Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - Virgo_777 - 02-06-2015

No pojajowałaś pirwszorzędnie! Te dwa w jednym piękne są. Pozostałe oczywiście też. Starannie wykonane i porządnie wylakierowane. To V33? Ten lakier naprawdę jest dobry. Tylko nie potrzeba aż niekapiącego żelu. Zwykły wodny też jest dość gęsty.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - malgana - 02-07-2015

A ja od kilku lat, od kiedy po raz pierwszy zobaczyłam strusie ażurki, mam ochotę zabrać się za takie jajca, ale............ kurze wydmuszki są za delikatne a skąd wziąć gęsie lub strusie? Na wsi, gdzie będę niedługo mieszkać nikt nie hoduje gęsi - szok! A jak jest z kaczymi, to nie wiem.
A Twoje jajca cudniaste Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - Pasada - 02-07-2015

Cieszę się, że Wam się podobają dziewuszki.
Wasze zachwyty leją miód na moje serce ;o)))

Wydmuszki 2w1 widziałam w google- grafika pod hasłem wydmuszki i na youtubie.
Tak się napatrzyłam na te cuda, że kupiłam dremela (dla niewtajemniczonych - mini szlifierko-wiertarka) i boruję dziury ;o))

Wydmuszki faktycznie kupiłam na allegro, niektóre mają jakieś małe przebarwienia przy dziurkach, ale wydaje mi się, że to nie wina dostawcy, a gęsi ;o)))
Zapakowane tak, że mucha nie siada, dojechały wszystkie w całości.
A ofert jest w tej chwili więcej niż w styczniu, kiedy je kupowałam.

Garutku, Mery wypukłości, w związku z tym, że jest tam bez robiłam pastą strukturalną, śniegową. Wyszły takie chropowate w dotyku, a w wyglądzie wspaniale pasują do bzu, z lekka przejechałam po nich tą złotą pastą woskową ze spękań i całość fajnie się połączyła.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - malgana - 02-07-2015

O! Ciągle tam coś kupuję, ale na wydmuszki to nie wpadłam, żeby tam poszukać - dziękuję Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - Shanna - 02-07-2015

Jajko w jajku rzadzi. Piekne wszystkie. Blysk az po oczach dajeSmile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - Pasada - 02-07-2015

I o to chodzi, i o to chodzi ;o)))
Napatrzyłam się u czarodziejek, to teraz wiem jak robić ;o)))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - Virgo_777 - 02-08-2015

Pasadko, podpowiedz proszę, jakimi końcówkami Dremelka wiercisz? I może, który dostawca jest taki solidny?


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - martag90 - 02-08-2015

Prześliczne! Wszystkie trzy Smile zachwycająca porcelana. Śliczne wykonanie jajka w jaju i wypukłych bzów. No i ta perłowa poświata Smile ciekawe czy skruszone cienie do powiek dałyby podobny efekt...
A czy żeby uzyskać taką gładź trzeba ścierać jajo papierem?


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - Pasada - 02-09-2015

Ataner dziękuję ;o))

Natabus Blush napatrzyłam się na Twoje jajka, jednym słowem Ty mnie do tego zachęciłaś choć może nieświadomie ;o)))

Virgo dziękuję ;o))
Ja mam takiego podrabianego dremelka, bo nie wiedziałam czy mnie to wkręci na dobre czy nie. A wiertła z zestawu praktycznie nie używam, poza tarczą do cięcia otworów, a i to uważam, że jest za "gruba" (jak tu mówić "za gruba" o czymś co ma około 1 mm?) ;o)))
Zakupiłam sobie zestaw wierteł diamentowych, a na allegro sprzedawał to jakiś sklepik kosmetyczny - wszystko do paznokci, od nich mam też ten puder perłowy, który dosypałam do lakieru, tam wszystkie wiertła maciupkie, ja nie widzę różnicy między pięcioma którymi robię dziury ;o)))

Marta dziękuję Wink)
Na naklejony motyw kładę 3-4 warstwy lakieru i szlifuję wodnym papierem ściernym, potem znowu lakier ze dwa razy i znowu szlifowanko, następna warstwa powinna być już ok, chyba, że nie jest to czynność powtarzam do momentu aż będę zadowolona. Te wydmuszki są rewelacyjne do takiego ozdabiania, duże ciężkie, fajnie leżą w ręku można kombinować, nawet te wiercone szlifowałam.
A jak Ci już nic nie wyjdzie, to wkładasz pod kran, zmywasz i masz nowe pole do popisu;o))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nadal jaja str 46 - martag90 - 02-09-2015

Jeszcze na "żywym" jajku nie robiłam, ale chętnie bym spróbowała... Może mi się uda. W zależności od finansowych możliwości. Zwłaszcza jak patrzę na takie ładne ich przyozdobienie... Jak na razie mam 50 drewnianych... O.o no i po cooo... trzeba było brać wydmuszki.