Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: kiełbie we łbie - stolik śniadaniowy s.14 - Zuza - 02-24-2015

Pierwszy chustecznik zrobił na mnie największe wrażenie. Może i za dużo się na nm dzieje, ale ciekawy jest Smile
Podoba mi się też kalendarz i butelka sznurkowa.
Właściwie wszystko mi się podoba, ale te najbardziej Smile

A tak w ogóle, to Ty zdolniacha jesteś! Big Grin Tak od pierwszego kopa robisz takie prace...


RE: kiełbie we łbie - stolik śniadaniowy s.14 - martag90 - 02-26-2015

Zuza - bardzo dziękuję Smile mnie się już ten pierwszy chustecznik strasznie opatrzył chyba, bo wysuwałam ostatnio co do niego pewne nieprzychylne mu wnioski. Tym bardziej cieszę się, że jeszcze komuś coś się w nim spodobało Smile dla ścisłości tylko dodam, że pierwsze moje prace to były głównie bombki na Boże Narodzenie 2013, później długo nic i od września 2014 ruszyłam znowu. W tym "międzyczasie" tylko oglądałam, czytałam i podziwiałam Smile byłam na tyle zawstydzona ich jakością, że swoich całkiem pierwszych prac Wam nie pokazałam Big Grin niech odpoczywają w pokoju. albo w piwnicy.

A teraz nic nowego. Zwłaszcza w perspektywie poprzedniego stolika. Ale cóż. Osoba zamawiająca również zachwyciła się lawendowymi matrioszkami ze str. 3 i w tym duchu miał powstać dla niej chustecznik. No to powstał.
               

P.S.
Ja nie wiem co z tymi ludźmi. Kolejne zamówienie na pudełeczka z lawendą... i to dokładnie takie jak te ze str. 3. No nie będą identyczne.

i tak w ogóle to stwierdzam, że licho z fajnymi lawendowymi motywami na serwetkach...


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - DecouDream - 02-26-2015

Wiem, co czujesz, ja teraz jestem na etapie odtwarzania innych prac i radość z tworzenia już inna. A chustecznik mi się podoba, lawendę lubię Smile


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - Shanna - 02-26-2015

Sliczny chustecznik.


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - cavi - 02-26-2015

Bardzo milutki chustecznik, wcale się nie dziwię tym zamówieniom Smile


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - Vika - 02-27-2015

Mnie się podoba Smile
Boki jedynie bym przetarła jasnym, żeby tak nie biły po okach Wink, ale ogólnie jest fajnie.


A serwetek z lawendą ostatnio pojawiło się sporo (mówię o nowych wzorach), poszukaj.


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - malgana - 02-27-2015

Za lawendą nie przepadam, ale całość prezentuje się ładnie Smile


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - Ginger - 02-28-2015

Ja też podziwiam i zabieram do swoich lawendowych wzorów . Chustecznika z Lawendą nie miałam to teraz już mam Smile


RE: kiełbie we łbie - na "ch" s. 17 - martag90 - 02-28-2015

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze Smile cieszę się, że produkt, generalnie rzecz ujmując, się przyjął Wink Za radą Viki, rozejrzałam się za wzorami lawendy - rzeczywiście coś się pojawiło Smile nie wiem czy uda mi się coś teraz zakupić. Jak tak dalej pójdzie, to do każdego lawendowego zamówienia przyjdzie mi zamawiać serwetki, bo te, które kupiłam "na zapas" jakoś mi podejrzanie zawsze nie pasują... no nic.

Dzięki lakierowi polecanemu przez Merilon, tj. 33V z połyskiem, po ostatnich bojach lakierowych, zachciało mnie się znowu spróbowaćBig Grin więc wzięłam się za jajka. Poniżej granatowo-białe trio. Ten sam motyw, różnie rozłożony. Jedno w metalowej skorupce. Dwa ze spękaczem na tle granatowym lub niebieskim. Różnica w tle raczej nie rzuca się w oczy, zatem o niej piszę Wink Drewniane jajeczka wielkości kurzych w rozmiarze M, czyli raczej maluszki.
                   


RE: kiełbie we łbie - trojaczki s.18 - DecouDream - 02-28-2015

Śliczne są, małe lazurowe cudeńka Smile