Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67 (/showthread.php?tid=2002)



RE: kiełbie we łbie - kura domowa - Shanna - 01-30-2015

Kurko-stojaczkow nie za bardzo lubie, ale raz w roku moglabym Twoja na stole postawic.


RE: kiełbie we łbie - kura domowa - martag90 - 02-04-2015

Dziękuję, że zechciałyście się podzielić opiniami Smile
Może trochę niewyraźnie się wypowiedziałam - kura jest nawet spoko, pasztetem jest aluminiowe jajo, które ostatecznie nadaje się chyba do rzucania w upierdliwego brata... robiłam je z nastawieniem, że je Wam pokażę, ale wyszło źle. Więc żeby nie było, że nic nie robię, to wrzuciłam kurę przeznaczoną na okres wielkanocny właśnie. Durnostojka - niezłe Big Grin
Wiolka42 - jajo na zdjęciach wyszło jeszcze gorzej niż na żywo i po prostu nie wrzuciłam... tak chciałam po prostu żal z siebie wyrzucić.


RE: kiełbie we łbie - kura domowa - martag90 - 02-08-2015

Był czas, kiedy to DD i Merilon wrzucały swoje zakładki, które mnie zachwyciły, więc zrobiłam swoją, ale dopiero teraz zrobiłam jej zdjęcia.
Kawałek starej mapy czy innego pisma, postarzanie cukrem, drobne chlapki, przetarcia i kropla bitumu. Zastanawiałam się nad czymś, co można przewlec przez dziurkę, ale nie wiem co by to mogło być. Czy sznurek bawełniany, jutowy albo rafię... albo nic.
                   


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - malgana - 02-08-2015

Łał! Ciekawa ta zakładka, nie widziałam nigdy drewienka w takim kształcie! Obie strony bardzo mi się podobają Smile


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - Shanna - 02-08-2015

Niesamowita. Ciekawy ksztalt.


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - Merilon - 02-08-2015

Ja chyba wolę tradycyjny kształt drewienka, ale wykończenie i motyw bardzo mi się podobają Smile ja bym dała kawałeczek sznurka jutowego do dziurki Wink


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - DecouDream - 02-08-2015

Świetna jest. Kształt rzeczywiście niecodzienny, ale mi się podoba. Może i dlatego, że widzę spójność z kształtem i motywem. Co do dodatku zwisającego z dziurki, to albo sznurek jutowy albo sznureczek brązowy a la rzemyk z drewnianym koralikiem w jednym z kolorów występujących na zakładce.


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - martag90 - 02-08-2015

Rzemyk albo łańcuszek to fajny pomysł - nie ma to jak ogląd z zewnątrz Wink dzięki dziewczyny Smile cieszę się, że generalnie się podoba Smile


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - malgana - 02-08-2015

Nie, no boczki są akuratne, też postarzone Smile


RE: kiełbie we łbie - zakładka s.9 - Virgo_777 - 02-08-2015

Jakaż niecodzienna ta zakładka. Jak wyszrpana z większej całości. Podoba mi się bardzo.
Jeśli już chcesz coś przewlekać, to rzemyk jest najodpowiedniejszy. Fajnie by wygladał zawiązany jakimś węzłem żeglarskim (np. szubieniczny)