Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Pasada - 09-26-2014

Reniu masz rację to irysowa, już poprawiam ;o))
Faktura to faktycznie skorupki, a wnętrze szlifowane, tylko posypane brokatem, ale pewnie nie widać tego dobrze na zdjęciu ;o)


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Moretti - 09-26-2014

A mogłem chwilę poczekać, żeby się obłowić w nowe prace Wink
Świetne.
Zakładki wezmę Wink


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Merilon - 09-26-2014

Jacie jacie ,jak tu fioletowo <3 tyle prac, tyle pięknych fioletowych rzeczy Big Grin wsio są piękne, kurczę na dzieńdobry skonfiskowała bym tą pierwszą szkatułkę, cudna jest no i ten motyw z szablonu super wygląda z tym fioletem :O zakłądeczki boskie !! Smile co prawda nie mam pojęcia co to brokat holograficzny ale butla też fajowa, no a ten lampionik super wygląda toto, jak jakaś bliżej nieokreślona szklana masa, super :O aj aj....jaki fiolet jest cudny <3 Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - DecouDream - 09-27-2014

Ula, ale poszalałaś! Smile
Serwetka z pudełka z jednej strony już mi się opatrzyła, a z drugiej wciąż mi się podoba. Lawenda to lawenda. Baaardzo podoba mi się faktura na świeczniku. Cudna. Jeśli chodzi o butlę, to ja za brokatem nie przepadam, ale i tu faktura mnie zaciekawiła. Brawo! Z zakładek najbardziej podoba mi się lawendowa. Podsumowując, fajne prace Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Teśka - 09-27-2014

prace bardzo ciekawe chociaż nie w moim całkowicie kolorze
zaciekawiła mnie ta pasta, czy możesz troszku więcej napisać
na jej temat, skorupki - bardzo fajna wyszła struktura
czy też mogę prosić o więcej szczegółów - kiedy je przykleić
i jakim klejem - ciekawi mnie bo jestem w trakcie robienia butelki
i może bym też zrobiła taką strukturę bo mi się spodobała
fajnie wygląda na butelce, lampion z tą pastą superowy
ale kolor już nie
zakładki ładne, ale irysowa naj szkoda że już porwana


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Pasada - 09-28-2014

Dziękuję :
Reniuszka ;o))
Moretti Angel
Merilon świat zdecydowanie powinien być fioletowy ;o))
Decou dobrze powiedziane lawenda to lawenda ;o))
Oj Teśka bo Ty taka niefioletowa jesteś ;o))))

Jeśli chodzi o pastę, to praktycznie wszystko opisałam o niej pod moją pracą z kursu, bo prosiła o to Vika ;o)) więc musisz wrócić kilka stron wcześniej.

Butla kroki - mówisz i masz:

1. malujesz na biało,
2. zjadasz jajko, a najlepiej kilka (tu już musisz wykazać się inwencją własną ;o)) )
3. smarujesz butlę vikolem i przyklejasz skorupki
4. czekasz aż wyschnie
5. cieniujesz kolorami pasującymi do motywu jaki chcesz nakleić
6. naklejasz, trzeba dość dużo kleju, by ładnie powciskać motyw z serwetki między skorupki
7. znowu czekasz - długo schnie
8. delikatnie praktycznie suchym pędzlem maziasz po strukturce (biała farba), aż się uwidocznią zarysowania skorupek - tu się trochę namachałam ;o)
9. brokat w spreju lub nie, mnie pasował więc zastosowałam ;o)))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Virgo_777 - 09-28-2014

Fiolety fioletowe z fioletami. Cudnie!!! Skrzyneczka bardzo, bardzo, ale to bardzo.. Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Teśka - 09-29-2014

(09-28-2014, 12:31 AM)Pasada napisał(a): Oj Teśka bo Ty taka niefioletowa jesteś ;o))))

no to co ja biedna zrobię że ten tym nie lubi fioletuTongue
o paście poczytam bo mnie zaciekawiła i bardzo podoba mi się
uzyskany efekt
za instruktaż też pięknie dziękuję
tylko..............musztarda po obiedzie
bo butelek pomalowany i oklejony
i nie mam pomysła jak go wykończyć Naughty
ale przy następnej kursik jak znalazł
wielkie dzięki dobra kobieto Heart


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Shanna - 09-29-2014

Nie wiem co ladniejsze, bo ze fioletowo to mi pasuje. Chyba ta butla najbardziej ciekawi i przyciaga wzrok.
Kiedys przyklejalam skorupki na butelke wielkanocna. Ciekawy efekt. Trzeba pamietac, zeby nie bylo na nich tej bialej blonki od srodka.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Erato - 09-29-2014

No butelka niesamowita, z tymi jajcami i hologramem Big Grin Wszystkiego na niej dużo, bo i struktura, i wzór, i jeszcze te błyskotki, ale wszystko spójne, bardzo efektowna praca.
Zakładka irysowa boska, szkoda, że już drapnięta Smile
Na pudełku bardzo mi się podoba kolor i wzór na dole, natomiast tego akurat motywu lawendowego jakoś nie lubię, choć generalnie ja z tych lawendolubnych jestem Wink