Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - Virgo_777 - 07-10-2014

Pamiątka po wsze czasy Smile
Gdybym miała wybierać spomiędzy wierzchu i spodu pudełka, to spód wygrywa w cuglach.
A jeszcze zakładka do kompletu...
Wierzch i boki jak dla mnie zbyt intensywnie niebieskie, ale jak to często bywa, pewnie w realu nieco inaczej to wygląda.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - Merilon - 07-10-2014

Może i ta biel jest za bardzo kontrastowa ale normalnie ta sówka jest kapitalna, strasznie mi się przez to ta szkatułka podoba Big Grin baardzo baaardzo fajna i wieczko właśnie jest najfajniejsze Smile) wychowawczyni na pewno się bardzo ucieszyła Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - Shanna - 07-11-2014

Komplecik elegancki. Dobrze ze sowa na wieku a nie pani i klasa. Tak jest lepiej.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - Ginger - 07-14-2014

Bardzo mi się podoba to pudełeczko z sową i zakładka do kompletu.Moje kolory..tym bardziej przyciągają moją uwagę.Jestem na tak :-)


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - gerda_w - 07-17-2014

Pani, pamiątkę będzie miała piękną Smile

Mnie, najbardziej ujął.....................spód Naughty Jak dla mnie na wierzchu mógłby również być Angel


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - asiek_71 - 07-21-2014

Ładny niebieski kolorek, spód rewelacyjny a góra tez niczego sobie-choć wolę spód. Sądzę, że obdarowana tym prezentem nie będzie miała takich dylematów i będzie zachwyconaSmile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Pudło dla nauczycielki str. 22 - Pasada - 09-08-2014

Oj długo tu nic nie wstawiałam, ale to nie znaczy, że przez całe wakacje się leniłam, co to to nie ;o)))
Dziękuję kobietki, za wszelkie komentarze pod szkatułką dla pani nauczycielki ;o)


Teraz moja pierwsza butla i od razu mówię, że jakość zdjęć jest bardzo średnia.
Zagubił mi się gdzieś akumulatorek i musiałam robić telefonem ;o(

Dla Hani w kwiatach, bo tak sobie zażyczyła ;o))

           

A tu bliższe i dalsze próby uchwycenia tego, że się mieni, bo lakierem ze złotem przeciągnięta.
Do tego doszło moje nieudolne pittorico i konturówka.
I jeszcze jednej rzeczy się dowiedziałam popełniając tą butelkę, nie radzę sobie ze smarkami na gorąco ;o(((
Zepsułam tym sznureczkiem butelkę, próbowałam naprawić i podmalować złotem.
Hmm... z bliska widać że to złoto i się mieni, ale z daleka wygląda jak za przeproszeniem "sraczka".
Złoto na butelce czy drewnie to nie to samo co złoto na bawełnianym sznureczku, niestety ;o)))
Nic to jakoś to przeżyję, mi się będzie cudnie piło winko z takiej butelki ;o)))


       

                   

           


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Moja pierwsza butelczyna str. 23 - DecouDream - 09-08-2014

Haniowa butelka świetna. Kwiaty jakby malowane Smile No i cieniowania widzę Smile
"Smarków" się nie dopatrzyłam.
Kilka miesięcy temu kupiłam sobie w empiku pistolet na klejenie na gorąco. Leży gdzieś głęboko, kurz go pokrywa, bo i ja nie poradziłam sobie nerwowo z ciągnącymi się i szybko zastygającymi nitkami. Magik wygrał.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Moja pierwsza butelczyna str. 23 - abask - 09-08-2014

Ulcia.... dziękuję za fotki w ogródku Wink Widać, że słoneczko świeciło jak talala Smile)

Gdzie te gorące smarki? Ja ich nie widzę. A jeśli nie podoba Ci się ten sznureczek to go zamaluj na złoto albo na biało Wink

Mimo Twojego narzekania, butelka wygląda bardzo ładnie Wink))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Moja pierwsza butelczyna str. 23 - asiek_71 - 09-08-2014

Pierwsza i proszę jaka udanaSmile Taka wiosenna butelka u schyłku lata, w poniedziałkowy poranek - jest jak dawka pozytywnej energiiSmile