Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20 (/showthread.php?tid=2012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - martag90 - 04-13-2015

O, znajomy sznureczek Big Grin wykorzystuję identyczny Smile a prace perfekcyjnie wykonane! Motywy chyba dokładnie wycinałaś, c'nie? Pełen szacunek.


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-13-2015

Futrzak, ja odkąd buduję dom na wsi też mam fazę na folk a nigdy wcześniej bym się o to nie podejrzewała Smile Do wszystkiego "trzeba dorosnąć" Wink
Martuś, dziękuję Big Grin Tak jakoś mam, że lubię wycinać dokładnie Smile A sznureczek jest bardzo wdzięczny, bo naturalny Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - martag90 - 04-13-2015

Ja chyba jeszcze niczego nie wycięłam dokładnie... Shy a nie, raz ostatnio. Też folk. Oj nie lubimy się z nożyczkami. Tym bardziej podziwiam Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - cavi - 04-14-2015

Śliczne puszki, pasuje sznurek do tych motywów Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-14-2015

Łojtam! Nie wycięłaś, bo się spieszysz, nie ma tak, że nie potrafisz Smile Ja czasami biorę przypadkowe serwetki i wycinam, wycinam i odkładam sobie motywy aż "dojrzeją" i znajdę pomysła na nie Smile

Karolinko - Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - Virgo_777 - 04-14-2015

Taki sznurek to przydatna rzecz i sporo można z nim pokombinować. Do folkowych motywów pasuje idealnie. Chyba taki sam wykorzystałąm przy bytelce z damą do wykończenia dołu butelki i zakrętki.
A na co one będą te puszki? Pytam, bo intryguje mnie to"chwytadełko" do nich. Podobaja mi się Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-14-2015

Justyś, chwytadełko to początek kolekcji drewnianych przyborów (?) sztućców (?) kuchennych - mam zamiar zrobić sobie taki komplet łyżek, widelców i tego co jeszcze znajdę. Jak wieś to ludowo - nie? Smile
A tego sznurka mam ci a mam, mogę chyba cały dom nim owinąć Wink


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - Virgo_777 - 04-14-2015

Czyli prawdziwie na ludowo. U mojej babci było sporo dziwnych "narzędzi kuchennych", kilka o nieznanym mi do dziś przeznaczeniu. Ale żadnego zdekupażowanego - wszystkie zwyczajnie drewniane Wink
No i fajnie będzie Smile


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - malgana - 04-14-2015

Dziękuję Grażynko Hug


RE: Magiczne poddasze Malgany - puszki na ludowo - str 8 - abask - 04-14-2015

Bardzo fajne dwojaczki Wink))
Po czym te puszki bo to takie beczułeczki Wink))