Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - martag90 - 07-19-2015

oli napisał(a):Myślę, że sama rama jest bardzo OK, ale w zestawieniu z tymi mebelkami może być trochę za mocno złachana. Ja bym dała chyba znacznie więcej białego.
dokładnie o tym samym pomyślałam Smile ale rzeczywiście warto poczekać Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - arttmake - 07-20-2015

Mebelki super Big Grin rama lutra też tylko dla mnie ciut za ciemna ale to już podobnie przeczytałaś powyżej. Zgodzę się natomiast,ze warto przed przemalowaniem poczekać na całość i wtedy zdecydować.


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - malgana - 07-20-2015

Dzięki Smile Toteż czekam i doczekać się nie mogę Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - arttmake - 07-20-2015

My też Big Grin


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - Ginger - 07-22-2015

Ja tak jak Oli i Grażynka...dodać białego a najlepiej poczekać.Ja to bym jakiś dekor dała.Lubię przesadzać z bogactwem ozdobników.Pomazała farbami kredowymi i woskiem ciemnym...a tak naprawdę rama wyszła super.


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - b-b - 07-26-2015

Rama śliczna! O poprawianiu bym na razie zapomniała do chwili kiedy przyjadą mebelki a lustro zawiśnie. Wtedy wszystko będzie wiadomo Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - malgana - 07-29-2015

Natabusku, wałeczkiem to chyba nie da rady, bo skoro maluje się prawie suchym pędzlem, takimi resztówkami? Ale ja się nie znam, może i można? Smile A wiesz, już myślałam o tym, żeby te mebelki troszkę na brzegach poprzecierać jakimś brązem, żeby nie były takie nowe Wink
b-b - dziękuję Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - Merilon - 07-30-2015

Dawno mnie tu nie było i nadrabiam zaległości Smile dla mnie to lustro jest jak najbardziej git Smile tylko czy do tych mebelków nie pasowało by gładkie białe lustro bez postarzeń ??


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - malgana - 07-30-2015

No właśnie chyba, może, niezupełnie Wink Jak pisałam, będzie dużo bieli i boję się, że będzie za biało, tak biało, że aż mdło Wink Ale, za radą Dziewczyn, poczekam Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - Lustro do łazienki - str 16 - malgana - 07-31-2015

Ale tak tylko troszeczkę i po brzegach? Lekkie spatynowanie? Od razu pewnie tego nie zrobię pragnąc nacieszyć się nowymi, ale po pewnym czasie? Pożyjemy - zobaczymy Smile