Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Virgo_777 - 12-13-2014

Krak fajnie wyszedł i fajnie, że w światełkach pokazałaś bombkę. Dla mnie w tym świetle za ciemna jest wstążka. Pewnie w dziennym inaczej wygląda. Tak to już jest ze światłami.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Shanna - 12-13-2014

Sliczna. Krak pieknie sie prezentuje. Blekity lubie.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Pasada - 12-17-2014

Dziękuję dziewczynki za wszelkie dobre słowa i sugestie ;o)))
Wstążki daję takie jakie mam,a że nie mam ich jeszcze zbyt wiele, to przykładam porównuję i kombinuję tak by jak najbardziej pasowały.
Wybór pada na to co się najlepiej komponuje i pasuje mojemu oku ;o))))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Virgo_777 - 12-18-2014

Znaczy, że tak ma być. I niech będzie Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - kachifoo - 12-18-2014

ładna bombka, delikatna i subtelna Smile tyko te cekiny mi nie grają, ale być może dlatego, że nie lubię błyskotek Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Bombidło różane różowe str 41, niebieskie str 43 - Pasada - 02-01-2015

Virgo dokładnie tak ;o)))
Kachifoo dziękuję za odwiedzinki ;o)))

Witajcie dziewczynki i chłopcy ;o))) dawno tu do siebie i do Was nie zaglądałam,
ale jednym rzutem oka widziałam, że jeszcze żadna z Was nie pokazała żadnej pisaneczki, ani jednej małej wydmuszeczki, nawet kawałeczka jejeczka, więc ja zaczynam sezon jajeczny.
Stwierdzam, że uwielbiam pisanki wydmuszkowe ;o))) to cudowny materiał do obróbki.

A oto moje pierwsze trzy jajca, które opuściły już mój koszyczek ;o)))

           

           

Kolejne czekają na wykończenie i fotografa ;o)))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Ale jaja str 44 - DecouDream - 02-01-2015

Śliczne są, subtelne i delikatne. Czekam na więcej!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Ale jaja str 44 - Teśka - 02-01-2015

ładne, te z niebieskimi kwiatkami takie wiosenne
a błyszczą, że mucha nie siada


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Ale jaja str 44 - apawlaczka - 02-01-2015

śliczne i bardzo delikatne, pięknie wylakierowane :-) ja nie mam weny na pisanki, śnieg u nas spadł i nie nastraja :-)


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Ale jaja str 44 - Merilon - 02-02-2015

Przepiękne pisaneczki, takie delikatne, jak z porcelany Smile