Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Pasada - 10-16-2014

Zuzulencjo nie dramatyzuj ;o)))


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - apawlaczka - 10-19-2014

CZytając Twojego posta łza mi się w oku zakręciła, bo piszesz tak zabawnie, ze nawet taka tragedia zabrzmiała co najmniej pociesznie :-) Klucznik bardzo ładny, ja bym darowała sobie złotą porporinę, ale to już szczegół. Generalnie wyszedł fajnie, szkoda, że takie tragedie mu się przytrafiły. Ale nie ma tego złego, uczymy się na własnych błędach, potraktuj to jak doświadczenie na przyszłość :-)


RE: Pierwsze wypociny Pasady ;o) Klucznik dla myśliwego str. 30 - Pasada - 10-25-2014

Aniu dziękuję, ja każdą swoją pracę traktuję jako naukę ;o))))



A teraz pierwsza odsłona świąteczna, obie bombki mają tak samo robiony tył,
a wykończenie koronką gdzieś u kogoś widziałam, a że pamięć mam dobrą acz krótką nie mogę Wam przypomnieć gdzie i u kogo.....
A tak bardzo mi się ono spodobało, iż wykorzystałam w swoich bombkach ;o)))



                   

                   


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - DecouDream - 10-25-2014

Uleńko, brawo za bombki. Świetna ta turkusowo-niebieska faktura!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Teśka - 10-26-2014

Śliczne bombaliki poczyniłaś Ulu
fakturka bardzo efektownie wygląda
a może jakiś opisik jak ją popełnić - tą fakturkę oczywiście


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Ginger - 10-26-2014

Cudne! Aham i Oham! Chciałabym taką bombkę zawiesić w swoim oknie...Taki tu zwyczaj w Englandzie,że w oknach się cuda pokazuje...


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Vika - 10-26-2014

Bardzo mi się podobają tyłki Wink - brawo za kreatywność - indywidualizm w decou jest bardzo wskazany i cenny, działa ożywczo - jeszcze raz brawo Smile
A koronka faktycznie jest dość popularna w decoubombkach, mnie akurat ten sposób maskowania łączeń w nich nie porywa, ale jak już, to dałabym cieńszą...


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - abask - 10-26-2014

Bardzo, bardzo ładne Wink)))

A gdzie reszta? Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Virgo_777 - 10-26-2014

Piękne bombidła! Te tyły bardzo ciekawe. Ja za zieleniami tak nie bardzo, ale te mi pasują. No i fajnie tą koronką zamaskowane łączenie. Ula, są też takie samoprzylepne koronki i są cieńsze.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Merilon - 10-26-2014

No no, fajowe te bombeczki, ale jak dla mnie to ten tył jest debest Big Grin