Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Niuniowe ramki str. 36 - Pasada - 11-05-2014

Dziękuję dziewczynki zwłaszcza w imieniu moich niuń ;o)))

Natabus dużo mam tych wosków Stamperii, praktycznie wszystkie jakie się pokazały w empiku, ale takiego jeszcze nie mieli ;o))))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Niuniowe ramki str. 36 - Vika - 11-05-2014

(11-04-2014, 02:01 PM)natabus napisał(a): Ramki jak ramki - baaardzo ładne ale mnie bardziej zachwyca ich zawartość.

Mam dokładnie tak samo Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Niuniowe ramki str. 36 - DecouDream - 11-05-2014

(11-05-2014, 05:18 PM)Ataner napisał(a): Fajnie, że ramki takie stonowane i oszczędne w środkach, bo nie przysłaniają pięknej zawartościSmile

Dokładnie o to mi chodziło!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Niuniowe ramki str. 36 - Pasada - 11-06-2014

Biggrin


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Niuniowe ramki str. 36 - Merilon - 11-06-2014

Jakim cudem mnie tu jeszcze nie było ?! wszystko zostało już powiedziane, to ja dodam tylko to że mi też się rameczki bardzo podobają Smile śliczny szablonik Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Niuniowe ramki str. 36 - Pasada - 11-11-2014

Dziękuję Wam wszystkim w imieniu moich niuń ;o)))

A teraz po raz kolejny trochę bombkowo:

Bombek powstało więcej, ale jedynie te dwie obfografione na w miarę przyzwoitym poziomie ;o)))

               

A tu ta moja nieudana próba zainspirowania się wyczynami Różyczki ,"szara kupa", a miało być tak pięknie ;o(
Próbowałam je ratować czym się dało (są dwie wykończone tak samo ale z innymi aniołkami - przedstawiam zdjęcia jednej), wyszło na róż, bo szarości wykończone brzoskwiniową pastą woskową, która wpada w taki jakiś róż i której chyba nie widać na zdjęciu, może gdzieniegdzie jakiś malutki błysk, spróbuję jeszcze w rannym świetle zrobić jakąś focię może będzie coś więcej widać:


   

                   


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - craftingbydominique - 11-11-2014

Hej, to ja pierwsza jestem w Twojej nostalgicznej bombkowni. Przyznam, ze zaintrygowal mnie krysztalkowy piasek, takiego jeszcze nie uzywalam, bardzo interesujaco to wyglada.
Dama na pewno ma wiecej niuansow do pokazania w swietle dziennym, chociazby te blyski na pascie. Jedno male przyczepienie, jesli mozna - dalabym wiecej lakieru na portret, taki ciekawy medialion moglby powstac Smile
Aha, to ja pisalam - Dominika SmileSmile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Różyczka - 11-11-2014

Bardzo fajne te bombeczki z mirokulkami, teraz ja zainspiruję się Twoimi Smile Jeśli chodzi o drugą też ciekawie wyszła, ale ja chyba dodaje więcej czarnej farby i ten efekt wosku widać na niej dokładniej. Ale te szarości też mi się podobają i na pewno zacznę eksperymentować z innymi kolorami Smile a użyłaś bombki akrylowe czy styropian?


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - abask - 11-11-2014

Fajnie Ci wychodzą bombwczki Wink)) Pierwsza super się błyszczy Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Merilon - 11-11-2014

Zdecydowanie bardziej podoba mi się pierwsza bombeczka Smile super wyglądają te cosie, czy to mikrokuleczki ?? bardzo ładnie to wygląda i podejrzewam że w rzeczywistości pięknie się mieni Smile