Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Pasada - 11-11-2014

Dzięki dziewczęta ;o)))

Dominiko mogłabym pomalować kilka razy więcej lakierem, ale jest już tak wykończona, że nie dałabym rady przeszlifować, ale następnym razem zastosuję się do Twojej rady ;o)
Kuleczki to nie piasek, tylko tzw. mikrokulki, pod taką nazwą są sprzedawane, a tak właściwie to są to kuleczki, które są używane do malowania pasów na drogach ;o)) to te kuleczki wciśnięte w białą farbę powodują, że pasy się bardziej odznaczają, bo załamują światło słoneczne ;o))
Różyczko to styropian, do takich mazanych jakoś szkoda mi akrylowych ;o) i może faktycznie za dużo dałam tej srebrnej farby a za mało czarnej ;o))) Będę eksperymentować dalej ;o))
Merilonku chyba wszystko wyjaśniłam wcześniej ;o)))
Abasku dziękuję, pracuję nad naszą wspólną ;o)


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Shanna - 11-11-2014

Ta z mikrokuleczkami piekna.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - DecuPUG - 11-11-2014

WOW!! WOW WOW!!! Pierwsza bombka jest niesamowita! W pierwszej chwili pomyślałam, ze to cos w stylu specjalnego meszku do paznokci. Teraz myślę, czy do prac deku wykorzystać kawior do paznokci Smile a drugą nie przejmuj się, gdybyśmy wszystko wiedzialy od razu, to decoupage byłby nudny Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - DecouDream - 11-11-2014

Oh, super! Pierwsza jest cudna! Kuleczki dają świetny efekt. Druga odegrała ważną i niezaprzeczalną rolę w samorozwoju Smile Fajne obrazki i dwuskładnikowiec. Zazdroszczę prac z bombkami, można święta już poczuć w rękach... Może i ja za jakąś bym się wzięła? Twoje są wielką motywacją.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Virgo_777 - 11-12-2014

Jee! Ta oszroniona piękna! Zimowa i pięknie będzie się mieniła w światełkach choinkowych.
Druga dziwna. Dla mnie za smutna.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Teśka - 11-12-2014

(11-11-2014, 03:18 PM)Shanna napisał(a): Ta z mikrokuleczkami piekna.
mi też lepiej się podoba ta z mikrokuleczkami


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - aniaa - 11-13-2014

Bombka z mikrokulkami megaśnaSmile Z pewnoscią będzie się pięknie prezentować na choinceSmile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo po raz drugi str. 38 - Pasada - 11-14-2014

Dziękuję dziewczynki dziękuję ;o))
Te szare naprawdę nie są aż tak depresyjne w realu, musicie uwierzyć na słowo bo mój aparat wymięka i nie potrafię zrobić im dobrych zdjęć ;o)))

U mnie ciąg dalszy bombek ;o))))

Tu jedna którą robiłam razem z Hanią ;o))
Właściwie obie nie wiemy czemu uznałam Hanię za znakomitą nauczycielkę oklejania bombek po całości, ale myślę, że jako taka nauczycielka wspaniale się sprawdziła ;o)))
A ile miałyśmy przy tym frajdy??? To już tylko my wiemy.....
Miałam być u Hani 2 h, hmmm byłam 4 ;o))))


                   

I jeszcze jakaś aniołkowa ;o)
Vika zmotywowałaś mnie do wymyślania atrakcyjnych "tyłków" ;o))

                   

A tu widoczkowa, jakoś na widoczki mnie wzięło w tym roku ;o)))
Jam zimowa dziewczynka to i lubię takie klimaty - oszroniony świat i tryskam szczęściem ;o)))

                   

A tu dla odmiany mój pierwszy zimowy lampion, chciałam kielich do wina, koleżanka kupiła mi takie wygięte cóś jak kielich na galaretkę albo inne cuda ;o))))


                   


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo i lampionowo po raz trzeci str. 39 - DecouDream - 11-14-2014

Ula, ale Cię bombkowanie ogarnęło Smile
Dobrze Ci idzie klejenie po całości, ja bym się bała na bombkach. Świetne prace, ja zabieram tę z cudnym, złotym tyłeczkiem Naughty A lampion kwitnie, gdy mu się środek pali Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombkowo i lampionowo po raz trzeci str. 39 - Merilon - 11-14-2014

Ale poszalałaś z tymi bombeczkami Smile mi się najbardziej podoba ta widoczkowa, z złotym tyłem, przepiękna jest Smile chętnie bym ją drapnęła Wink