Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Pasada - 10-27-2014

Decou Angel
Teśka cieszę się, że Ci się podobają
Ginger one już u mnie w sypialni wiszą, może jeszcze nie w oknie,
ale prawie ;o))
Vika uważam Cię za jeden z największych autorytetów jeśli chodzi o dekorację szkła na tym forum i takie słowa spod Twych rąk dużo dla mnie znaczą (nawet jeśli w tym przypadku chodzi o plexi) ;o))
Haniu dziękuję, a co do "tych" innych to stwierdziłam, że mam w domu tylko lakier mat i jakoś mi on nie pasi do bombek, a i dopiero co kupiłam pastę śniegowa (niestety zupełnie inna niż ta którą Ty masz) i od razu ją wypróbowałam na tych nowych bombkach plexi ;o)
Ataner mnie się takie zimowe krajobrazy podobają, bo ja zimowa dziewczyna jestem i stwierdziłam, że jeśli mam robić bombki w tym roku to będą właśnie w takich klimatach ;o)))
Virgo dziękuję ;o)
Merilon Angel
natabus miło mi, że Ci się podobają ;o)))

A w podsumowaniu napiszę Wam, że ja jakoś tak mało pasmanteryjna jestem ;o)
Prawie nic nie mam w domu i wszystko co mi wpadnie do głowy z takimi dodatkami to muszę biec i dokupywać. Na szczęście jak już idę to kupuję sobie coś na zapasik malutki, bo drogie te koronki i w ogóle, ta którą nakleiłam to najmniejsza jaką miałam, a że są samoprzylepne to nawet nie wiedziałam ;o))))

A co do struktury "tyłków" to czy mogę Wam zdradzić technikę trochę później tak po Mikołajkach?
Hę...... wytrzymacie??? ;o))))
A potem wszystko jak na spowiedzi......


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Erato - 10-27-2014

(10-26-2014, 09:35 AM)Vika napisał(a): Bardzo mi się podobają tyłki Wink
pożyczę sobie tę celną wypowiedź :p Oto jak się może zemścić nadużycie zdrobnień Naughty Przepraszam za wtręt, ale Vikowy wpis pyszny, a rzeczone tyłki faktycznie mi się podobają Big Grin Znacznie bardziej niż przodki jakkolwiek górniczo by to nie zabrzmiało Big Grin


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Pierwsza odsłona świąteczna str. 32 - Pasada - 10-27-2014

Gararut Angel
Erato Angel

A tu moja trzecia butelka, zdjęć mnóstwo bo nie potrafię zrobić takiego które, by pokazywało jak ona się w realu błyszczy i mieni, więc próbowałam w różnym naświetleniu i otoczeniu ;o)))

                   

       


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - Vika - 10-27-2014

Ula, ależ ona wygląda jak zmrożone, rozgwieżdżone, zimowe niebo Smile Ten granat przemieszany z czernią, te jasne błyski gwiazd...
Mnie się podoba!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - DecouDream - 10-27-2014

Śliczna jest. Świetne reliefy i te kolory! Brawo, Ula, brawo!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - Virgo_777 - 10-28-2014

Widać przenikające sie kolorki. Mieni się granatem, fioletem, jakieś drobinki złota migają.
Pięknie! To inki?


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - Merilon - 10-28-2014

No faktycznie, przepięknie się mieni, to taki lakier czy tak fajnie połączyłaś kolorki farb ? bardzo elegancka ta butla, taka mroczna :O aż nabrałam ochoty na stworzenie czegoś mrocznego Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - abask - 10-28-2014

Ja też widzę, że miga, mruga i mryga i wszystko na raz Wink Cudna butla Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - Shanna - 10-28-2014

Moze i nie widac jak rzeczywiscie blyszczy, ale ja sobie umiem wyobrazic.
Mnie sie podoba.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Migotliwa butla str. 34 - Erato - 10-28-2014

Efekt jak kamyk pt. "noc Kairu" Smile Jestem bardzo na tak, fantastyczne odcienie głębokiego granatu, coś tam opalizuje faktycznie jakimś fioletem, piękny relief, super!