Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - Ginger - 03-17-2015

Piękne te pisaneczki .Gdyby nie były dla Haneczki to bym je chętnie porwała.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - Merilon - 03-17-2015

Wszystkie są po prostu przepiękne, każda bez wyjątku Smile i kolorystyka, i wykonanie...no i te koronkowe wycinanki :O nie mam pojęcia jak się je robi, ale wyglądają przepięknie Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - apawlaczka - 03-17-2015

Ulka, wielkie wow!!!!! czapki z głów!!!!!!!!!!!!!! wszystkie cudne, dopracowane, pięknie wylakierowane i niesamowicie delikatne, bardzo mi się podobają. Szczególnie te z pisanki mamy z pisankami dzidziusiami w środku (tak mi się jakoś skojarzyło :-))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - DecouDream - 03-17-2015

Brawo! Brawo! Cudeńka! Dla mnie najpiękniejsze to ze spękaniami. Szacunek za cierpliwość i dokładność. Super, no!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - Pasada - 03-17-2015

Dziękuję dziewczynki, Wasze zachwyty leją miód na moje serce.
Napisałam, że wierconeczki dla Haneczki, bo to ona mnie zachęciła swymi opowieściami o wierconkach ;o))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - Virgo_777 - 03-17-2015

Pasadko, szkoda, żę Ci się terminy konkursowe pop...rzestawiały, wielka szkoda Sad Praca bardzo mi się podoba.
A wierconek to Co pozazdrościłąm i zazdraszczam nadal Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - martag90 - 03-17-2015

o, lubię sowy Big Grin i też coś z nich mam Smile zwłaszcza kiedy następnego dnia mogę wstać z samego rana o 10 albo 11 Big Grin bo spać też lubię Big Grin
ale do sedna - piękne masz te jaja! perłowy błysk i ażurek... te 2w1 to gęsie i kurze? tak podpatruję, bo parę dni temu miałam swój pierwszy raz ze szlifierką... i, kurde, do tej pory mnie się ręce trzęsą Big Grin


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - Virgo_777 - 03-17-2015

Pasado, a co to za kropki perłowe? Konturówka pewnie, ale jaka? Nie porozpływały sie wcale. No gdzie ta sprawiedliwość..?
Marta, fakt, że po szlifierce ręce drżą, moje też.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - martag90 - 03-17-2015

ale żeby takie rodeoo?! normalnie wężyk mi uciekał... matko, jak sobie przypomnę to uczucie (połączone z wyobraźnią, że to się wyrwie i poleci na kuchnię...). a tu takie równiusie... ołówkiem bym tak nie narysowała jak Pasada wywierciła...


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Wierconeczki dla Haneczki str. 44,46,50,53 - Pasada - 03-17-2015

Jasne, że drżą zwłaszcza po pierwszych razach, kiedy to rece jeszcze niepewne jak mocno się wwiercać i ściskają urządzenie na maksa ;o)))

Konturówka to perlator marki VivaDecor Perlen-Pen ;o))) nie rozlewa się a raczej zaokrągla w perełkę.