Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - abask - 10-12-2014

Piękny ten klucznik Wink
Nie chcę sobie nawet wyobrażać Twojej miny po rozpakowaniu pracy.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - DecouDream - 10-12-2014

Tak to właśnie jest z tym naszym decou. Plany planami, a wychodzi inaczej. Znam to uczucie. Nie pokazałaś efektu końcowego, ale z tego co tutaj widzę, jest bardzo dobrze. Piękny brąz, obraz z serwetki dobrze dopasowany, dwuskładnikowiec też mi się podoba, przetarcia super. Dla mnie fajna praca Smile


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Teśka - 10-12-2014

klucznik piękny, motyw idealnie dobrany dla myśliwego,
szkoda tylko pracy włożonej w wykonanie tego klucznika


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Vika - 10-12-2014

Uleńko, Ty się nic, a nic nie przejmuj, wiem z autopsji, że takie bubu często się w końcu przeradzają w coś niesamowicie interesującego, coś, czego normalnie byś nigdy nie zrobiła Smile
Nos do góry!

A mnie się i tak podoba!!!!


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Virgo_777 - 10-12-2014

Lampioniki ze światłem pokazały swój urok. Vika dobrze gada, dopiero ze świeczuszką widać ich cały urok.
A klucznik bardzo ładny. motyw bardzo pasuje i do takiej pracy i dla myśliwego. Piękny jest.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Erato - 10-13-2014

Ja tam za klucznikami nie przepadam, ale ten mi się bardzo podoba, no przynajmniej w fazie utrwalonej na zdjęciu Wink
Żadne to wypociny moja droga, czas już zmienić tytuł wątku!


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - DecouDream - 10-13-2014

(10-13-2014, 05:52 PM)Erato napisał(a): Żadne to wypociny moja droga, czas już zmienić tytuł wątku!

Popieram Happy


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Virgo_777 - 10-13-2014

(10-13-2014, 06:15 PM)DecouDream napisał(a):
(10-13-2014, 05:52 PM)Erato napisał(a): Żadne to wypociny moja droga, czas już zmienić tytuł wątku!

Popieram Happy

I ja "za" jestem. Ani pierwsze, ani wypociny.


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Pasada - 10-14-2014

Blush Hmmmm i cóż ja mam na to powiedzieć ;o)))

Dziękuję Wam dziewczęta już choćby po to tylko tu zaglądam:
po Wasze ciepłe słowa pochwał i zachęty do dalszej pracy, że o ogromie wsparcia i wiedzy tajemnej nie wspomnę ;o))))

Jakoś mi to chyba nie po polsku wyszło ;o))) bom się wzruszyła okrutnie ;o))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Zuza - 10-16-2014

(10-12-2014, 11:15 AM)wiolka42 napisał(a): Nie wiem po co zachciało ci się tego kraka . Mi on tam wcale nie pasuje . Praca bardzo ładna Smile -przymykam oko na spęki Wink.

No właśnie! I pokarało Cię za nadgorliwość! Tongue