Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane str. 41 - Shanna - 12-07-2014

Sliczna. Bardzo eleganko sie prezentuje.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane str. 41 - DecouDream - 12-07-2014

Śliczna i urocza, taka eteryczna, nieprzesadzona. Mniam!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane str. 41 - Pasada - 12-08-2014

Dziękuję dziewuszki, trochę się bałam, że ten srebrny nie zgra się z różem ;o)))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane str. 41 - Virgo_777 - 12-08-2014

Gra, nie gra, wygląda dobrze, nawet bardzo.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane str. 41 - craftingbydominique - 12-09-2014

Fajna opowiesc sikorkowa Smile, a bomka retro-pudrowo-rozyczkowa bardzo urokliwa Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane str. 41 - Pasada - 12-12-2014

Dziękuję dziewczynki ;o))

Tak Wiolu to są akrylowe bombki, zakupione na allegro miały być z widoczkami, a że dostałam większość podrapanych tak, że bym się wstydziła komuś taką podarować, to musiałam kombinować i sama gładź zrobić ;o))))

Mam jeszcze jedną bombeczkę kombinowaną tym razem w niebieskościach i z krakiem ;o)))


               


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - DecouDream - 12-12-2014

Cudeńko niebieskie! I to z krakiem, no no Big Grin


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Merilon - 12-12-2014

Piękna bombeczka, lubię niebieski kolor Smile no i jaki piękny krak !! ten krak to jest moje utrapienie, Tobie pięknie wyszedł Smile brakuje mi tylko lakieru, chyba mało warstw tu jest a wysoki połysk pasował by mi tu bardzo. No i bardzo podoba mi się stojaczek na bombeczkę, super jest, takiego nie widziałam nigdzie :O


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Merilon - 12-12-2014

Hmm...ja się tak zafascynowałam krakiem że wogóle nie zwróciłam uwagi na kukardkę i wstążeczkę Big Grin faktycznie, wstązka za gruba, lepiej dać cieńszą jak już musi być. Ja ogólnie jestem zwolenniczką kukardek wszelakich Big Grin ale akurat na tej bombce mi nie pasuje i ta kokardka i w ogóle ta wstążka, tą bombeczkę zostawiła bym "gołą" bo ma taki ładny krak że po co go zasłaniać Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - abask - 12-12-2014

Łączenie bombek trzeba jakoś zakryć ( skąd ja to znam?) Ja lubie kokardki i zawsze na choince przywiązuję je do gałązek.
Niebieska to coś dla mnie Wink))