Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Anioł str. 62 - Pasada - 11-19-2015

Dziękuję dziewczynki za odwiedziny, miło jest wiedzieć, że tu jesteście ;o)))


A teraz tak zupełnie z innej strony;

Dziewczynki, ja wiem, że większość z Was czyni swe produkty do szuflady lub znajomych, ale czy jest wśród Was choć jedna, która uczyniła z tego swój główny dochód lub zarejestrowała swoją działalność?
Mam kumpelkę, która robi biżuterię i zamierza zarejestrować soją działalność.
Czy któraś z Was mogłaby się podzielić swoimi doświadczeniami w związku z prowadzeniem "takiej" firmy.
Niekoniecznie na forum mojej strony, może być na priv lub rozmowa telefoniczna na mój koszt oczywiście ;o)))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Anioł str. 62 - Pasada - 12-07-2015

Hmmm niczego się nie dowiedziałam, będę szukać dalej ;o))

Jeden konkurs - trzy butelki :;o)))

Kiedy wszystkie panie się zastanawiały co zrobić ja już miałam gotową swoją pracę i co wtedy???
Wtedy zajrzałam do konkursowego wątku i doczytałam, że "Warunkiem koniecznym jest relief" hmm, planowałam relief, no planowałam ale podczas "roboty twórczej" doszłam do wniosku, że reliefy to nie to i byłoby zbyt dużo ozdobników, więc ozdobiłam kropulencjami z perlatora.

Panie i Panowie oto pierwsza wersja pracy konkursowej:

Butla na ocet winny lub co tam kto lubi i chce wlać ;o))

                   

Druga wersja już przez niektórych poznana, cytrynkowa:

           

No i jakoś takoś przy okazji trzecia wersja ala konkursowa ;o))


           


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - DecouDream - 12-08-2015

Wow, Ula, super! Ale szalejesz Smile Wszystkie trzy są świetne!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Pasada - 12-08-2015

Dzięki Marzenka, i żadnej już nie mam.
Wszystkie trzy sprzedałam dzisiaj na warsztatach scrapbookingowych ;o)))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - DecouDream - 12-08-2015

Super! Brawo!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Virgo_777 - 12-08-2015

Trojaczki! Jak moje skrzynki Wink
Ula, to bardzo subiektywne moje odczucie, ale z tych trzech cytrynkowa jakoś najmniej mi leży. Dwie pozostałę są superowe. I nie wiem, która bardziej.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Pasada - 12-08-2015

Virgo nie przejmuj się, mi też najmniej leży, jakoś za bardzo zielona mi wyszła ;o)))
Ale zostałam przegłosowana ;o))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Merilon - 12-08-2015

Wszystkie trzy są superowe, dużo się napracowałaś przy nich to i efekt jest Smile dla mnie również najpiękniejsza jest ta pierwsza z truskaweczkami, miodzio !


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Tinuviel - 12-08-2015

Super buteleczki! A okienka są piękne... Pierwsza praca mnie porwała Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - abask - 12-08-2015

Piękne butelki Ulcia Wink))
Cytrynowa jest super i dlatego na nią głosowałam Wink
Jak robiłaś te okienka? Tak mi się to podoba, że pewnie zmałpuję kiedyś Wink ( O ile zezwolisz Wink )