Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - Virgo_777 - 05-19-2015

Bład to będzie jeśli mając świadomość, że już raz tak zrobiłaś i nie było dobrze, uczynisz powtórnie.
Teraz to doświadczenie. I tego się trzymaj Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-19-2015

Wiesz Justyś, należę do tych, którzy uczą się na błędach Big Grin
Następnym razem popełnię inny Wink


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - Merilon - 05-19-2015

Oj tam oj tam malgano, każdemu podoba się co innego, a drobna krytyka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła Wink dobrze jest znać różne punkty widzenia Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-19-2015

Wiesz Magdziu, ja się naprawdę cieszę z krytyki, bo towarzystwo wzajemnej adoracji jest nudne i nieszczere Big Grin Pewnie, że chciałabym słyszeć ochy i achy (jak każdy), ale bez przesady, nie wtedy, gdy sama wiem, że coś spartaczyłam Big Grin


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-19-2015

Reniu, Ty, prosta dekupażystka? Śmiech na sali!!! rotfl
No to ja chciałabym być taką prostą dekupażystką a nie jak dotąd dodoopystażystką Lol


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - cavi - 05-20-2015

Obie rzeczy nie w moich klimatach, ale doceniam ładne cieniowania. A perełki na toaletce mnie się podobają, zgadzam się natomiast, że zdjęcie to chyba za dużo Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-20-2015

Dziękuję cavi Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - DecouDream - 05-20-2015

dodoopażystką Big Grin haha jeszcze tego nie słyszałam, choć prace takiej osoby widziałam na własne oczy (i kiedyś zdjęcia zamieściłam w jakimś wątku - chyba sklepy decou). Malganko, dodoopażystki Ci mogą Ci szlifowaniu pył z butów zmiatać. Lubię Twoje prace Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - malgana - 05-20-2015

Grażynko - dziękuję, Twoje słowa wiele dla mnie znaczą Big Grin Wiem i mam świadomość, że jeszcze nie raz coś spartolę, ale szat drzeć z tego powodu nie będę - wszak to ma być zabawa Big Grin
Marzenko - to mój własny dziwoląg językowy Wink A wiesz, po raz pierwszy odważyłam się spróbować w cieniowaniu i przekonałam się, jak ważne jest szlifowanie przed. Żadnej niedoróbki, żadnego niedociągnięcia. Co bez cieniowania mogłoby się gdzieś ukryć, przy cieniowaniu wszystko wylezie na wierzch, wrrr......... Big Grin Ale spodobało mi się cieniowanie, tylko muszę jeszcze dużo poćwiczyć, bo nie potrafię planować.


RE: Magiczne poddasze Malgany - prezent komunijny- str 13 - DecouDream - 05-20-2015

Ćwiczenie czyni mistrza Smile Z cieniowania na cieniowanie będzie coraz lepiej, sama wiesz Smile Ale takie delikatne też ma swój urok.