Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21 (/showthread.php?tid=2111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jeszcze nie powinnam... obrazeczek str 10 - Virgo_777 - 10-04-2015

Tin, ale to nie konkurs, żeby w szranki... Wink
No weź, nooo...


RE: Jeszcze nie powinnam... obrazeczek str 10 - FutrzaQ - 10-05-2015

O to to takie jak ja chcę zrobić! Tzn już zacząłem, obrazek mam na podobraziu z ryżowca, tylko ramy mi się nie chce zbijać bo ja od podstaw wszystko robię Big Grin ale Twoja praca super dokładnie w stylu jakim chce zrobić swoją Smile


RE: Jeszcze nie powinnam... obrazeczek str 10 - b-b - 10-06-2015

FutrzaQ dzięki Smile
Więc czekamy na Twoje dzieło Smile


RE: Jeszcze nie powinnam... obrazeczek str 10 - b-b - 10-08-2015

Dziękuję Dziewczyny Smile

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pudełeczko dla córki. Tak mnie coś wzięło bo uwielbiam ten zestaw kolorów.
Serwetka i lakier. Wiem jedno. Porządne pudełko to podstawa. Niestety na rancie przykrywki jest sklejka bardzo pofalowana. Szlifowanie papierem nie dało pożądanego efektu. Chyba kupię sobie masę szpachlową do drzewa aby takie nierówności tym "łatać.


RE: Jeszcze nie powinnam... pudełko z nudów str 12 - Merilon - 10-08-2015

Afrykańskie klimaty to zupełnie nie moja bajka, ale ten motyw bardzo fajnie wygląda Smile może dlatego że jest czarno-biały. Pudełeczko bardzo eleganckie. Pudełeczka z łuby mają to do siebie że czasami są nierówne. Podoba mi się bardzo Smile


RE: Jeszcze nie powinnam... pudełko z nudów str 12 - DecouDream - 10-08-2015

B-b, wyszło bardzo elegancko. Podoba mi się Smile Córka już widziała??


RE: Jeszcze nie powinnam... pudełko z nudów str 12 - wiolka42 - 10-08-2015

Jestem na tak . Bardzo mi się podoba ta zeberka Wink. Fajnie wymyśliłaś.


RE: Jeszcze nie powinnam... pudełko z nudów str 12 - Virgo_777 - 10-08-2015

Eleganco jest. Podoba mi się.
Łuba już tak ma, że musi nią pozostać.


RE: Jeszcze nie powinnam... pudełko z nudów str 12 - Tinuviel - 10-08-2015

Bardzo mi się podoba Smile Ostatnio coś mi się bardziej podobają czarno-białe przedmioty i sama już myślę by zrobić coś w tej kolorystyce. Ale najpierw muszę wrócić z urlopu.
Jedyne do czego bym się przyczepiła to tak samo jak oli - do napisu... Wink


RE: Jeszcze nie powinnam... pudełko z nudów str 12 - b-b - 10-09-2015

Merilon i dla mnie afrykańskie klimaty to nie to...no ale nic więcej biało czarnego nie miałam a chciałam sprawdzić czy z wprawy w klejeniu na żelazko nie wyszłam Wink
DeDe dziękuję. Dostanie je dzisiaj po przyjeżdżają z wnusiem Smile
Oli No widzisz a ja chyb bym się ze szpachlą męczyła Wink Mi też nie pasowało zboczenie z kursu. Niestety posiadałam tylko połowę serwetki i niestety brakowało jej własnie z tej . Wiem mogłam ją przesunąć bo i tak było tam białe tło...ale było mi szkoda zeberek Smile
wiolka42 bardzo dziękuję Smile
Virgo_777 łuba...nie wiedziałam, że to tak się nazywa Smile
Tinuviel czyli nic tylko robić Smile