Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - gabiszonka - 03-31-2015

aaaaa!!!! Bo ja kiedyś rzuciłam się na glazure, byłam ciekawa czy się będzie trzymać i ... trzymało się doskonale!!! ale tylko motyw przykleiłam, potem walała sie po parapecie na podwórku i ktoś się nią zajął i pękła Sad Oczywiście winnych nie ma!!! Big GrinBig GrinBig Grin Pewnie kot! Big Grin


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - malgana - 03-31-2015

Gabi, ja robiłam podkładki (takie pod kubki) na małych płytkach kuchennych (glazura), i robiłam dokładnie tak samo jak na innych materiałach, zatem: motyw i masa lakieru. Dodatkowo od spodu podklejałam je cienkim suknem. Nieskromnie przyznam, że wszystkim bardzo się podobały i był czas, że robiłam je w hurtowych ilościach. Jak masz parcie na glazurę, to śmiało. Acha, ta moja nie była taka gładka, tylko jakby z delikatną fakturą.


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - Zuza - 04-01-2015

O! Dlaczego mnie tu jeszcze nie było?!?!? Ale już jestem Smile

Widzę,że lubisz różnorodność - i dobrze Smile
Najbardziej spodobał mi się tryptyk kawowy (chociaż ja przecież czegoś takiego nie lubię Tongue ) i te skorpiony (skorpionów jeszcze bardziej nie lubię Big Grin )
A w przełącznikach ozdobiłaby tylko te klapki do pstrykania, bo teraz to chyba za pstrokate wyszły...

Za to ostatnia butelka podoba mi się całkowicie i bez zastrzeżeń! Zawsze chciałam sobie coś takiego zrobić i jeszcze mi się nie udało... Może kiedyś...


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - gabiszonka - 04-01-2015

(03-31-2015, 07:47 PM)malgana napisał(a): Jak masz parcie na glazurę, to śmiało.

e tam parcie! Walała mi się jedna płytka i chciałam zobaczyć czy to to sie nadaje Smile)) i nadaje się, a Ty teraz potwierdziłaś Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - malgana - 04-01-2015

Zuza, dziękuję Hug

Gabi, tylko jeśli zrobisz podkładki, to pamiętaj, że gorące będzie się zawsze kleiło, nawet po dwóch latach. Choć śladów po kubkach a raz nawet garnku nie zauważyłam.


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - Ginger - 04-03-2015

Butla piękna.Róża nie różowa a jednak mi się podoba Smile.Do takiego zestawienia kolorystycznego czarno-białego tylko czerwona róża robi wow!


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - malgana - 04-03-2015

Magdusiu - dziękuję Big Grin
Mnie idea tej butki zaczarowała od razu, aż żałuję, że to nie ja wymyśliłam, tylko zeszpaczyłam z netu. Ale myślę sobie, że w takim wzorze można zrobić też insze przedmioty.


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-13-2015

Pozazdrościłam Justysi i też wklejam skończone kilka dni temu swoje ludyczne puszki Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - czarno-biała butelka z różami - str 3 - Zuza - 04-13-2015

Fajne dwojaczki się zrobiły Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - FutrzaQ - 04-13-2015

Ja do ludowych mam słabość Big Grin fajne!