Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) moja praca ze szkolenia str. 25 - Virgo_777 - 09-24-2014

To fakt, takie szkolenie to super sprawa. Praca bardzo ciekawa. I wiesz co, Te Twoje paski oddzielające poszczególne jej segmenty, jak na moje oko, lepiej są dobrane.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) moja praca ze szkolenia str. 25 - Pasada - 09-25-2014

Dziękuję Virgo ;o))


A teraz mały naprawdę mały lampionik, zrobiony na zamówienie, mój pierwszy ;o)))
Wyszedł bardzo słodko-pierdząco różowy na dodatek na bogato, jest tam wszystko ;o)))


                   

   


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - wiolka42 - 09-25-2014

Lubię takie słodkości . Zabieram Smile.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - Merilon - 09-25-2014

No faktycznie słodki to on jest aż do bólu Big Grin ale skoro na zamówienie to mniemam że właśnie taki miał być Wink ale wykonanie bardzooo ładne i staranne Smile super wyglądają te "okienka" serduszkowe Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - abask - 09-25-2014

Bardzo fajny pomysł z tymi serduszkami jako okienka Wink Bardzo słodki lampionik Wink


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - Teśka - 09-25-2014

pomysłowy pomysł z tymi serduszkowymi okienkami
słodki, aż za bardzo, ale zamówienie i nie ma
zmiłuj się Biggrin


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - DecouDream - 09-25-2014

Słodziak Big Grin
A ryżowca kleiłaś z której strony? Od wewnątrz?


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - Virgo_777 - 09-25-2014

No słodki niemożebnie jest. A możesz pokazać ze światłem? (znaczy ze świeczuszką w środku).


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - Moretti - 09-26-2014

Pierwsze wypociny Pasady? Musisz wypocić więcej takich rzeczy, by było czym oko cieszyć.
Dużo przyjemnych rzeczy tu widziałem, ale najbardziej to mnie urzekły : chustecznik z ptakiem oraz skrzyneczka na serwetki - po prostu mówią do mnie Wink
No i "prace ze szkolenia" to dla mnie zupełnie "inny świat", który chciałbym kiedyś poznać Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) lampionik str. 26 - Pasada - 09-26-2014

Dziękuję za wszelkie miłe słowa ;o))
Decou ryżowca kleiłam na zewnątrz ;o)))
Serduszka nakleiłam na klej do decou wycięte z papieru, a po oklejeniu ryżowcem delikatnie wycięłam nożykiem i zamoczyłam wacikiem i zdrapałam mokrą wykałaczką ;o))
Virgo postaram się zrobić to zdjęcie z ogniem ;o)


Teraz odsłona fioletowa dla Wioli i Merilonka, bo wiem że lubią bardzo ;o))

1) Lawendowa skrzyneczka
                   

2) Fioletowy lampion

To ta pasta która pęka z crackiem jednoskładnikowym. Po ukończeniu widzę, że zdecydowanie bardziej nadaje się to do ozdoby talerzy niż świeczników, zwłaszcza jak środek obkleisz srebrem by bardziej było widać efekt ;o)))

                   

3) Liliowa butla

Wykończona brokatem holograficznym, cholerstwo się zacięło i wyleciało wszystko ;o(( miałam brokat holograficzny ;o(((

                   

4) Zakładka irysowa ;o)))

               

5) Zakładki z lawendą i bratkami