Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - DecouDream - 10-01-2014

Ula, aleś skromna Angel


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Pasada - 10-04-2014

DecouDream Angel
gararut dziękuję ;o))
Mery dziękuję ;o))

Wioluś chciałaś zobaczyć zdjęcia z świecącymi świeczkami ;o))
odnalazłam więc wstawiam

                   


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Shanna - 10-05-2014

Oryginalna taka zapalone. Od razu inaczejSmile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - DecouDream - 10-05-2014

Światło ma moc Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Vika - 10-06-2014

Lampiony zaczynają żyć nocą, każdy to wie Smile
Należy je podziwiać tylko zapalone, z drgającym płomykiem świecy, który daje im życie...
Dopiero wtedy są absolutnie piękne Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Ginger - 10-06-2014

Piękne prace.Butla najbardziej przykuła moją uwagę.Dzięki za tutorial...Fiolety uwielbiam! Świecznik bardzo mi pasuje.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Fioletowa odsłona str. 27 - Pasada - 10-11-2014

Dziewczyny macie rację, lampion dopiero wtedy jest lampionem gdy mruga w nim świeczka ;o))

Magdaleno dziękuję za odwiedzinki ;o)

Moje nowe "dzieło" na miarę epopei narodowej ;o))))

Och po prostu wszystko poszło w nim nie tak jak miało ;o))
Po naklejeniu serwetki (serwetka od Hani, dziękuję ;o)) ) stwierdziłam, że jakoś blado wypadła, więc ją podrasowałam bitumem i pastami woskowymi.
W sumie byłam zadowolona z efektów dopóki nie zaczęłam robić craka dwuskładnikowego.
Druga warstwa, dość gruba spłynęła mi w górny prawy róg.
To co widać na zdjęciu to już resztka efektu po moim ratowaniu, a nie łatwo było uratować,
bo wierzchnia warstwa była zaschnięta a pod spodem pływało ;o((( Wrrrr
I żeby nie było schło na leżąco, chyba coś tam nie było tak prosto jak powinno ;o(

Zalakierowałam na dość grubo, ale dziad lakier nie wysechł jak powinien i podczas podróży na Mazury odbiła się w nim folia bąbelkowa, zgroza ;o(
Miał mnie uratować szwagier i przywieźć ze swojego warsztatu papier ścierny i lakier poli, ale nie miał czasu w nim pobuszować i zwinął to co miał pod ręką = czyli werniks satynowy matowy, którego używa do malowania obrazów.
brrrrr czyli zupełnie nie to co zamawiałam i co mu tłumaczyłam.
Zerknęłam mruknęłam i poszłam rozmawiać z babcią, a ten matołek sam się obsłużył i zamalował (czytaj zamazał szczeciniastym pędzlem) moją epopeję ;o(((

Jak to zobaczyłam miałam mord w oczach......
I tak moją epopeję czeka przeróbka przy mojej kolejnej wizycie na Mazurach, nawet nie zrobiłam zdjęcia temu szkaradztwu które się spod tego satynowego werniksu ukazuje światu.....
A więc mój ojciec na 60-tkę dostał ode mnie szkaradztwo, a jaki był szczęśliwy ;o))

A tu moja epopeja zanim została szkaradztwem absolutnym.
Oczywiście ciężko mi było uchwycić te wszystkie świecące się pasty woskowe, których użyłam do ożywienia obrazka:

                   

               


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Shanna - 10-12-2014

Bardzo ladny ten klucznik. Motyw idealny dla mysliwego. Piekny krak.
Szkoda, ze cos poszlo nie tak. Ale mam nadzieje, ze nastepnym razem podrasujesz go czym tam potrzeba i bedzie moze inny, ale rownie piekny.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - wiolka42 - 10-12-2014

Nie wiem po co zachciało ci się tego kraka . Mi on tam wcale nie pasuje . Praca bardzo ładna Smile -przymykam oko na spęki Wink.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Merilon - 10-12-2014

No ładny ten klucznik, kurczę szkoda że coś w nim zostało zmienione i popsute Sad na zdjęciach prezentował się bardzo ładnie, nie rozumiem czemu byłaś z niego niezadowolona. Nawet te spęki mi się podobają Smile