Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - malgana - 05-06-2015

Dziękuję Ginger, to prawda, są "starzy" ludzie już od urodzenia Smile Ja tam ciągle mam zielono w głowie, szkoda, że stan ducha nie odzwierciedla się w wyglądzie, nie? Wink Ciało za bardzo się spieszy.


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - Ginger - 05-06-2015

No niby tak...ale o wiele lepiej się spędza czas z młodą duszą w podstarzałym ciele niż jakimś starcem ( starą raszplą ) w ciele 20-latki /ka.Mam zamówienie na skrzyneczkę ze smokiem.Poddałaś mi pomysł swoją pracą.Zainspirowałaś mnie.


RE: Magiczne poddasze Malgany - szybki prezent - str 11 - malgana - 05-06-2015

Cieszę się Big Grin Na czarnym tle?


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny - str 13 - malgana - 05-18-2015

Kilka dni mnie nie było, bo i praca i załatwianie formalności z zakończeniem budowy a potem sobotnia impreza i niedzielna komunia. Właśnie z tą komunią związane są moje ostatnie prace: szkatułka-książka na komunijne pamiątki i szkatułka-toaletka - prezent taki bardziej dorosły - na....... co tylko obdarowana sobie wymyśli. Już wiem, że będzie w niej trzymać spineczki, gumeczki i jedyny kosmetyk jaki ma: błyszczyk do ust Smile
Bardzo długo zwlekałam z wykonaniem tych prezentów, bo nie miałam do końca pomysłu. Przyznam, że oba pudełka są wymęczone a toaletka to nawet dwa razy zmieniała swój wygląd i to jest trzecia wersja. Nie do końca są takie, jak w moim wyobrażeniu, dużo im brakuje w porównaniu do Waszych Dzieł, ale.......... wyszło jak wyszło, poszło w małe rączki i po ptokach. Zdjęcia jak zwykle nie najlepsze - chyba powinnam zapisać się na jakiś kurs fotografii, bo każdą fotkę potrafię spaskudzić Sad - nawet kolory są przekłamane. Jedyna rzecz, z której jestem prawie dumna, to cieniowanie. Uczyłam się na toaletce, na fotkach nie widać, ale różowy, zielony i brązowy całkiem ładnie się przenikają. Brzegi też zrobiłam pastelami. Bałam się, że takie zestarzone pudełko nie przypadnie do gustu dziewczynce, ale jednak bardzo się podobało Smile Fotki małe, bo chciałam wszystkie zmieścić.


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - Merilon - 05-19-2015

Hmm.... kurczę, mam mieszane uczucia. Książka na pamiątki bardzo fajny pomysł, i bardzo by mi się podobała, ale bez tych perełek. Ale to jest moje obiektywne zdanie (ja ogólnie nie lubię perełek gdziekolwiek Big Grin) dla mnie tutaj są zbędne. A toaletka, super pomysł dla małej dziewczynki ! sama o takiej marzyłam jak byłam mała, tylko znowu mam jedno ale Big Grin była by piękna gdyby nie perełki (patrz wyżej) no i ta ramka ze zdjęciem (bo to jest chyba zdjęcie?!) jakoś mi to w ogóle tu nie pasuje. Róże i cieniowania piękne, i ja bym na tym poprzestała. Ale to tylko moje zdanie, każdy lubi coś innego Wink


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - DecouDream - 05-19-2015

Bardzo ładne delikatne cieniowania Smile A w "książce" podoba mi się jej prostota.


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - abask - 05-19-2015

Książka delikatna i "czyściutka"
Toaletka mi się podoba. I to właśnie w tej toaletce podobają mi się perełki imitujące rosę Wink))

Ile ludzi tyle upodobań Wink))


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-19-2015

Dzięki Merilon za odwiedziny i za słowa krytyki Smile
Może rzeczywiście z tym zdjęciem to nie najlepszy pomysł? Ale bardzo chciałam spersonalizować tę toaletkę. A perełki? na książce mi brakowało czegoś, żeby "zamknąć" okładkę, na toaletce chyba rzeczywiście przesadziłam, ale jak już napisałam: są to prezenty wymęczone, bez polotu (zdaję sobie z tego sprawę) Prawdę mówiąc/pisząc cieszę się, że już to mam za sobą, bo po raz pierwszy taka praca nie sprawiała mi przyjemności, wszystko było robione "na siłę" To po prostu nie moje klimaty i tematy. Mogłam tych prac nie wstawiać, ale chcę pokazywać i te lepsze i te gorsze. A te są akurat tymi gorszymi Smile I jestem tego świadoma Big Grin
Marzenko i Haniu, jesteście kochane za to pocieszanie, dziękuję Hug


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - Virgo_777 - 05-19-2015

Hania dobrze określiła - "ile ludzi tyle upodobań" Nie znaczy to przecież, że coś jest złe czy brzydkie (to akurat bardzo subiektywne ocenianie). Najważniejsze, że własnoręcznie wykonane, i że Julii sie spodobało.
A według mnie to toaletka tylko o perełki ma za dużo. Cieniowania widać i ładnie grają. Prezent akuratny dla dziewczynki. A prezent typowo "z okazji" dardzo elegancki. Nie jest przeładowany i zachował delikatność.
Malganko, może i umęczyły Cie te robótki, ale warto było Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-19-2015

Justysiu i Reniu - macie rację i jesteście kochane Hug Chyba.......... nie, nawet na pewno przesadziłam z tym ozdabianiem Blush Ale stało się i pewnie więcej tego błędu nie zrobię Blush Smile