Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75 (/showthread.php?tid=1824)



RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nagroda z II miejsce od Maloli str. 65 - abask - 12-26-2015

Cudeńka Uluchna dostałaś Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nagroda z II miejsce od Maloli str. 65 - b-b - 12-27-2015

Fajna nagroda ..a bombeczek to i ja zazdraszczam Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nagroda z II miejsce od Maloli str. 65 - Merilon - 12-28-2015

Śliczności, piękności Smile Gratuluję Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Nagroda z II miejsce od Maloli str. 65 - Pasada - 01-23-2016

Dziękuję Malolinku jeszcze raz za nagrodę, a Wam dziewczynki za zachwyty nad nagrodą ;o))

Grażynko nie śmiałabym domagać się jeszcze smalczyku ;o)))
I specjalnie dla Ciebie zdjęcie anioła na biało ;o))

   

No i jak myślicie? Nowy rok więc jajcowanie czas zacząć, co nie? ;o)))

Na pierwszy rzut spokojne bratkowe ze spękaniami dwuskładnikowymi ;o)
Zdjęcia robione w świetle zachodzącego styczniowego słońca.


                   

Na drugi rzut nie decou, ale za to zainspirowane Waszymi pracami:


                   

Trzeci rzut to barańskie ;o))

                   

A czwarty to takie śmakie różne ;o))

                   


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jajca 2016 odsłona pierwsza str. 66 - DecouDream - 01-23-2016

Ula! Jajcaro Ty, już?
A niech będzie już Happy
Te z barankami są urocze, te nie decou dla mnie za bardzo glutowate. Wolałabym, by nie było widać ich regularnego pociągłego kształtu. Ale jak na pierwszy raz, super. A cała reszta prześliczna. Pisanki są czyste, dokładne i bardzo mi się podobają.


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jajca 2016 odsłona pierwsza str. 66 - b-b - 01-23-2016

Bratki i serduszka z pticem zabieram! Big Grin
Mam pytanko. Czy jajko z bratkiem i pierwsze z 4 odsłony są pokryte tym samym spękaniem?


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jajca 2016 odsłona pierwsza str. 66 - Pasada - 01-23-2016

DD jajca już dawno ;o)))

b-b spękania są te same, tylko fioletowe pokryte są pastą woskową srebrną, a te czerwone pastą woskową kolor to RAME firmy stamperia, taki czerwono bordowy ;o))
No i faktycznie te czerwone sobie jakoś mocniej spękały ;o)


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jajca 2016 odsłona pierwsza str. 66 - Virgo_777 - 01-23-2016

O Pasado..!Najajcowałaś sporo. Róznorodność, że ho ho... Jedyne co mi nie bardzo to te, moim zdaniem przydługie, maskowania dziurek. Jajka wszystkie ładne. Wszystkie, bo różne i staranne. A ostanie jajo to normalnie mruga do nnie. O tak Wink


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jajca 2016 odsłona pierwsza str. 66 - Merilon - 01-25-2016

Ula no ja cię proszę, u mnie jeszcze choinka stoi Tongue te nie decou coś mi w nich nie gra,ale sama nie wiem co. Za to te z decou wszystkie są super śliczne Smile


RE: Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Jajca 2016 odsłona pierwsza str. 66 - Pasada - 01-25-2016

Dziewczyny dlatego ja rozebrałam swoje drzewko, bo mi się zaczęły gryźć się jajca z choinką ;o))


Te nie decou to taki eksperyment był ;o))