Smile dodatkowo ja wole małe rzeczy ozdabiać bo na duże przeważnie braknie gdzieś serwetki albo trzeba za bardzo cieniować a ja tego nie umiem ;d


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Koszyczek str. 21 - Pasada - 07-09-2014

FutrzaQ - ja cieniowania również się dopiero uczę ;o))

Pokażę Wam jeszcze co wymodziłam dla nauczycielki na zakończenie roku. ;o))
Inspiracją była wcześniej zrobiona przeze mnie zakładka do książki.
   
Jedna wytyczna miało być nieeebieeeskoooo ;o)) bo pani lubi niebieski ;o))
Kombinowałam zdjęcie pani na wieku, a zdjęcie klasy w środku, bo pudło miało być dodatkiem do prezentu od wszystkich dzieciaków. Ale że dzieciaki wykombinowały kolaż ze zdjęciami to nie chciały więcej zdjęć.
Z kolei ja nie chciałam, by te pudełko było "bezosobowe" więc zdjęcie pani wskoczyło do środka, a na wierz dziecię me wymyśliło sowę. Sowę (bo pani wystąpiła jako sowa w ich wspólnym drzewie genealogicznym, które wspólnie robiły w pierwszej klasie).
Pinterest w tym wypadku był pomocny i za 4 podejściem znalazłam właściwa sowę, wprost idealną ;o)
Ich pani to kobiecinka drobna, zawsze elegancko ubrana z makijażem i dobraną biżuterią do stroju, więc sowa pasowała idealnie, ale jej kolory do kolorów pudełka już niekoniecznie. Była seledynowo paselowo zielona, całe szczęście, że podczas wydruku w ksero drukarka zrobiła przekłamanie w turkusy ;o))) Alleluja ....

               

       

Środek za to załatwiłam koncertowo. ;o(
Żeby bejca nie przebiła przez białą farbą pociągnęłam ją lakierem i było ok, podmalowałam na biało, żeby było coś widać na tym niebieskim, zadowolona przykładam wieko i co.....
I pani "dynda" na huśtawce do góry nogami ;o((
W związku z tym, że rozmontowałam zaczepy to się machnęłam i musiałam wszystko zrywać. Po zerwaniu zapomniałam pomalować lakierem i bejca przebiła białą farbę ;o((
Podmalowałam, przygotowałam wszystko do kolejnego transferu i co sie okazało????? Że podmalowałam dokładnie tak samo jak poprzednio ;o((
Dlatego napis wylądował na górze zamiast na dole, musiałam tak zostawić, bo już nie miałam czasu tego zdzierać i przerabiać ;o((
Zdecydowanie lepiej ten napis by pasował na dole, ale....
Jedyne pocieszenie w tym, że pani była zachwycona, ale czy rzeczywiście?

       

Oczywiście pani dostała również zakładkę do kompletu ;o))

Piszcie jak Wam się podoba, albo co się nie podoba.
Całe pudło jest pomalowane lakierem z dodatkiem srebrnej farby z empiku. Farba się fajnie rozpuszcza i zostawia taki perłowo srebrny połysk.

A tak poza tematem, w empikach są letnie wyprzedaże i większość serwetek i chusteczek jest przeceniona - 50% jeśli coś Wam tam wpadło kiedyś w oko warto zajrzeć ;o))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - wiolka42 - 07-10-2014

Pasada ale ja nie powiedziałam że mi się kosz nie podoba Smile. Jeśli chodzi o zestaw niebieski to zakładka super . Moja ulubiona kolorystyka świetne przetarcia . W pudełku bardziej podoba mi się spód z transferem niż ta góra . Jakoś to serce mi nie leży . Środek bardzo pomysłowy .


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - Zuza - 07-10-2014

Pasada - to Ty z Pruszcza jesteś?!?!?! To całkiem niedaleko! Smile

Pudełko jak dla mnie - lubię niebieskości i uwielbiam niezapominajki Smile
Jedyne, co mi się nie podoba, to to "cool" - ale jam znana przeciwniczka obcojęzycznych napisów... Tongue


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - asik1979 - 07-10-2014

Zakładka fajnie zrobiona, chociaż ja bym wyrzuciła ten czarno-pomarańczowy dzyndzołek Big Grin
co do pudełka...chyba nie moje klimaty. chyba to serce przytłacza, sama nie wiem. boki i spód pudełka-bardzo fajne, reszta-sama nie wiem. chyba to rzecz gustu, więc się nie przejmuj moim wpisem Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - DecouDream - 07-10-2014

Asik by wyrzucił pomarańczowy dzyndzołek, dla mnie jest ok, łączy się z kolorem w kwiatkach, ja bym pewnie perełki usunęła i ewentualnie kolor sznurka zmieniła. Ale generalnie zakładka bardzo mi się podoba.
Jeśli chodzi o szkatułkę, to też Smile Wygląd zewnętrzny bardzo ładny, wnętrze - ten biały podkład pod transfer jest niejednolity i on mnie trochę razi, bo spód śliczny. Wierzę, że pani zachwycona, bo praca fajna i od serca dana Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - abask - 07-10-2014

Pies piękny. Taka przytulanka Wink

serducha sa świetne. Bardzo mi sie podobają Wink

Pudło pierwsza klasa!