Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - FutrzaQ - 04-27-2015

Mrocznie! I najważniejsze ze obdarowywany zadowolony Big Grin


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - martag90 - 04-27-2015

Wilk zarąbiaszczy Smile faktura bardzo ciekawa a sam komplet pomysłowySmile to co mi jednak przeszkadza to motyw niewtopiony w tło i nieco "przyduszenie" wilczka przez tę fakturę. Może to światło i zdjęcie daje wrażenie mocnego kontrastu tego wilka i faktury. A jeśli nie to albo postarałabym się stopniować fakturę tak żeby przy wilku było jej mniej a kolor był mniej nasycony bo wilk wypada lekko szaro przy takim tle (chyba że to tylko mylące wrażenie na zdjęciu; o zdjęciach już były dyskusje jak trudno zrobić odpowiednie Wink) albo oddzieliłabym motyw od faktury zostawiając wilka niejako w ramce, prostokącie albo owalu, z gładkim tłem. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co m chodzi Big Grin tak czy inaczej zapewne było to bez sensu bo przecież prezent nie dość że poszedł to jeszcze się spodobał Smile a prezenty ręcznie robione mają niezwykłą wartość bo są reprezentacją naszego poświęconego czasu dla obdarowanego i myślenia ciepło o nim Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Merilon - 04-27-2015

Ojej, jakie "groźne" prezenty Wink troszkę do mnie nie przemawia ten motyw, ale to kwestia gustu Wink pomysł z osobiście wykonanym prezentem oczywiście pierwszorzędny. Fakturka farby fajnie tutaj wygląda, mi tylko ten wilk jakoś nie pasuje Wink


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - malgana - 04-27-2015

Dziękuję Kochani za odwiedziny Smile
To prawda, praca jest mroczna, ale te srebrne drobinki troszkę to łagodzą a wilk to ulubione zwierzę jubilata Smile Zresztą, on pomimo stanu rolniczego i 50 lat jest bardzo hard rock'owy, wiecie: skóry, ćwieki i takie podobne Wink
Martuś, rzeczywiście jest kontrast między tłem a wilkiem, ale nie aż taki duży, jak widać na fotce, tu wilk mi bardzo zszarzał bo taki ze mnie fotograf Sad


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Merilon - 04-27-2015

(04-27-2015, 11:41 AM)malgana napisał(a): To prawda, praca jest mroczna, ale te srebrne drobinki troszkę to łagodzą a wilk to ulubione zwierzę jubilata Smile Zresztą, on pomimo stanu rolniczego i 50 lat jest bardzo hard rock'owy, wiecie: skóry, ćwieki i takie podobne Wink
ooo, no to motyw pasuje idealnie ! Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Virgo_777 - 04-27-2015

(04-27-2015, 11:41 AM)malgana napisał(a): Martuś, rzeczywiście jest kontrast między tłem a wilkiem, ale nie aż taki duży, jak widać na fotce, tu wilk mi bardzo zszarzał bo taki ze mnie fotograf Sad

Bo zdjęcia są okrutne... Sad i bo oszukują Sad


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - martag90 - 04-27-2015

tak. zdjęcia są okrutne... zwłaszcza jak aura lub pora dnia (/nocy) nie taka a do dyspozycji ma się tylko telefon....


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - cavi - 04-28-2015

Super prezent, też bardzo lubię wilki, a tu jeszcze tak klimatycznie podane Smile Jubilat musiał być zachwycony.


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - malgana - 04-28-2015

Dziękuję dziewuszki Blush


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Ginger - 05-05-2015

Świetny pomysł.Ja uwielbiam wilki!Wyszło fajnie Smile. Co do wieku jubilata...to powiem,że człowiek w głębi siebie się nie starzeje...chyba,ze był już poważny w dzieciństwie.