Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21 (/showthread.php?tid=2111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jeszcze nie powinnam... - malgana - 07-04-2015

Następna, co się czepia swoich prac! Wink Postaw butlę w widocznym miejscu i ciesz się podziwem zachwyconych gości Big Grin


RE: Jeszcze nie powinnam... - b-b - 07-26-2015

Przepraszam , że dopiero teraz się odzywam ale ciągle doba jest dla mnie za krótka.

Cavi - Dziękuję Smile Może czas spróbować? Wink
Sillia - Mi też Smile
arttmake - Spękania na żółtko były moimi pierwszymi. Teraz robię lakierem postarzającym Pentart i też coś z tego wychodzi Wink Lakier na niej to Vidaron. Butelka chwilowo pełni funkcję ozdobną Smile
DecouDream - Dzięki kochanaSmile
malola - Farbę na żółtko nakładałam pędzlem. Dziękuję. Może kolejna butelka będzie miała mniej spękań Smile Muszę dorwać gdzieś sznurki jakieś i coś do niej dowiązać Smile
abask - Spróbuj sama na żółtkoSmile Miękkim pędzlem nałóż dużó roztrzepanego żółtka i będzie dobrze. Transfer jakoś mi wychodzi. Ostatnio próbowałam na lakier i też świetnie idzie Smile


martag90 - Dziękuję. Teraz po Waszych opiniach będę odważniejsza Smile
Virgo_777- Zachęcam do próbowania. Jak nie wyjdzie to bardzo ładnie żółtko pod wodą schodzi Smile
Merilon- Bardzo dziękuję.
Delilah- Smile Ja nic na to nie poradzę ale mi się duże podobają Wink
malgana - Dzięki. Tak też zrobię Smile

Skoro pierwsze koty za płoty to pokażę kolejne butelki Smile
Cały czas spękania na żółtko.

Ostatnia butelka to tylko naklejenie serwetki i zrobienie ramki konturówką. Niestety moja się jakoś lała Sad

Ostatnia butelka.


RE: Jeszcze nie powinnam... - b-b - 07-26-2015

natabus Witam Smile Mi się spękania podobają...ale też nie wszędzie. Dwuskładnikowe to jeszcze dla mnie wyższa szkoła jazdy. Mam nadzieję że będzie mi dane spróbować i dwuskładnikowe Smile


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - abask - 07-26-2015

Podoba mi się środkowa bo super kolorystyka Wink) Pozostałe też fajnie pomyślane Wink)

dzięki za rady. Na pewno spróbuję tych kraczków Wink


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - b-b - 07-26-2015

abask mi też środkowa podoba się najbardziej. Szkoda tylko, że nie umiem jeszcze cieniować Sad
Do żółtka zachęcam Wink


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - DecouDream - 07-26-2015

Piękny motyw na pierwszych butelkach Smile Na pierwszej podoba mi się sposób nałożenia ramki konturówkowej, a na drugiej wybór wzoru z serwetki. Tak, te podobają mi się najbardziej.


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - Virgo_777 - 07-26-2015

I mnie środkowa najbardziej się podoba. Butelka ze skrzpcami, moim zdaniem, lepiej by wyglądała w brązie, a nie czerni. A pierwsza...? Sama nie wim, pierwsze co o niej pomyślałam, to to, że jest nieskończona.


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - b-b - 07-27-2015

DeDe czyli czarna beee Wink
Virgo Nawet nie pomyślałam żeby zrobić ją w brązie. A pierwsza...teraz zrobiłabym ją całkiem inaczej. Możliwe, że wygląda trochę goło ale nie mam pomysłu co by jej "dodać".


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - DecouDream - 07-27-2015

A nieeee, skądże! Skupiłam się na tamtych i tak już zostało Smile A w czarnej podziwiam kraka, zwłaszcza, że nigdy sama na szkle go nie robiłam (w ogóle mało robię na szkle). Przód pod motywem zamalowałabym tylko do końca beżem.


RE: Jeszcze nie powinnam... nowe butle str.2 - Virgo_777 - 07-27-2015

(07-27-2015, 10:50 AM)b-b napisał(a): DeDe czyli czarna beee Wink
Virgo Nawet nie pomyślałam żeby zrobić ją w brązie. A pierwsza...teraz zrobiłabym ją całkiem inaczej. Możliwe, że wygląda trochę goło ale nie mam pomysłu co by jej "dodać".

B-b, ja myślę, że mniej goło by wygladałą w brązie, bo byłaby kompatybilna z motywem. A tak odcina się "goła czerń".