Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - cavi - 12-08-2015

A ja nie umiem wybrać najładniejszej, bo wszystkie mi się bardzo, bardzo podobają. I też będę małpować, jeśli pozwolisz Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Pasada - 12-08-2015

Ależ małpujcie dziewczyny ile wlezie ;o)))

Dziękuję za Wasze pochwały i zachwyty ;o)))

Haniu zrobiłam to tak: przykleiłam wzór który będzie widoczny przez okienko, a potem narysowałam sobie na kartce w kratkę prostokąt (coby równe było) i przedłużyłam boki jeden w górę jeden w dół wycięłam i przykleiłam klejem deco do butli. Po trzykrotnym pomalowaniu na biało naklejone okienko łatwo się odkleja, na wszelki wypadek nacięłam nożykiem na środku, żeby nie odprysło i od środka odrywałam, ale właściwie odchodziło samo i nawet nie musiałam zmywać kleju, bo wszystko zostało na papierze. ;o)))

A i kleju dałam dość sporo i nadmiar wycisnęłam po bokach ;o))
Ale nie pytajcie dlaczego, może dlatego, że tak robię przy transferach???


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - abask - 12-08-2015

Ulcia, dziękuję Wink)) Wygląda to super Wink))
Rozumiem, że te obrazki widoczne wewnątrz butli są naklejone prawą stroną na butlę a później pomalowane. To chyba tak, jak robiłam w butelce konkursowej Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Ginger - 12-08-2015

Piękne butle.Wszystkie trzy mnie uwiodły.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Virgo_777 - 12-08-2015

Hmmm.. nie pomyślałam, że klej ładnie odejdzie od szkła. Dobrze wiedzieć Smile
Ja swoje okienka maskowałam taśmą malarską.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - b-b - 12-13-2015

(12-08-2015, 02:35 PM)abask napisał(a): Piękne butelki Ulcia Wink))
Cytrynowa jest super i dlatego na nią głosowałam Wink
Jak robiłaś te okienka? Tak mi się to podoba, że pewnie zmałpuję kiedyś Wink ( O ile zezwolisz Wink )

I mnie ona urzekła więc dostała u mnie I miejsce Smile
Pozostałe również śliczne Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Pasada - 12-13-2015

Dziękuję dziewczynki ;o))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - Pasada - 12-23-2015

Hejka dziewczynki,


Wy wiecie, że grudzień jest ciężkim miesiącem. A dla mnie szczególnie, w pracy pracy aż po sufitu, w domu też, a jeszcze w tym roku sobie wymyśliłam, że zrobię prezenciki dla moich dziewczyn (sztuk sześć) więc czasu miałam tylko tyle coby pospać około 4 godzin w porywach do 6 w tych lepszych dniach.
Wczoraj w końcu wszystko wykończyłam, zapakowałam i wręczyłam ;o))
Zaskoczyłam dziewczyny po całości ;o)
Więc znalazłam ociupinkę czasu, by pokazać Wam co dostałam od Malolki za zajęcie II miejsca w konkursie.

Biorąc udział w konkursie wyczytałam gdzieś (obiła mi się o kąt oka jakaś informacja), że Malolka robi smalec i to właśnie ten smalec będzie nagrodą dla II miejsca w konkursie na przyprawownik.
I czekałam na smalec!!!!
Dostałam paczkę, wielką, ogromną - myślę sobie rany rany smalcu wystarczy mi do wielkanocy.....
Otwieram, i otwieram, a wszystko tak zapakowane, że nie miało prawa nawet drgnąć, a co dopiero się przesunąć.
Otworzyłam, a co w środku????
Wszystko.....
Cuda, duda tylko żadnego smalczyka, nawet odrobinki odrobinki ;o)))
Dostałam za to innego rodzaju smalczyk, który rozgrzewa mi krew --- słodycze, ech gdyby nie one byłabym chuda jak anorekryczka ;o)))
   

Wyciągałam i wyciągałam:
szkatułkę, drewienka, zakładeczki i takie małe cosie w małych cosiach co to śliczne i jeszcze nie mam pojęcia jak i gdzie mogę je wykorzystać:

           

A jak otworzyłam szkatułkę to oczywiście pusta nie była, tylko zawierała malutką ozdobioną flaszeczkę z naleweczką ;o)))
Ja raczej z tych mało pijących jestem, ale naleweczka dla zdrowotnosci to naleweczka dla zdrowotnosci ;o)))
   

A i jeszcze do tego Malolka zapakowała mi ślicznie (podejrzewam, że własnoręcznie zrobioną) bombkę. Cudna jest, raczej ciemna, ale ile tam rozbłyszczaczy, jak się mieni, ech DUDO, moje własne.
Idealnie pasuje do mojego biało złotego drzewka ;o))

Dzięki Malolku ;o)) Taka nagroda pocieszenia to jak nagroda za I miejsce ;o)))

Ach zapomniałam jeszcze o całym stosie serwetek ;o)))

           


I na koniec zanim usiądziecie do wigilijnej kolacji życzę Wam wszystkim wesołych świąt ;o))


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jeden konkurs trzy bliźniacze prace str. 63 - DecouDream - 12-23-2015

Malolku, Pasadko, ale cuda! Śliczności! Uleńko, jeszcze raz gratuluję!


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nagroda z II miejsce od Maloli str. 65 - Virgo_777 - 12-26-2015

Piękna nagroda! A bombki to Ci tak zazdraszczam..!
Gratulacje Ula!